Skocz do zawartości
Baliando

heal do2v2

Recommended Posts

Baliando    1

Tak jak w temacie warek  szuka jakigos heala do luźnego pykania arenek bardziej chodzi o ap niż o rating szczególności ze część itemów mam pve ale dobrych wiec dmg jest ^^ 

colrath    36
2 godziny temu, Baliando napisał:

Tak jak w temacie warek  szuka jakigos heala do luźnego pykania arenek bardziej chodzi o ap niż o rating szczególności ze część itemów mam pve ale dobrych wiec dmg jest ^^ 

Nie napisałeś nicku ani frakcji, jak potencjalny healer ma się z tobą skontaktować?

Riw    41

Baliando aliant warrior, zapraszam do mojego teamu 3v3, biore każdego kto chce grać areny, przerypujemy absolutnie ze wszystkimi teamami 3v3 czyli tymi 2 ktore zostaly czyli zaby z garu damian i niebij ktory gra, oraz koldra Pilsudski snapchat ktorzy nie graja. Mimo to jesytesmy twardzielami bo jestesmy w TOP 3 grajacych teamow 3v3! Pozdrawiam!

colrath    36
1 godzinę temu, Riw napisał:

Baliando aliant warrior, zapraszam do mojego teamu 3v3, biore każdego kto chce grać areny, przerypujemy absolutnie ze wszystkimi teamami 3v3 czyli tymi 2 ktore zostaly czyli zaby z garu damian i niebij ktory gra, oraz koldra Pilsudski snapchat ktorzy nie graja. Mimo to jesytesmy twardzielami bo jestesmy w TOP 3 grajacych teamow 3v3! Pozdrawiam!

Kiedy grywacie? Chciałbym dobić AP na jeszcze 2 części setu WF, a 3vs3 chyba łatwiej będzie zagrać niż dwójki ;p

Riw    41

Najprawdopodobniej w niedziele przed i po 22:00 zeby 2 podliczenia zalatwic ale nie wiem czy bede bo chce sie wkrecic na icc 25 w niedzielny wieczor z odwoconymi pazdzierzami. Gramy jak Noobxa ma ochote i jak Clack jest online, generalnie moje blogoslawienstwo jest d dodawania do teamu kogokolwiek i grania kiedykolwiek jesli ktos gra. Najwyzej dodadza kgkogos do teamu i sami pograja. Przepraszam za moje posty ale jestem po nocce i umysl mam lekki jak basen z rtecia.