Skocz do zawartości

test test test

Zaloguj się, aby obserwować  
MrCulé

TRANSMOGI - alternatywny system + ankieta.

TRANSMOGI - decyzja!  

1. 1. Jakie jest Twoje zdanie na temat zaprezentowanych systemów transmog? Który system wybierasz?

• Wybieramy pierwszy tj. wczorajszy system transmog.
      36
    • Wybieram drugi tj. dzisiejszy system transmog, ten przedstawiony w tym temacie.
      191
    • Żaden z przedstawionych systemów mi się nie podoba. Wolę, aby na razie transmogów nie wprowadzać i poczekać do sezonu ICC; wtedy też wrócić do zasad funkcjonowania systemu.
      81

Recommended Posts

Hedon    21

Czy takie transmo staffa w miecz czy tam macy w topór nie jest już za bardzo przesadzone. Na globie takie rzeczy dało się robić poprzez exploita.

Co do mainhand na offhand lepiej żeby się nie dało, niektóre mainy z tego co się orientuje nie mają animacji pod offa, tak jest np Fist of the Deity.

• Uwielbiam to! 3

meshivar    0

Mam nurtujące mnie pytanie...
Jak to będzie no załóżmy z holy palkiem.... Jak wiadomo może on nosić wszystko co ma dla niego odpowiednie statystyki cloth/leather/mail/plate. Z założenia jak to już wyżej było napisane plate można zmienić tylko na plate, więc nie będe mógł np. Merlin's Robe z tailo przetransmogować na chest z T6 dla palka?

zozus1991    14
5 godzin temu, MrCulé napisał:

Tego typu transmog będziemy starali się wykluczyć. 

A no i oczywiście, aby przetransmogować swój item, trzeba mieć podstawe tj. wydropić item, którego wygląd chce się przełożyć na obecny gear. 

Wychodzi na to, ze nie można zdobyć transmogow do setu pvp s3 i s4 tak jak pisałem wcześniej. Może ktoś wie więcej i da się je jakoś zdobyć na serwerze i mi podpowie jak? Na wyspie jest tylko set s1 i s2. Jeżeli faktycznie ich nie ma to moja propozycja jest taka aby dodać do vendora na wyspie te sety za honor z wymaganiem ratingu (możecie minusować, ale sholdery s3,s4 powinny być wyróżnieniem tak jak sholdery za rating 3s a nie powinno być tak, ze każdy sobie chodzi z takim setem który wymagał kiedyś umiejętności do zdobycia) To tyle pozdrawiam.

Void    44
1 godzinę temu, zozus1991 napisał:

Wychodzi na to, ze nie można zdobyć transmogow do setu pvp s3 i s4 tak jak pisałem wcześniej. Może ktoś wie więcej i da się je jakoś zdobyć na serwerze i mi podpowie jak? Na wyspie jest tylko set s1 i s2. Jeżeli faktycznie ich nie ma to moja propozycja jest taka aby dodać do vendora na wyspie te sety za honor z wymaganiem ratingu (możecie minusować, ale sholdery s3,s4 powinny być wyróżnieniem tak jak sholdery za rating 3s a nie powinno być tak, ze każdy sobie chodzi z takim setem który wymagał kiedyś umiejętności do zdobycia) To tyle pozdrawiam.

Posiadanie setu rele/wrathful jest oznaką umiejętności. Nikt nie zmusza by je na coś innego transmogować. A na cata z tego co mi się przypomina, to sety z poprzednich dodatków były za golda.

• Nie lubię 3

zozus1991    14
1 godzinę temu, Void napisał:

Posiadanie setu rele/wrathful jest oznaką umiejętności. Nikt nie zmusza by je na coś innego transmogować. A na cata z tego co mi się przypomina, to sety z poprzednich dodatków były za golda.

