Skocz do zawartości

test test test

Zaloguj się, aby obserwować  
Dionizo

Rasa Gnomów i zaniedbania przez Blizzarda!

Recommended Posts

Dionizo    59

Witam, otóż moją ulubioną rasą w wowie są oczywiście gnomy, ze względu na to że posiadają ogromny intelekt i służą rozwojowi technicznymu Przemierzu.

Niestety Blizzard strasznie olał tę rasę pod względem lore. Mamy bardzo mało informacji na ich temat a zwłaszcza klasowości. Inne rasy mają jakieś wytłumaczenia dlaczego, mogą być takimi klasami, a dlaczego innymi nie. Mają swoich bohaterów którzy są przyporządkowani klasą postaci i dużo innych rzeczy.

Nie wiem czy w legionie pojawiły się jakieś informacje na temat gnomów, ale chętnie bym poczytał. Proszę was o dyskusje na temat właśnie tego braku informacji. Co o tym myślicie? I czy może wiecie więcej i chcecie się czymś podzielić na temat tej rasy. Zapraszam.

Vintage    80

Bez urazy ale kogo obchodzą Gnomy? Przykurcze, Podludzie. Nie dziwie się że Blizzard nie chce dodawać lore do swojego błędu jakim jest Gnom. Oczywiście mogę się mylić i Gnomy są super.

• Uwielbiam to! 8

Dionizo    59

Bez urazy ale kogo obchodzą Gnomy? Przykurcze, Podludzie. Nie dziwie się że Blizzard nie chce dodawać lore do swojego błędu jakim jest Gnom. Oczywiście mogę się mylić i Gnomy są super.

Gnomy są bardzo wartościową rasą dla przymierza. Dzięki nim wiele wojen zostało wygranych. Są niedocenione przez społeczność, ale naprawdę są warte uwagi.

shizen    0

Nie chcę być nie miły, ale jak można przez 12 lat oblegać swoją stolicę (Gnomeregan), wysyłać tam tysiące poszukiwaczy przygód, którzy niosą tam śmierć i pożogę, przy czym ilość trupów w gnomereganie chyba zbliża się powoli do populacji ludzi na ziemii, i nadal nie być w stanie jej odbić :D

DebowyMocny    177

Ponieważ gobliny są dużo lepsze niż gnomy. Co z tego że gnomy umieją robić jakieś maszyny skoro całą swoją rasą nie potrafią zrobić tego co spokojnie można zrobić w 5 chłopa mając około 30 lvl. Ba nawet jeśli ta banda wyczyści całe gnomerengan z troggów, trędowatych kurdupli i murzyńskich krasnali to i tak gnomy nie potrafią podbić opustoszałego już gnomerngan.

A gobliny? Robią hajs, robią wybuchy i robią hajs. Prawie wszędzie wlezą i tam prawie wszędzie robią hajs. 

• Uwielbiam to! 1

Vintage    80

Mogliby dodać rasę Smoków które walczą wręcz i Smoki czarodziejskie które biją z magi spelli. I Też Smoki które bija z daleka i takie które się chowają i atakują z zaskoczenia.

• Nie lubię 1
  • Uwielbiam to! 1

Nortom    26
12 hours ago, Vintage said:

Mogliby dodać rasę Smoków które walczą wręcz i Smoki czarodziejskie które biją z magi spelli. I Też Smoki które bija z daleka i takie które się chowają i atakują z zaskoczenia.

Smoki są wyższą rasą która włada magią w stopniu dużo wyższym niż ludzie czy inne stworzenia  (no może nie licząc Khadgara) więc ogólnie chyba pomyliłeś gry :)

• Nie lubię 2

rafallf2    4

Ja polecam zupę z gnoma. Z kruszonką i odrobina śmietany. :D

A jak uciekają to polecam wgniatać w ziemie :P Albo w śnieg :D Bo z łuku ciężko trafić w takiego kurdupla, jak jeszcze w trawie siedzi i go nie widać :P 

zoltekman    123

Ja Wam śmiecie dam obrażać Gnomy. Gnomy są zajebiste - może i przykurcze, może i trędowate pod względem odbijania swojej stolicy. No ale patrzcie tutaj. 

