Skocz do zawartości
lemmy

Co się dzieje na tym serwerze?

Recommended Posts

DebowyMocny    176

Sie dziwita jak powiem tak. Polak polakowi wilkiem i do tego ta mentalność pokroju "Jeśli regulamin czegoś nie uwzględnia to znaczy, że jestem w porządku człowiekiem a każdy kto uznaje że zachowuję się jak dupek to jest jakiś dziwny".

Każdy każdemu świnie podkłada, każdy każdemu pokazuje jak on to ma innych ludzi w poważaniu i każdy myśli, że jest święty bo przecież nie złamali regulaminu. Baaa nawet będą bronić pewnych zachowań bo im tak wygodniej

1 kurna prosty przykład, loot na df. Sporo osób sobie needuje wszystko jak leci by zapełnić sakwy goldem i dustami nie szanując innych osób co chcą sie ubrać. Na fero to staje się plagą. Baaa pewnie zaraz zostane za wspomnienie tego zjechany bo ninjalooterstwo na forum zrobiło sobie kółko wzajemnej adoracji i smyrania po pleckach które atakuje każdego co wspomni o tym.

Na agra ludzie potrafią siebie uszanować, na offspec biorą, jak nikt nie potrzebuje na mainspec. Ludzie tam się dogadują i każdy wychodzi zadowolony bez loot dramy.

I to pewnie się tyczy także innych aspektów

• Lubię to! 1
  • Haha 1
  • LOL! 2
  • Idealnie! 1

John92    0

Jak dla mnie to Realam Feronis upadnie i proszę nie mowić że to przez to że wiosna, ciepło się robi itp. , bo słyszałem lepsze wymówki, kiedyś było lepiej a teraz jest co raz gorzej. Pozdro

Graal    959

Z Deathbringera został zdjęty boost HP na 25hc, co jeszcze mogę dla Was zrobić drodzy gracze?

Jedynymi sensownymi ruchami jakie możemy wykonać aby gracze postawili na prostszy ICC, niż wkrótce "trudny" na Angratharze Ulduar jest włączenie buffa +10% na ICC zaraz po RFie. No i Ruby Sanctum niedługo po tym.

@John92 Kiedyś było lepiej bo stałeś pod bossem i klikałeś 1-4 a wszystko padało, teraz jak każdy działa w miarę, tak jak powinien to niestety świat przestał być kolorowy.

A jak dla mnie realm Feronis nie upadnie jeśli tylko sami przestaniecie się nakręcać, że tak się stanie. Bo tu chyba przeważa efekt placebo nad stanem rzeczywistym.

Edit: Btw jeśli tutaj poprawione ICC jest dla ludzi problemem to darujcie sobie expienie i gre na Angratharze bo tam Ulduar też jest poprawiony. Polecam jakieś Mario albo Pokemon Yellow. Ewentualnie jakiś kisznior serwer gdzie raidy działają źle, ale są przez to łatwe to możecie być tam sobie Bogami pve.

• Lubię to! 8

Cedroy    18
15 minut temu, Graal napisał:

Z Deathbringera został zdjęty boost HP na 25hc, co jeszcze mogę dla Was zrobić drodzy gracze?

Sciagnac na feronis jeszcze z 2k ludzi :D

• Kocham to! 1

John92    0

Ja robiłem naxxramas z utrudnieniem itp. i jak sądzisz że dacie buffek 10% i potym RS to moze byc ciekawe ale pewnie tylko na tym skorzystaja gildie a pug bedzie dalej robil te slynne 4 bossy. 

fellipe23    14

@Graal nie ułatwiajcie ICC. Dla wprawionej grupy to jest i tak praktycznie farma. Co do pugu to jest widoczny stopniowy progres. Z dodatkowym bufem kontent skończy się za szybko i znowu nie będzie co robić tak jak miało to miejsce po zdjęciu utrudnienia na TOGC zanim wprowadzono ICC. Moim zdaniem graczy trzyma jednak chęć ubrania postaci. Lepiej żeby jeszcze przez jakiś czas bufa na ICC nie było, aby był czas na spokojnie oskryptować RS i pracować nad pandami.

