Skocz do zawartości
jawor

Event i acziv którego teraz nie da sie zrobić

Recommended Posts

jawor    50

Witam, tak jak w tytule chciałbym poruszyć kwestie ukończenia ewentu majowego. Aktualnie niemożliwym jest trafienie AV. Od siebie proponuje przedłużenie eventu na czas kiedy cross bg będzie już funkcjonowało. Nie jest to żadne ułatwienie względem wymagań do acziva, ale cross bg daje realną szanse na trafienie AV i zrobienie tego bez ustawiania się w 40 osób  :)

xxxkowal    5

napisałem to do gm a odp byla taka zebym sztywno zapisal sie na AV XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD takze po takiej odpowiedzi odpusciłem.

powinni wylaczyc do pelnego achivu ten konkretny achiv, ale pewnie tego nie zrobia

Niccoo    1

po co ci achi na prywatnym realmie ktory w dodatku ma po 200 osob, 300 w godzinach szczytu XD

• Lubię to! 2
  • Nie lubię 2

jawor    50
12 minut temu, Niccoo napisał:

po co ci achi na prywatnym realmie ktory w dodatku ma po 200 osob, 300 w godzinach szczytu XD

Z bardzo prostego powodu, nie interesuje mnie online grałem tu od początku i zamierzam grać dopóki realm nie zostanie usunięty lub przejdzie na inny dodatek :)

• Lubię to! 3

Krukon    14

Ja proponuje ustawić AV by się odpaliło np. przy pięciu graczach ally i hordy na czas eventu, bo obecnie przy warunku odpalenia jak jest dwudziestu graczy z każdej frakcji to nie ma szans.

• Lubię to! 1

Rosenkrantz    191
2 hours ago, xxxkowal said:

napisałem to do gm a odp byla taka zebym sztywno zapisal sie na AV XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD takze po takiej odpowiedzi odpusciłem.

Dla Twej informacji, zmienili na czas eventu wymagany zapis na sztywno na AV - ruszy przy 5 osobach w kolejce, specjalnie właśnie po to. Także jakbyś nie odpuszczał, może byś się tego dowiedział ;]

Krukon    14
46 minut temu, Rosenkrantz napisał:

Dla Twej informacji, zmienili na czas eventu wymagany zapis na sztywno na AV - ruszy przy 5 osobach w kolejce, specjalnie właśnie po to. Także jakbyś nie odpuszczał, może byś się tego dowiedział ;]

A właśnie, że nie. Teraz jest 7-7 i się nie odpaliło AV ;/

Azathothh    6

Dziś z porannym update już poprawnie zostało ustawione wymaganie po 5 osób na frakcję do odpalenia AV (miało być to zmienione 2 dni temu, jednak wkradł się mały błąd).

MrCulé    2438
35 minut temu, jawor napisał:

Pozwolę sobie oznaczyć administratora w ramach prośby o jakąś informacje :)@MrCulé

Tak jak napisał @Azathothh, przepraszamy za opóźnienie. 

jawor    50

Czy można liczyć na przedłużenie eventu o dzień lub dwa ? :)

MrCulé    2438
11 minut temu, jawor napisał:

Czy można liczyć na przedłużenie eventu o dzień lub dwa ? :)

Oczywiście. @Riztazz pomóż proszę w tej kwestii.