Gnomy to taki Przyjaciel od serducha, kiedy siedzisz w domu, oglądasz TV, masz wyłożone nogi na stoliku z dziurawą skarpetą oczywiście. I Nagle wpada twoja Morda, nawet nie zadzwoni śmieć jeden, nie zapuka. Wbije Ci na mieszkanie, otworzy lodówkę zje to co pierwsze się napatoczy. Przygotuje sobie sam obiad (w twoim domu, oczywiscie), pójdzie do Twojego pokoju odpali kompa ( Ty nadal lezysz na kanapie z otwartą gębą i patrzysz co tu sie odtegowuje... ), jak sie juz naje, wbije Ci na lozko i pojdzie spac, rano wstanie, umyje się i śmieć dalej pójdzie chu.. wie gdzie. 

Podobno mówią, że potrawka z Gnoma jest dobra.. kwestia gustu wydaje mi sie, że to co trędowate to się nie tyka... no ale jak już to " Czarną Polewką " Pozdro dla kumatych.

Nwm swoich nie jem. Gnomy mieszkają w IF oraz SW, no kurde felek jak nic opierd*alają Księciuniom lodówki i spiżarnie. 

Jednak to kombinujące karzełki, oj kombinujące... xD Może nie wyglądają, ale mają Głowe...  to coś na karku ^^" 

Wiecie dlaczego nie odbili jeszcze stolicy? Nie? a to ja Wam powiem.

Osobiscie jako osoba grająca Gnomem Trędowatym Wyzwolicielem Uciśnionych resztek W Lodówce, stwierdzam, że kurfa NIE CHCIAŁOBY MI SIE ruszac dupska i lecieć odbijac stolice, któa do tej pory została odchodami komunalnymi zapuszczona dosyć mocno, jak to kotś ujął

Cytat

z troggów, trędowatych kurdupli i murzyńskich krasnali 

hehe

A tak już bez ciśniecia beki - Gnomy mają zajebisty dystans do siebie, co ich wyróznia na tle innych ras. "Tylko Chuck Noris potrafi regać mane na Warku"

Trzymajta się Mordy.

Zapraszam do ożywionej dyskusji oraz polemiki na temat spierdolenia Gnomów i ich właścicieli po drugiej stronie plastikowego pudełka <3 

Love Gnoms <3

• Nie lubię 2

Slepaczek    0

Gratuluję dla tych co stawiają na tym samym punkcie Lore wraz z mechaniką gry. To sa dwie różne rzeczy. To tak jakbym teraz mówił ze zabijam LK jednym uderzeniem na 110lvl wiec nie rozumiem jakim on jest trudnym przeciwnikiem a bardziej random mobem. LOGIC

Gnomeregan zostal odbity ale promieniowanie jakie tam jest nie pozwala sie w pełni osiedlić. Na pewno Blizz powróci do Gnomeregan w najblizszych dodatkach albo patchach. 

Przypomnę też,że gnomy to stworzenia zrobione przez tytanów. Mają więcej we łbie niż ork na Bloodluscie ;)

Gnomy =Gobliny i nie ma co się spinac ;)

Raven    184

Jeśli przecieki odnośnie nowego dodatku się sprawdzą najprawdopodobniej znów czeka nas przebudówka starych krain jak to miało miejsce w Cataclysmie. Nie zdziwiłbym się wtedy gdyby Gnomy odzyskały swoją stolice zdatną już do zamieszkania

Slepaczek    0
13 godzin temu, Raven napisał:

Jeśli przecieki odnośnie nowego dodatku się sprawdzą najprawdopodobniej znów czeka nas przebudówka starych krain jak to miało miejsce w Cataclysmie. Nie zdziwiłbym się wtedy gdyby Gnomy odzyskały swoją stolice zdatną już do zamieszkania

Tym bardziej , że podejrzanie przy nowym sekretnym mouncie odwiedzamy głównie lokacje zwiazane z działalnością Old Godow i jednym z przystanków jest Gnomeregan ;)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.