Skocz do zawartości
Tkpk

problem z The Battle For The Undercity

Recommended Posts

Tkpk    1

Nie mam nikogo w orgrimarze, usunalem wszystkie questy z quest loga i nadal nic, podchodzę do thrala i sylvany, nagle pojawia się jaina, po rozmowie nie otwierają się portale do undercity. Thrall i sylvana wracają na początkowe pozycje, gdy podejdę to znowu pojawia się jaina i ta sama rozmowa i tak w kółko ;( Proszę o usunięcie tego lub zaliczenie questa, bo dopiero co wbiłem 80 lvl pierwszy raz w życiu a tu już nie mogę grać.

• Uwielbiam to! 1

jubasek21    0

Proponuje, żeby tymczasowo wyłączyć w ogóle tego questa, bo trochę nie rozumiem, że został wypuszczony, ale na opak i cały czas są z nim problemy. Dajcie sobie czasu ile będziecie potrzebowali, aby był wykonalny bezproblemowo i dopiero wypuśćcie. Pozdrawiam

• Uwielbiam to! 1

Orgi    21

Myśle, że to nie jest problem z questami tylko z graczami. Podobno (sam jeszcze nie robiłem) cały chain działa po za jednym q po stronie Ally (tu mowa o Orgri więc nie dotyczy). Myśle że gracz nie zrobił, któregoś z wcześniejszych q. Polecam udać się na sam początek chaina i sprawdzać czy jakieś questy nie są do wzięcia.

Osobiście uważam, że warto zacząć szukać od tego q http://wowwiki.wikia.com/wiki/Quest:Darkness_Stirs

jubasek21    0
28 minutes ago, Orgi said:

Myśle, że to nie jest problem z questami tylko z graczami. Podobno (sam jeszcze nie robiłem) cały chain działa po za jednym q po stronie Ally (tu mowa o Orgri więc nie dotyczy). Myśle że gracz nie zrobił, któregoś z wcześniejszych q. Polecam udać się na sam początek chaina i sprawdzać czy jakieś questy nie są do wzięcia.

Osobiście uważam, że warto zacząć szukać od tego q http://wowwiki.wikia.com/wiki/Quest:Darkness_Stirs

Nie, problem jest z zacinaniem się questa w Orgri przy Thrallu (oddaniu questa), skrypt Thralla z Sylvanas się po prostu blokuje przez co nie można wejść do portalu do Undercity. Problem nie jest nawet w tym, że quest nie działa poprawnie, problem jest w tym, że niewykonanie tego questa skutkuje "zablokowaniem" Orgrimmar i Undercity dla graczy.

Ysolte    110

Dwa dni temu zrobilem ten quest chain, bez zadnych problemow,  swoja prywatna postacia, w okolicach 22, czyli w godzinach, gdy serwer nie byl pusty. @MrCulé. Wracam juz do domu, ogarne co i jak i zloze raport sitowi jak tylko bedzie dostepny. 

Cr0n0s3k    0

Cały chain działa bezproblemowo. Ysolte gdy jest online zawsze służy pomocą, wszystko ładnie działa po tipach GM'a :D. No może z wyjątkiem samego questa Bitwy, gdzie zarówno Thrall jak i Sylvanas przechodzą przez ściany, lewitują, często się bugują. Questa musiałem powtarzać bo na laście wszyscy wpadli pod tekatury i słuch o nich zaginął. Mam nadzieję, że zostanie to naprawione :)