Skocz do zawartości

test test test

Zaloguj się, aby obserwować  
lemmy

Co się dzieje na tym serwerze?

Recommended Posts

lemmy    0

Witam. Dziwne rzeczy dzieją się na tym serwerze! Na Slave Markecie wystawionych jest więcej postaci jak ludzi co jeszcze tu grają... Smutna sprawa :(. Topowe gildie też się porozpadały. Ludzie jak przed zarazą dają nogę z tego realmu. Z tego co wiemy wszyscy, administracja jest nieugięta w sprawie ułatwienia ICC. Za niedługo nawet buff nie pomoże bo nie będzie miał kto robić to ICC. Gracze odchodzą, gildie się sypią... Źle to wróży.

• Lubię to! 4
  • Haha 1
  • WTF?! 1
  • Szkoda 1
  • Typowy Nosacz xD 1

Puchateq    35

Potwierdzam. Powinniśmy wykonać ankietę w sprawie wyłączenia defile na LK oraz zablokowaniu ooze na profesorze. Nie oszukujmy się te mechaniki tylko przeszkadzają w biciu bossa.

• Lubię to! 1
  • Nie lubię 3
  • LOL! 1
  • Typowy Nosacz xD 3
  • Idealnie! 3

Noisy    11

Najgorsze jest w tym wszystkim to że bardzo dużo osób poszło na angrathar, osłabiło to bardzo mocno feronisa niestety... Widać to bardzo wyraźnie, po arenach.. tak źle nie było nawet na S6. 

• Lubię to! 1

meandie    13

Administracja nic nie zrobi feronis upadnie i większość graczy przejdzie na angrathar, wtedy tam polacy staną się większością przez co międzynarodowe community przestanie grać

• Lubię to! 5
  • Szkoda 1

Graal    946

Jedyny BOOST jaki jest z naszej inicjatywy to zwiększone HP DBS, Profka, Sindi i LK na 25 Heroic. Cała reszta jest robiona aby jak najbardziej zbliżyć się do wydania na globcu. Co jest jeszcze nie tak na ICC?

Poprzednie raidy autorsko boostowaliśmy bo były za proste, a ten mamy autorsko ułatwiać bo ludzie nie umieją grać? ;D Śmiechu warte się tutaj wyprawia.

Słucham, czego ode mnie oczekujecie drodzy gracze.

• Lubię to! 2
  • Uwielbiam to! 1

lemmy    0
13 minut temu, Graal napisał:

Cała reszta jest robiona aby jak najbardziej zbliżyć się do wydania na globcu.

Poprzednie raidy autorsko boostowaliśmy bo były za proste, a ten mamy autorsko ułatwiać bo ludzie nie umieją grać?

W takim wypadku to ja wyruszam po herbatkę i idę czytać instrukcję obsługi ICC w wersji Sunwell :P. Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia :).

• Typowy Nosacz xD 1

Graal    946
11 minut temu, lemmy napisał:

W takim wypadku to ja wyruszam po herbatkę i idę czytać instrukcję obsługi ICC w wersji Sunwell :P. Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia :).

Dawaj przykłady, które bossy Ci się nie podobają i dlaczego.

• Lubię to! 1
  • LOL! 1

colrath    34

idzcie tam dalej progressowac togca laczki, moze anuba kiedys zbijecie ;/

>ajsisi za trudne, bo jakosc skryptow nie jest tak chujowa jak na starym sunwellu :>

Gracze uciekają, bo endgame może zapewnić im wiele innych serwerów wotlka, żeby daleko nie szukać -> Wa*****.

Angrathar jest progressywny, z custom boostami dla Naxxramas, które zawsze są małym odświeżeniem dla graczy, którzy grają tu pierwszy raz. Dodatkowo - sezon Deadly, sezon bez op offpartów i dużych cyferek. Ponadto poziom PvP będzie tam na pewno znacznie większy, chociażby przez obecność takich graczy jak Vizu, Otheranother czy Shinta, który obecnie ma tam rank1 w 2v2 zostawiając konkurencję całkiem daleko w tyle :)

• Lubię to! 1

MrRetu    248

Jakie topowe gildie się rozpadły? Vision, Enigma i Paradox dalej śmigają.

Na SM jest bardzo dużo postaci ponieważ realm istatnieje 1,5 roku. Wyexpienie do 80lvl'a to 1 dzień.

Nie wiem co administracja ma ułatwić na ICC skoro działa jak należy.
Jak sobie ktoś nie radzi na ICC to polecam:
- otworzyć spellbook i poczytać co robią skille,
- poczytać co robią skille danego bossa,
- poczytać poradniki do swojego speca.

Mało gram, w poniedziałek byłem z PUG'iem który zbierał ktoś z Enigmy 12/12. Oczywiście prawie wszystko na normie prócz GS i Śpiącej, łatwo dogearować się do HC. Nie wiem co administracja ma ułatwić?
Może zrób listę spelli bossów, które mają skasować. 

