Skocz do zawartości
Qiunamiru

Pod forum Nightbane

Recommended Posts

Qiunamiru    1

Każdy raczej zna powód braku polskiego pod forum na Angrathar/ Nightbane

Ale może być zrobić na forum Feronis ,jakieś pod forum Nightbane? (coś w podobnie jak jest na forum "międzynarodowym")

-Tbc nawet ładnie wypalił,a nie każdy zna angielski w sposób komunikatywny,czy nawet dla świeżaków by mogli się czegoś spytać.

Czy dla Adm by bez wstydu mogli dać ogłoszenia na temat Nightbane w języku polskim.

• Lubię to! 3
  • Do bani! 1

Niccoo    1

Zyjemy w 2018 roku. Tlumacze sa ogolnodostepne, nawet na przegladarce masz opcje "przetlumacz na:" wiec nie rozumiem w czym jest problem.

No i jesli nie znasz angielskiego nawet w stopniu komunikatywnym to sa 2 opcje: albo jestes totalnym dzbanem z 30 iq albo jestes osoba starszej daty ktora nie miala lekcji angielskiego w szkole :/

• Nie lubię 2

Qiunamiru    1

albo znam dwa inne języki i angielki mi potrzebny do życia nie jest,ale tu nie o to chodzi.

8 godzin temu, Niccoo napisał:

albo jestes totalnym dzbanem z 30 iq

stary <3 właśnie tego mi brakowało  :D

po prostu myślę ze miło będzie mieć własny zakątek przynajmniej na projekcie TBC... tylko tyle...

• Lubię to! 1

Raven    190

Myśle, że jest to warte do rozważenia z tegoż względu że forum Feronisa jest praktycznie martwe i nawet nie spełnia działu polskiego dla graczy grających na Angra/Night

• Lubię to! 2
  • Nie lubię 1

lemmy    7

Myślę że na forum Feronis dzieki TBC powróci życie.A co do angielskiego to"Polacy nie gęsi własny język mają"Wstydzicie się naszego języka ??? Stop na tym serwerze z dyskryminacją naszego narodu.

• Lubię to! 1
  • Nie lubię 1
  • Typowy Nosacz xD 3

Jarek87    14
Dnia 5.12.2018 o 11:29, lemmy napisał:

Myślę że na forum Feronis dzieki TBC powróci życie.A co do angielskiego to"Polacy nie gęsi własny język mają"Wstydzicie się naszego języka ??? Stop na tym serwerze z dyskryminacją naszego narodu.

Śmiechłem. Czy to Angratharze, czy na Nightbane nie ma żadnej dyskryminacji żadnej grupy społecznej czy narodowości. Trzeba się tylko trzymać zasad. Jeśli na czacie globalnym, trade, LFG itp trzeba pisać po angielsku to trzeba pisać po angielsku. Każdy inny język tam użyty będzie z kick z kanału. W tym nie ma nic dziwnego, nie ma nic nienormalnego ani żadnej dyskryminacji. Nikt Ci też nie broni pisać po polsku w party jeśli ziomki są polakami, czy w gildii czy nawet na /s jeśli rozmawiasz z Polakami gdzieś na odludziu. Widzałem już wywalanych z czatu polaków, rosjan, chinoli i chyba włochów. Reszta jakoś normalnie pisze po angielsku tam gdzie trzeba i problemu nie ma żadnego. Angrathar i Nightbane nie są realmami polskimi. Im szybciej to zrozumiecie tym lepiej dla waszego komfortu gry.

A co do polskiego działu jestem za z tego samego względu który podał Raven - Feronis nawet nie spełnia roli podforum tamtych realmów a że na Ferku i tak nikt nie gra nie widzę żadnego powodu przeciw takiemu rozwiązaniu

• Lubię to! 2
  • Nie lubię 1
  • Typowy Nosacz xD 1

skar    7

kolega wyzej dobrze mowi. do tego na afganistanie mamy swoj kanal /pl wiec jak ktos nie chce rozmawiac w jezyku angielskim to moze bez problemu pogadac tam w naszym jezyku. przy okazji rozkreci sie troche ten kanal 

• WTF?! 1

Poku    6

Tu nie chodzi o znajomość języków obcych a o to, że wiele różnych narodowości w dziale Local Lands ma swoje działy a Polacy znowu są wykluczeni

• Kocham to! 1
  • Szacuneczek! 1