Dla mnie oznaka umiejętności jest posiadanie itemu którego jest najtrudniej zdobyć, w tym przypadku są to sholdery za 3s gdzie praktycznie nikt nie gra a prestiż posiadania tego ogranicza się do zapraszania niedzielnych graczy na arene co każdy weekend. Inaczej jesteśmy po prostu dobrymi graczami. Aktualnie sunwell nie jest cata a tym bardziej blizlike wotlk i każdy o tym wie. Nadanie sholderow s3,s4 za wymagania rating 2000-2200 bez względu na drabinke może być prestiżem dla ludzi z bardzo dużymi umiejętnościami na arenach 2v2 którzy nie sa zbytnio nagrodzeni za obecny sezon pvp, maja jedynie rating i nie mowie tutaj o sobie bo sam w topce nie jestem a zdobycie takiego itemu dla mnie pewnie graniczyło by z cudem, ale fajnie byłoby spotkać takie osoby na serwerze z taka nagroda, gdzie aktualnie ci ludzie nie posiadają żadnego gearu za 3s ponieważ po prostu nikt tam nie gra. Dodam, ze ja osobiście nie widzę nic fajnego w tym wyglądzie setów rele/wrath, jeżeli będzie tylko taka możliwość to zmienię to na każdy inny item, nawet najmocniejsze sholdery. Oczywiście, jeżeli takie wymagania są zbyt duże a większość osób chciałaby taki item również dla siebie to nie widzę problemu może być nawet za 1500 rating byle dla tych którzy grają areny. Decyzja należy do administracji i do was. Pozdro.

• Uwielbiam to! 1

Raven    186
Dnia 13.09.2017 o 07:56, Arranthes napisał:

Czy moglby mi ktos krok po kroku opisac (tak jak ja zrobilem to w 3 punktach, tylko chyba punktow bedzie potrzeba wiecej, bo to zdaje sie bardziej skomplikowane niz sobie wyobrazalem) jak bedzie wygladalo samo robienie transmoga? Bo po przeczytaniu tego tematu wiem, ze bede musial farmic jakies tokeny i kamienie... i co dalej mam z tym robic? Tego juz nie wiem.

I drugie pytanie: co stoi na przeszkodzie, zeby dzialalo to tak jak sobie wyobrazalem? Co ma na celu to cale farmienie jakichs kamieni, tokenow i cholera wie czego jeszcze?

Tokeny są podzielone między styl gry, każdy z tych stylów ma opisane co trzeba mieć aby móc zrobić transmog. Np. przejść ileś tam razy RDF, zdobyć 10 marek WG itp. Jeśli spełniasz warunki danego transmogu wtedy u odpowiedniego NPC którego przybliżą bliżej daty startu Onyxia Lair będziesz mógł przenieść skórkę z jednego itemku na inny. A dlaczego te wszystkie wymagania? Bo na globalu nie cierpi ani aspekt PvE ani PvP a tutaj jest tak zrobione, żeby rozruszać graczy i zmusić ich do korzystania z innych możliwości w celu zrobienia transmoga

Sorenalike    31

I don't know how old this thread is but you should know Transmog should be Extra Feature for this server not a PROGRESS ... i see what are you trying to do but i don't agree with any of it ... " we got an item , it looks good and i want my item to look like it " Thats all there is about it... simple as that and thats a Thumps up for Sunwell team if they wanna do it like this otherwise its gonna be annoying 

Sorry if i brought a dead thread to life but you know it takes years to find a thread / translate here since everything was polish before

Thanks

• Uwielbiam to! 2

karlik93    4

Nie mozecie po prostu zrobic zwyklego transmoga tylko jakies idiotyczne tokeny i wymagania jakby transmog byl progresem? Dropisz item, u NPC zmieniasz wyglad, a nie tyle pierdzielenia sie...Zmieniasz zdanie co do wygladu i musisz na nowo bawic sie z tokenami? nonsens. Jeszcze te podawanie ile minut zejdzie nam z tym czy z tamtym (brakuje tylko przy tym "pozdrawiam niedzielnych graczy") a pamietajmy ze to nadal gracze. Twinki decyduja sie na gre na niskim poziomie wiec i takie itemy powinni moc transmogowac. Pozdrawiam.

• Lubię to! 1
  • Nie lubię 3
  • Uwielbiam to! 1

MrCulé    2447
13 minut temu, Sorenalike napisał:

I don't know how old this thread is but you should know Transmog should be Extra Feature for this server not a PROGRESS ... i see what are you trying to do but i don't agree with any of it ... " we got an item , it looks good and i want my item to look like it " Thats all there is about it... simple as that and thats a Thumps up for Sunwell team if they wanna do it like this otherwise its gonna be annoying 

Sorry if i brought a dead thread to life but you know it takes years to find a thread / translate here since everything was polish before

Thanks

Thank you for your opinion. 

We are working on translation both the website and forum. Give us a few days and we try to make separate forum for EN-players (or we change the structure of this one). 

Oh, actually it's a good opportunity to ask you about the opinion. Would you like to have a separate forum dedicated only for EN-player or share current forum with the Polish players?  

Sorenalike    31
35 minutes ago, MrCulé said:

Thank you for your opinion. 

We are working on translation both the website and forum. Give us a few days and we try to make separate forum for EN-players (or we change the structure of this one). 