• Lubię to! 1

Vipermagi    57

Tak jak napisał Dathremar, poziom trudności poszczególnych raidów nie ma żadnego znaczenia dla żywotności serwera, a ważniejszy jest komfort rozgrywki. 

Więcej ludzi na serwerze = więcej matsów na ah, więcej pugów, szybsze kolejki na rhc / bg, więcej aren itd.

Głównym problemem Feronis jest tylko i wyłącznie online, który leci na łeb na szyję i z dnia na dzień coraz bardziej jest to odczuwalne.

• Idealnie! 1

John92    0

Kazdy moze isc sobie na Angrathar, wykupic sobie exp x4 czy tam x3 dwa dni i ma 80 nic prostego, ludzie wola pograc sobie gdzie jest 2k online niz 300 czy 500 online.

Graal    959
10 minut temu, Vipermagi napisał:

Tak jak napisał Dathremar, poziom trudności poszczególnych raidów nie ma żadnego znaczenia dla żywotności serwera, a ważniejszy jest komfort rozgrywki. 

Więcej ludzi na serwerze = więcej matsów na ah, więcej pugów, szybsze kolejki na rhc / bg, więcej aren itd.

Głównym problemem Feronis jest tylko i wyłącznie online, który leci na łeb na szyję i z dnia na dzień coraz bardziej jest to odczuwalne.

Żywotność serwera to jednak w 90% gracze pugowi czy casualowi. Z tego co widzę to topowe gildie (czyli te co robią na heroic ponad normę) dalej grają i mają się dobrze. Wychodzi na to, że to właśnie Ci gracze pugowi nas postępowo opuszczają. Tak więc, co może zatrzymać randomowego gracza żeby tutaj grał? No według mnie między innymi prostszy raid, żeby mogli go jakoś robić. Prostsze raidy = więcej pugów, buff na ICC = prostszy raid. Według mnie jednak ma to znaczenie.

Ewentualnie to będzie trochę 'nieblizzlike' ale można spróbować czy da się nałożyć buff +10% tylko w wersji normal. Trochę kombinowanie ale jakiś pomysł jest.

• Lubię to! 1
  • Nie lubię 2

Radobe    10

@grall wystarczy zrobić normalną reklamę,zainwestować trochę w serwer i naprawić to co zle działa albo nie działa wgl,i nie mów że feronis jest serwerem blizzlike bo on nawet obok niego nie stał ;P

Radobe    10
58 minut temu, Graal napisał:

Edit: Btw jeśli tutaj poprawione ICC jest dla ludzi problemem to darujcie sobie expienie i gre na Angratharze bo tam Ulduar też jest poprawiony. Polecam jakieś Mario albo Pokemon Yellow. Ewentualnie jakiś kisznior serwer gdzie raidy działają źle, ale są przez to łatwe to możecie być tam sobie Bogami pve.

Poprawione ICC tzn 3 bossy : Profek,Rada,BQL no ciekawe ciekawe tylko dziwnym trafem profek dalej jest źle zrobiony rada dalej orby w ścianach bql zabicie kilka sekund po lotnej = brak lootu 

• Nie lubię 1

Graal    959
14 minut temu, Radobe napisał:

Poprawione ICC tzn 3 bossy : Profek,Rada,BQL no ciekawe ciekawe tylko dziwnym trafem profek dalej jest źle zrobiony rada dalej orby w ścianach bql zabicie kilka sekund po lotnej = brak lootu 

??? No to mamy aż 3 bugi na privie, z czego nie wiem o czym mówisz na profku. Kinetic pojawiający się w ścianie to rare, a BQL właśnie zbiłem i ma loot więc albo pomyliłeś forum albo realmlist. I na pewno te 3 bugi odstraszają pugowych graczy.

