Skocz do zawartości

test test test

Zaloguj się, aby obserwować  
Valleige

Warcraft: Początek

Recommended Posts

Ciri    241
gdyby ktoś nie znał lore wowa

Nie WoWa, a Warcrafta ...

Wracając do tematu, mnie się podobał, mojej mamie której tylko wytłumaczyłem przed filmem najistotniejsze rzeczy z lore w kilka minut tez się podobał. Nie wiem co mam więcej powiedzieć. Jest ok, ale rozumiem zarzuty krytyków że jest za duży chaos, za dużo postaci, miejsc, za szybko idzie akcja. Na pewno lepiej by wyszło jakby nie wycieli żadnych scen. Moja ocena ogólna 7,5/10.

Redmeer    4

Akcja jest prosta jak konstrukcja cepa nawet dla kogoś, kto nie ma pojęcia o lore Warcrafta. To kino akcji, a nie dramat obyczajowy :)

Kilka osób z mojego otoczenia film obejrzało z pełnym zrozumieniem, nie mając wcześniejszej styczności z niczym, co nawet przeszło obok lore WarCraft.

Crysis    1

Film dobry. Fajny. Obowiązkowa pozycja dla fanów. Trochę nieścisłości w lore, ale ogromny plus za utrzymanie klimatu (muzyka rozwala jak zwykle!).

A patrząc na to jak na film? Gra aktorska nie powala, aktor grający Lothara specjalnie wzięty i użyty w taki sposób, by przyciągnąć więcej fanów (Vikings).

6/10.

Drakesoul    5

Pochwalę się ,że byłem w kinach na premierze i wyglądało to naprawdę sympatycznie ,tylko no niestety było trochę nieścisłości w lore ,aby podkręcić klimat co nie spodobało mi się najbardziej (mówię tu o akcji ,gdy Lothar i Khadgar walczą w Karazhanie z Medivh'iem i go pokonują a on otwiera portal :-: w lore ucinają mu łeb bez patyczkowania xD ) . A ogólnie to filmik spoko według mnie 8/10. :)

Alexander    15

Nawet niezły film, napakowany akcją. CGI orki lepiej zagrały, niż żywi aktorzy. Zmiany w lore były dla mnie nieistotne. Bardziej mnie zdziwiło, że na ostatni raid nikt nie wziął healerów i ranged dpsów. No i good luck z podziałem lootu na same plate.

titoven    1

Ten film mi trudno oceniać, bo raz, że sentyment, dwa, że wizualnie wszystko wyglądało znakomicie to jednak narracja jest poprowadzona w moim odczuciu źle. Tempo jest szybkie, widać to, iż film składa się z jakiegoś zlepka fragmentów (wycięte sceny), co wpływa na jego generalny odbiór.

Ogólnie jak rozmyślałem nad jego oceną to za pierwszą godzinę daje 4/10, a za drugą godzinę 8/10, bo tam wszystko zaczęło być płynniejsze i lepiej dopracowane. Ogólnie wystawiam 6/10, taką też ocenę dałem na filmwebie. :P

Hesser    1

Szczerze mówiąc niczym zaskoczony nie byłem, harcerzykowaty heroizm niektórych postaci powoduje u mnie mdłości, ale to chyba standard. Film oceniłem jak kolega wyżej bo zdecydowanie twórcy zbyt wiele chcieli kupić ładną oprawką.

Bronchosol    0
Mi się bardzo podoba film, to nie gra, nie musi być odwzorowane lore w 100%. Dla tych co lubią powracać do pewnych filmów:

warcraft początek HD :)

Jak można najbardziej spieprzyć film? Wystarczy zrobić mu dubbing. Współczuję osobom, które widziały Warcrafta po raz pierwszy z dubbingiem, a nie w wersji oryginalnej (z napisami).

Crysis    1

6/10.

Ładnie zrobione lokacje (props za Dark Portal), muzyka GENIALNA, efekty specjalne na poziomie. Generalnie klimat jest super.

W samej historii masa nieścisłości (Garona flirtująca z Lotharem?).

Film fajny, ale tylko tyle.

Raven    186

Początek nie jest kanoniczny, nie miał ściśle trzymać się Lore. Np Alodi w sześcianie w Dalaran, latający Dalaran, Medivh zainfekowany felem zamiast opętany, Orgrim we Frostwolf, Wrynn mówiący Garonie, żeby go zabiła bo tylko tak może zaprowadzić pokój jako szanowana członkini Hordy. Ale i tak oglądało się super, czekam na tą wersję wzbogaconą o 40 minut wyciętego materiału

Razjel    0

Film nie był zły, jedyne co mi się nie podobało to szybka zmiana akcji i to przemieszczanie się bohaterów. Raz był w Karazhanie a zaraz o patrz jest w Stormwind. Mogli by to jakoś inaczej rozegrać.

Nie ma co narzekać, film był nawet nawet.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.