• Lubię to! 5
  • Kocham to! 1
  • Typowy Nosacz xD 1

Wonszo    47
12 minut temu, Graal napisał:

@lemmy wracaj z tą herbatą i jedziesz bo jestem stiltowany ;p 

Ahhh @Graal, tak łatwo Cię zbaitował jakiś podrzędny plebs z fejk konta :< aż mi Cię szkoda...

Hexuss    2

Administracja caly czasz twierdzi " bedzie ICC to gracze wrócą " wprowadzenie RS'a nic nie da feronis został zabity , z dnia na dzien coraz mniej ludzi gra , aktualny to na drugim realmie jest 3x wiecej graczy niz na feronisie i nikt mi nie powie ze to wczesna godzina ludzie w szkolach w pracy itp . Oszukujecie samych siebie od dawna było wiadomo ze tak bedzie , nowy realm nowe możliwości pzdr .

vpropejn    15

Panowie, panie spokojnie bo zamkna temat. Trzeba sie z tym pogodzic, nie pomoze juz na feronisie crossfaction bg, ani RS czy ulepszone wersje ICC. Liczba graczy jest jaka jest, no i coz? Co poplaczemy na forum ktore czyta gora 200 osob i i tak to nic nie zmieni. Jak macie pomysly jak oddnowic starego dobrego feronisa to napiszcie. Moze ktores z nich okaze sie dla nas swiatelkiem w tunelu. ;)

Edit: z drugiej strony liczba prawie 2k online kazdego wieczoru to naprawde jest taki tragiczny wynik? Graja u nas prawie sami polacy, na drugim realmie jest miedzynarodowka z WIELU krajow w tym rowniez z 15-20% polakow i okolo 4'5-5k online. 

Vipermagi    57

Dokładnie jak napisał przedmówca, Angrathar zabija Feronis. Połączenie serwerów oczywiście byłoby super, ale jest niestety różnica contentów, więc to nie przejdzie. To może blokada polskich IP co by tylko obcokrajowcy mogli się tam logować? ;)

W którymś temacie MrCule napisał, że mniej więcej do 18:00 lwia część polaków tam przesiaduje, a potem się loguje na feronis jak ma np raid itd.

Szkoda, tyle czekania na icc a tu człowiek nawet gearu nie zdążył zebrać i już nie ma na kogo pvp grać :P No ale jak ludzie mają do wyboru żywy realm albo realm żywy przez 2 godziny wieczorem to wiadomo co wybiorą

1 godzinę temu, Graal napisał:

Jedyny BOOST jaki jest z naszej inicjatywy to zwiększone HP DBS, Profka, Sindi i LK na 25 Heroic. Cała reszta jest robiona aby jak najbardziej zbliżyć się do wydania na globcu. Co jest jeszcze nie tak na ICC?

Poprzednie raidy autorsko boostowaliśmy bo były za proste, a ten mamy autorsko ułatwiać bo ludzie nie umieją grać? ;D Śmiechu warte się tutaj wyprawia.

Słucham, czego ode mnie oczekujecie drodzy gracze.

Nie wiem czy to działa źle czy dobrze dowodów mi się nie chce szukać to nie narzekam, ale problem jest taki, że ludzie położyli duże zaufanie na twoje icc. Chodzi o to, że testowaliście wszystko szmat czasu i icek został wypuszczony. Każdy był pewien, że wszystko jest ok, a tu nagle post o zmianach pod topowe gildie. Co tydzień jakieś zmiany na normie również, już nawet dbma nie chce się komuś aktualniać bo zmiany co id. Po prostu źle to wygląda przy takim czasie testowania. Jest to duże nieporozumienie dla innych graczy, a poza tym plota poszła, że db utrudniony pod topowe gildie.. PvP jest jakie jest, a icc25 "utrudnione" także ludzie poszli na inny realm czy inne serwery choćby globa bo nowy dodatek wchodzi. Tak rozumiem graczy i nie potrzebne tutaj śmieszkowanie z defile.

• Typowy Nosacz xD 2
  • Szacuneczek! 1
  • Idealnie! 1

Adelline    60

Ciekawi mnie dlaczego ludzie są tak wrogo nastawieni do połączenia feronismu i angratharu, wydaje mi sie, że stoją za tym same plusy, w sumie mogło by być na codzień po 6-7 tysięcy ludzi, nie trzeba było by czekać na bg, rhc czy na to, aż znajdzie sie 25 osób na raid, nie brakowało by wkońcu ludzi na bg które sie kończą gdy jest za mało osób, areny też wchodziły by znacznie częściej. Owszem jest to różnica języków i kontynentów, ale mamy 21 wiek, żyjemy w czasach w których podstawowym językiem którym porozumiewają sie ludzie jest angielski, czy to jest problem by znać podstawy tego języka? Można by było przecież porobić polskie gildie czy stworzyć oddzielnie kanały do rozmów by polacy trzymali sie razem :) 

Gość
This topic is now closed to further replies.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.