kacper122x    6

Ale wy serio... Ty nie dasz sobie tego napisać @Graal co nie? Na BQL dalej sa bugi z lootem. Bili, zabili na lotnej, BQL nie spadla, Nie ma lootu ani questa. Co tu jest do rozumienia jprdl. Serwer jest dalej bugniety i tyle. Na radzie kinetici dalej non topa spawnia sie w scianie i to nie jest sporadyczny przypadek 1 na 10 tylko u nas jest tak caly czas. Nie wiem czy to my mamy takiego pecha czy to wy po prostu udajecie, ze nic sie nie dzieje...

A chetnie zglosze.

lachapelle    64
17 minut temu, Radobe napisał:

Jezeli wedlug Ciebie cos zle dziala, to czemu tego nie zglosisz na BT - Bugtracker? Ktorys juz to raz czytam ze cos nie dziala na wymienionych bossach, zamiast zachowywac sie jak typowa jeczydupa, bo inaczej takich osob nie da sie nazwac, to wez to czlowieku zglos na BT. Jeszcze sie nie spotkalem aby kineticki w scianach sie pojawialy, jedynie Vortex mnie nie odrzucil pomimo ze mialem w range'u, ale musze jeszcze to bardziej potestowac bo sam jeszcze nie jestem pewien dlaczego sie tak dzieje. Z ciekawosci, opisz co takiego nie dziala na Profku bo sam jestem ciekaw?

lachapelle    64
8 minut temu, lachapelle napisał:

Jezeli wedlug Ciebie cos zle dziala, to czemu tego nie zglosisz na BT - Bugtracker? Ktorys juz to raz czytam ze cos nie dziala na wymienionych bossach, zamiast zachowywac sie jak typowa jeczydupa, bo inaczej takich osob nie da sie nazwac, to wez to czlowieku zglos na BT. Jeszcze sie nie spotkalem aby kineticki w scianach sie pojawialy, jedynie Vortex mnie nie odrzucil pomimo ze mialem w range'u, ale musze jeszcze to bardziej potestowac bo sam jeszcze nie jestem pewien dlaczego sie tak dzieje. Z ciekawosci, opisz co takiego nie dziala na Profku bo sam jestem ciekaw?

Edit: @Kacper122x NO NASTEPNY, CZEMU, PYTAM SIE CZEMU, ZADEN Z WAS TEGO NIE ZGLOSIL NA BT, TYLKO CZEKA JAK TYPOWA JECZYDUPA NA TO AZ TO KTOS ZROBI ZA NIEGO?

Radobe    10

@grall macie kobiete w team pisałem do niej ticketa na tamtym id niech da ci ss-y i tam jest wszystko pokazane, na profku użyj dive shielda albo ice blocka to zobaczysz o co chodzi a na radzie może i te kinetyki są rare ale jednak są więc nie piszcie w changeloogu że jest naprawione ps : nick tej gm to chyba seelie czy jakoś tak napewno wiesz o kogo chodzi 

• Nie lubię 2

sarames    7

@RadobeChyba masz na mysli to, ze zielony ooze sie zatrzymuje po urzyciu tych skilli prawda? Zanim zaczniesz dalej beczec na forum, wlacz filmiki z killami na globie, tam one sie ZATRZYMYWALY na czas trwania banki/blocka. Azreszta, przeciez na starym sunwellu tak nie dzialalo i tam bylo dobrze, pozdrawiam za podejscie.

• Nie lubię 1

Radobe    10

@lachapelle zostało to zgłoszone niby po ostatnim update miało działać a okazuję się że dalej nie działa nie mam zamiaru pisać po 20x razy tego samego, za drugim razem zgłosiłem to do gm-a i dostałem odpowiedz że nic z tym nie zrobioną : Lootu nie ma questa nie ma. Ludzi to irytuję jak coś niby działa a okazuję się że jednak nie .

• Nie lubię 1

Gość
This topic is now closed to further replies.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.