Oh, actually it's a good opportunity to ask you about the opinion. Would you like to have a separate forum dedicated only for EN-player or share current forum with the Polish players?  

Thanks

To be honest i like how it is atm and there is a international section for us which is good enough i guess... I don't like to force anything or waste GMT time to work on forums instead of game .. you guys done more than enough for now but hey its just me :D maybe someone else got better opinion about this

I like to see announcements in English in forums and in game and thats really important for me

• Nie lubię 1
  • Uwielbiam to! 1

zoltekman    123

Prawdę, mówiąc nie mogę się już doczekać wejścia Transmogów - nie przez fakt, że będzie możliwość zmiany wyglądu danego itemu - ale przez zadania, które będę musiał zrobić by otrzymać nagrode w postaci Tokenu na zmiane wyglądu. Samo to, że odświeże sobie stare rajdy TBC i rhc, które nawet teraz nie chce mi się robić, jest duzym plusem. Teraz jedynie to czekam z dnia na dzień na kolejny większy rajd. Mimo to, że jestem Botem Pve, który tylko zabija Smoki, zacznę również grać te arenki ( co może na samym początku wyglądać dość komicznie :< ) Haha, to będzie ciekawe doświadczenie :D 

Będę miał zajęcie w godzinach nocnych :> Także jestem rad z tego, że wchodzą takie małe smaczki do życia. :3

Podoba mi również, możliwość Transmogów, dla Twinków. Mimo, że z nimi nie mam nic wspólnego. To na pewno oni są bardzo wdzięczni - co jak co też są integralną częścią naszej społeczności  ( choć różne grupy mają poszczególlne zdania na ten temat xD )

ToC wszedł - ludzie wracają - Transmogi juz wkrótce - Jest co robić do ICC. Taka jest moja skromna opinia, odnośnie tego co ma nastąpić i na co czekam z niecierpliwością :)

• Uwielbiam to! 3

Czy tylko ja mam wrażenie, że ten system transmogów jest zrobiony tylko po to, by zatrzymać graczy na jeszcze dłużej na serwerze? Moim zdaniem dużo prościej byłoby zostawić transmogi za golda, a po prostu utrudnić zdobycie itemów, które są przez graczy pożądane do wykorzystania ich wyglądu. Chociażby w ten sposób, że itemy trzeba kupować właśnie za te marki co teraz są wykorzystywane do w ogóle transmogowania, co mija się z celem, bo wystarczy zmienić gear i zbieraj marki na nowo. Zamiast zrobić Mark of BG jako walutę odpowiadającą globowym Mark of Honor i do kupienia gear ze starych sezonów PvP na transmog itd. z innymi markami, to taka dziwna zabawa - damy wam transmogi, ale musicie no-lifić by je zdobyć, słabo to wygląda przy aktualnym systemie.

• Nie lubię 3
  • Uwielbiam to! 1

shadysek    5
  Ukryj treść
  • Zmiana modelu będzie podlegała zmianie; będzie to koszt 2000g. 

Kiedy koszta zmiany modelu będą wprowadzona?

Z tego co zaobserwowałem w grze wymagane jest 500sunwell coin i 3000g

DebowyMocny    177
Dnia 20.10.2017 o 18:31, Putinska Babuszka napisał:

Czy tylko ja mam wrażenie, że ten system transmogów jest zrobiony tylko po to, by zatrzymać graczy na jeszcze dłużej na serwerze? Moim zdaniem dużo prościej byłoby zostawić transmogi za golda, a po prostu utrudnić zdobycie itemów, które są przez graczy pożądane do wykorzystania ich wyglądu. Chociażby w ten sposób, że itemy trzeba kupować właśnie za te marki co teraz są wykorzystywane do w ogóle transmogowania, co mija się z celem, bo wystarczy zmienić gear i zbieraj marki na nowo. Zamiast zrobić Mark of BG jako walutę odpowiadającą globowym Mark of Honor i do kupienia gear ze starych sezonów PvP na transmog itd. z innymi markami, to taka dziwna zabawa - damy wam transmogi, ale musicie no-lifić by je zdobyć, słabo to wygląda przy aktualnym systemie.

Na bezrobociu czy jako student to by jeszcze człowiek by sobie sfarmił transmog na lajciku. A jak ktoś ma mniej czasu to praktycznie ten moment gdzie trzeba sfarmić marki BG zniechęca bo możesz przesiedzieć 4 godz a i tak ani marki nie sfarmisz bo ci się trafia team jaki się trafia.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.