Skocz do zawartości
banita

Czy War fury działa poprawnie?

Recommended Posts

Ksiaze    320
17 minut temu, banita napisał:

No dobra nawet jak mechanika tak wygląda to nie widze tam naliczonego 6% dmg z 2h

Jednak kolega @Runkle miał racje. Odpuść, przerasta Cię to :)

Cleave    4
Dnia 14.02.2018 o 15:17, banita napisał:

Licze tak jak pisałeś kolego 90% + 6% = 95% wiec gdzie to jest w takim razie?

Taka specyfika tego talentu, że bonus jest wliczany od razu do obrażeń broni w okienku postaci, a nie do widocznego DIM. 

Ale co ciekawe, mimo to zwiększa damage Bloodthirsta, który nie ma nic wspólnego z weapon damage.  

banita    2

Siema ludzie gracie na Angrathar war fury ? jak tak to sprawdzcie kilka rzeczy które wymieniłem.
1.Rotacja BT WW BT wyszło że nie da sie jej utrzymac bo umiejetnosci nachodza sie na siebie w momencie powtorzenia co sugerowalo by to na jakis problem z gcd lub cd umiejetnosci. Wydajei sie ze tutaj działa to w przypadku skilla przykladowo BT ktory ma 4 sec cd tak 4321043210 co pokazuje ze aby wlaczyc kolejnego skilla ja musze czekac 5 sec i dopiero w 6 sec moge nastepnego wlaczyc a powinienem go wlaczyc w 5 czyli powinno wygladac to tak 43214321 wiec po uplynieciu 4 sec skill powinien byc gotowy do uzycia.

BT    (4)321(4)321(4)321(4)321(4)321(4)321(4)321(4)....itd

WW      (8)7654321(8)7654321(8)7654321(8)76....itd

Nie wiem czy to widac lepiej nie potrafie 😜 takiej rotacji nie da sie wykonac na Angrathar

BT4 3 WW 1 BT4 3 2 1 BT4 3 WW 1 BT4 3 2 1 BT4 3 WW 1 BT4...................itd

GCD

2. Deep Wounds chodzi o sytuacje w której uderzajac 4 krytykami w 1 sec był to (Whirlwind + mele swing x2) tick był 104 co 1 sec przy dmg 1700-2000 wydaje  sie jak by tylko 1 krytyk byl brany pod uwage który nabił efekt krwawienia a powinny być x4 w takim combo, pisząc w skrócie każdy krytyk powinien nakładać efekt krwawienia? 

Test byl robiony na kukle ale na mobach dzieje sie to samo.

1.thumb.jpg.ead21dde97d4d9d8c168159c7385724a.jpg

2.thumb.jpg.cacea5b9d387723af76668ade5a8539a.jpg

3.thumb.jpg.beff1dcbf4f645b2b2676ed759527d6e.jpg

3.Weapons dmg
Wpadła mi w oko pewna sprawa dotycząca dmg broni chodzi dokładnie o to ze wrazenie jest takie jak by szybkos broni redukowala jej wielkosc obrazen.

4.Bloodthirst
w tym punkcie trapi mnie pytanie czy 6% z talentow do dworecznej broni podnosi dmg tego skilla jesli nawet nie to zapewne macie baze danych z fero a tam majac 100% arp, dmg z bloodthirst 3200 po uderzonym krytyku czyli 3200-10%= 2880+123%= 6422 a na feronisie uderzylem 6280 wiec pytanie pada, skad ten dmg sie wzial to sa male wartosci ale ciekawi mnie to jak to jest liczone prosze o wypowiedzenie sie tylko kultura oczywiscie co do wymienionych problemow czy grajac na Angrathar warem fury tez trafiliscie na takie cuda ;d a moze ja popelnilem blad wiec prosze o wytlumaczenie ;]

banita    2

Chłopaki widze ze wam to najlepiej narysowac jak dziecia z przedszkola i wytlumaczyc. Jak naciskam skilla to automatycznie odpala sie cd skilla i gcd tak ? no tak wiec chyba to teraz jest dobrze przedstawione zeby tacy jak wy zalapali. Wiem doskonale ze  gcd trwa 1.5 i wiem w przeciwienstwie do was jak dziala ta cala mechanika.

Tak ze pozdro

BT     4 3 2 1 4 3 2 1 4 3 2 1 4 3 2 1 4 3 2 1..ITD
GCD  1.5       1.5       1.5       1.5       1.5
WW        8 7 6 5 4 3 2 1 8 7 6 5 4 3 2 1 8 7..ITD
GCD        1.5                   1.5                   1.5

• Fajnie! 1
  • WOW! 1

Wszelkie zazalenia nalezy skladac do stgxgodx, gdyz on, po odejsciu najlepszego warriora Aury, zostal czolowym warriorem sunwella. Prosze takze uwazac na pozoranta Tinese'a, ktory tylko udaje ze wciska bloodthirsty(tak naprawde je klika)

A tak serio, to albo za wolno wciskasz przyciski, albo nie bierzesz pod uwage innych spelli, uzywanych po combo bt ww, ktore tez nabijaja gcd (looooool), albo masz po prostu lagi internetu lub czegos innego. Mozliwe tez ze masz jakies slabe haxy, ktore ci psuja gcd (nie pytaj skad wiem, ze taki problem moze wystapic)
Co do deep woundsow to nie wiem, policz sobie ile ci powinny bic: 
((min+max dmg/2)*0,9)/6 tyle powinna wynosic wartosc jednego ticka bez zadnych buffow.
To co opisales, to tak zwany munching i w sumie nic z tym nie zrobisz, bo tak to dzialalo 10 lat temu na retailu(podobno)
A tu masz formule na damage broni, co do odpowiedzi to sie juz chyba domyslisz - taka zagadka

Minimum Range = (((Minimum damage / Weapon Speed) + (Melee Attack Power / 14)) * (Weapon Speed)) * (Dual Wield Penalty)
Maximum Range = (((Maximum damage / Weapon Speed) + (Melee Attack Power / 14)) * (Weapon Speed)) * (Dual Wield Penalty)

Ogolnie to czuje ze dalem sie w jakis tam sposob zbaitowac odpowiadajac na tego posta, no ale przynajmniej troche smiesznie bylo :)))))

• LOL! 1

Tinese    0

Ja mam 100% arpa wiec sunderow nie uzywam.
Gdyby Aura nie opuścił naszego wspaniałego sunwella na rzecz śmieciowego globa, myślę że dalej utrzymywałby się na 1 pozycji w rankingu warriorów którzy nie wiedzą co to rend.
Btw https://imgur.com/a/aLwCmcz

• Typowy Nosacz xD 1

Tinese    0

Siema, właśnie wróciłem z pracy. Jeżeli chodzi o globa, to jedyny gracz jakiego znam, który tam gra i nie jest jebanym casualem to aura, który totalnie masakruje oponentów. Osobiście gearując postać zaraz po wbiciu 120 zdażyło mi się pare razy usnac, wiec wrocilem do robienia top1 na sunku.

btw. Też nie gram w gierki dla zabawy, tylko po to, żeby móc napisać na forum prywatnego servera ile/ile zbijam bossow na mythicu na globie.

• Kocham to! 1