Skocz do zawartości
Damiankil

Sunwell coins I feronis coins

Recommended Posts

Damiankil    7

Witam, 

Postanowiłem nie dawno wystawić paladyna na SM aby kontynuować grę na angrathar z Anglikami, czekałem dość długi czas i wkoncu ktoś kupił mi tę postać. I zamiast dostać sunwell coins dostałem feronis coins mimo że wyraźnie pisało w cenie "Sunwell Coins". Proszę o  pomoc z tym błędem. Jeśli to ma być jakaś opcja żeby gracze zostali na fero to nie zadziała bo oszukując chęć do tej gry spada.

Screenshot_20180508-103504.png

• Nie lubię 1

Krzychu93    1

Na bazarze używa się Feronis Coins ,a Sunwell Clone zyskujesz tylko przez dotacje. Czyli na stronie jeszcze nie zmieniono tekatu. Ale o zmianie FC na SC możesz zapomnieć.

Damiankil    7

Bym nie miał problemu z tym gdyby w cenie pisało feronis coins, a ja nie śledzę forum itp, wystawiłem i wyszedłem ze strony. Jak ziomek sprzedał postać dzień czy tam 2 po tym jak ja wystawiłem to dostał SC a nie fc. Dziś akurat wbiłem i zobaczyłem nie postać jest sprzedana i nie dostałem SC na które czekałem.

fellipe23    14

@Damiankil waluta FC powstała aby gracze tacy jak Ty nie mieli korzyści na drugim realmie. Sam widzisz za jaką śmieszną kwotę wystawiłeś postać (gratuluje kupującemu za wyłapanie takiej oferty). Zachęcam do gry na Feronis, tu przynajmniej nie będziesz musiał się martwić że napisanie czegokolwiek w ojczystym języku na nieodpowiednim kanale będzie skutkowało odpowiednią karą. 

Damiankil    7

Tylko że mi naprzyklad nie przeszkadza pisanie po angielsku jako że mieszkam w Anglii, i chce zobaczyć jak to było za czasów naxxa (pvp) a oszukiwanie graczy to wcale nie sposób aby ich przytrzymać na serwie. Na tym paladynie aż tak mi nie zależało a sprzedałem aby wyexpic do końca postać na angrathar.

Damiankil    7

Zobaczcie ilość mainow ludzi na SM, którzy sprzedaja postacie żeby iść na angrathar a tym gracza aktualnie jest wkladany chuj w dupę ... To jest nie sprawiedliwe z strony administracji że nie zmienili napisu który może ludzia rozjebac przyjemność z gry już kompletnie.

fellipe23    14
10 minut temu, Damiankil napisał:

Zobaczcie ilość mainow ludzi na SM, którzy sprzedawaja postacie żeby iść na angrathar a tym gracza aktualnie jest wkladany chuj w dupę ... To jest nie sprawiedliwe że strony administracji że nie zmienili napisu który może ludzia rozjebac przyjemność z gry już kompletnie.

Czy uważasz że w porządku jest to że gracze Feronisa powinni otrzymywać cokolwiek z tytułu zmiany serwera? Doprowadziło to do sytuacji że graczy na feronisie jest mniej, a jak by chcieli wrócić to nawet nie mają do czego. Zmiana waluty była niezbędna aby zapobiec patologicznym sytuacjom, gdzie całkiem nieźle ubrana postać na Feronisie jest sprzedawana w cenie połowy tygodniowego exp boosta na Angra. Rozumiem twoje ubolewanie że nie dostałeś tego co oczekiwałeś, ale jak już widać na screenie jest informacja że waluta FC jest uzyskiwana właśnie z takiego obrotu. @Damiankil Czy nadal uważasz że ktokolwiek Cię oszukał? Czy myślisz że administracja podjęła błędną decyzję ?

Raphaël    1260

Dzisiaj zostanie dograna ostania wizualna łatka poprawiająca wszystkie widoki feronis/sunwell coins. FC będzie można obracać na bazarze, sm, sklepie odnośnie realmu Feronis. SC zostaje bez zmian odnośnie doładowywania konta. Temat zamykam

Gość
This topic is now closed to further replies.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.