Skocz do zawartości

test test test

Zaloguj się, aby obserwować  
GrzesiuP

[WAŻNE!] Bug na togc10 frakcje

Recommended Posts

GrzesiuP    3

Witam,

po dc serwera, które w pierwszej kolejności spowodowało wipe i utratę możliwości zrobienia insanity(przed dc 50/50), wystąpił kolejny bug na frakcjach (3boss) na togc10.

Problem polega na tym, że bossy spadły po drugiej stronie, co spowodowało iż z miejsca zostaliśmy zabici i utraciliśmy kolejną próbę (48/50).

Na filmie zarejestrowałem sytuacje z umiejscowieniem bossów w momencie gdy już o niej wiedzieliśmy.

Prosimy o zresetowanie ID (5648), ponieważ sytuacja jest śmieszna i blokuje możliwość rozwoju postaci nie z naszej winy.

2018-02-08-2027-54.mp4

 • Lubię to! 1
 • Haha 2
 • Typowy Nosacz xD 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciri    241

My straciliśmy na 25 i wiesz co? admini gówno z tym zrobią , co ich interesuje tydzień w dupe dla 25 graczy.

 • Lubię to! 3
 • Nie lubię 3
 • Typowy Nosacz xD 1
 • Szacuneczek! 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
neology    15

Interesuja ich pieniazki i drugi serwer ktory postawili a tutaj cie maja dawdno w dupie juz nawet nie chodzi o itemy ale kurna niech proby ustawia ponownie na 50 przez te ich dcki bo serwera nie umieja ogarnac-.-

 • Lubię to! 3
 • Typowy Nosacz xD 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
GrzesiuP    3

Mi też już nie chodzi do końca o itemy, które wiadomo też by się przydały, ale o szacunek do graczy. Jeżeli stawia się serwer, chwali się na prawo i lewo jak to jest dobrze to powinno się mieć choć minimum szacunku dla graczy, zwłaszcza, że problem nie dotyczy tylko naszej grupy, a wszystkich graczy.

 • Typowy Nosacz xD 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cnk    125

1. Administracja ma prawo w każdej chwili wyłączyć serwer, aby przeprowadzić niezbędne prace techniczne;

5. Administracja nie zwraca utraconych w jakikolwiek sposób kont, postaci, itemów, itd. Nie przekazujemy również zapomnianych danych do Waszych kont. Nie zmieniamy żadnych danych do kont ręcznie.

Pozdrawiam cieplutko, Cnk

 • Lubię to! 4
 • Nie lubię 10

Share this post


Link to post
Share on other sites
Graal    953

Tak, mamy Was w dupie, a poprawki wgrywamy na emulator do Pokemon Yellow ;d

Ludzie, rozwijamy oba serwery jednocześnie - bugi znalezione i tu, i tu są wgrywane na oba realmy celem ich rozwoju, zamiast faworyzowania jednego z nich. Na tą chwile Angrathar jest po prostu "świeższym" realmem i tam większość bugów jest robiona na biężąco bo zwyczajnie na Feronisie nikt wcześniej tego nie zgłaszał (mówię o low-lvl bugach). Wszystkie poprawki z BT prędzej czy później będą zrobione. Żadnych graczy nie mamy w dupie, ale nie możemy odpisywać wszystkim i prowadzić za rękę 5k ludzi, sorka. 

Grając tutaj jesteście zobowiązani przeczytać regulamin, gdzie jasno opisaliśmy jaki mamy stosunek do zwracania itemów czy czegokolwiek. Pamiętacie też, że gracie na serwerze prywatnym, na którym nie płacicie za NIC, i takie sytuacje na serwerach prywatnych były, są i będą obecne (jak DC) - czy to z powodu crasha czy ataków innych, zawistnych privów. Robimy wszystko by grało się Wam wygodnie, nie przeciwnie. Rozumiem, że macie od nas wymagania co do jakości, i takie też staramy się Wam zapewniać, ale rozkazy typu "zwróćcie nam podejścia bo się nam należy" są mocnym 2/10.

Co więcej nie można zresetować ID tylko na jedną wersje ToCa :( Gdy sytuacje z atakami się uspokoją to napiszcie ticketa ingame do Graala to coś pokombinujemy.

Serdecznie pozdrawiam, Wojtek

 • Lubię to! 14
 • Nie lubię 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
Zaloguj się, aby obserwować  

 • Kto przegląda   0 użytkowników

  Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×