Skocz do zawartości
Dionizo

Nowa rasa w World of Warcraft?

Recommended Posts

Fistbirt    33

Wydaje mi się, że ogry są fajną alternatywą pod względem ciekawego wyglądu i wprowadzenia czegoś innego ( na przykład możliwość wyboru dwóch głów przy kreowaniu postaci ). Ze względu, że przemierzając krainy możemy się natknąć na różne wioski i oznaki kultury tej rasy myślę, że jest to fajna podstawa do opowiedzenia ciekawej historii poprzez wykonywanie questów itd. Drugą rasą mogliby być złamani. Rasa ( czy podrasa draenei?) zwana głównie z TBC. Mimo wszystko trzeba przyznać, ze blizzard zafundował nam piękny zestaw ras a w tym trolle Zandalari <3

Rend    7

Co do podras ze tak mozna to nazwac jest wiele mozliwosci np vrykule jako human i nawet by sie to zgadzalo z lore. Jesli niczego nie pomylilem to wygladalo to tak ze humani to vrykule dotknieci klatwa yogg-sarona, wiekszosc ow dotknietych klatwa uciekla z northrend poniewaz ich dzieci mialy zostac zabite z rozkazu krola ymiriona gdyz mialy byc one slabe i karlowate. Chociaz czuje ze podrasa humana beda ludzie z kul tiras bo maja inny model niz zwykly human a latwiej bylo by uzasadnic ich dolaczenie do ally. 

Ashura    0

Według mnie fajną opcją by było dodanie Nag. Nagi byłyby przynależne do Hordy, gdyż w WC3 współpracowały z Blood Elfami. Gdyby siadały w mouncie otrzymywałyby  błogosławieństwo Azshary (nagi były niegdyś nocnymi elfami) i zamieniałyby się w Night Elfa, lub ducha Night Elfa, coś na zasadzie Vorgenów. Stolica Nag znajdowałaby się w Azsharze, a Królową nag byłaby siostra Lady Vashji.

• Nie lubię 1

Slepaczek    0
14 godzin temu, Ashura napisał:

Według mnie fajną opcją by było dodanie Nag. Nagi byłyby przynależne do Hordy, gdyż w WC3 współpracowały z Blood Elfami. Gdyby siadały w mouncie otrzymywałyby  błogosławieństwo Azshary (nagi były niegdyś nocnymi elfami) i zamieniałyby się w Night Elfa, lub ducha Night Elfa, coś na zasadzie Vorgenów. Stolica Nag znajdowałaby się w Azsharze, a Królową nag byłaby siostra Lady Vashji.

Serio ? ;) Duch Night Elfa ? Hahahahh . Worgen to worgen , który ma dwa oblicza a Nagi mają tylko jedną "Sssssssssssssss" . Azshara obecnie jest okupowana przez Gobliny , więc takze odpada. Dodajmy do tego , że nagi są splugawione przez klątwę Old Godow. Tak jak czarne smoki za czasów Deathwinga. 

ErtY    0
On 29.01.2017 at 6:19 PM, Dionizo said:

Myślałem nad Vrakulami, ale to po prostu dawni ludzi. I do tego są dosyć negatywnie na nas nastawieni :D.

Jestem za! O dziwo też o nich myślałem jako o grywalnej rasie spędzając dużo czasu w ulubionej krainie WoW'a.

Jednak trzeba było by wybrać. Albo jak z pandarianami wybór między hordą a aliantami. Albo jako rasę neutralną. Ewentualnie wrogą i do all. i do hordy .

Jestem za pomysłem dodania do Azeroth obok Aliantów i Hordy 3 strony konfliktu.

Mogłaby być podparta o lore jakiś zakonów, Venture Co. albo innych firm/organizacji.

WoWScrnShot_032818_101511.thumb.jpg.f17e9c171b61c194eb1bc1cda58e00a7.jpg