Skocz do zawartości
Dionizo

Nowa rasa w World of Warcraft?

Recommended Posts

Dionizo    59

Witajcie, chciałbym rozwinąć temat poruszony na filmie Nexosa odnośnie ras w World of Warcraft. Jak myślicie jaka rasa mogłaby dołączyć w przyszłości do gry. Uzasadnijcie swoje wypowiedzi i dajcie wodze fantazji. Ja osobiście nie mam żadnych pomysłów dlatego bardzo chętnie poczytam.

harambe    32

Uważam że blizzard/activision pójdzie raczej w innym kierunku.

Capture32.png

Tyle wolnego miejsca może oznaczać tylko jedno, mamy przecież już 2017.

• Lubię to! 1
  • Uwielbiam to! 4

Void    44

Zastanawiałem się nad tym i nic mi nie przyszło do głowy z takich w miarę obecnych w świecie Warcrafta postaci. Niemniej uważam że jakakolwiek nowa rasa (może właśnie poza drakonidami), byłaby wciskaniem na siłę. I tak już wprowadzenie pand, uważam, było przesadą, bo są totalnie niepasujące do gry RPG. Byłoby świetnie jakby zajęli się za to większą customizacją wyglądu już obecnych ras: albo zwiększeniem wyboru fryzur czy wyglądu twarzy, albo możliwością zmiany wzrostu/umięśnienia (cycków xD) czy detali, albo też wpływem czasu lub rodzaju rozgrywki czy nawet klasy na wygląd postaci.

Dionizo    59

Moim zdaniem pandy są w porządku, bazują w klimacie Azji. Może dlatego Ci się nie podobają, ale Pandy to typowo Chińsko- Japoński klimat. Naprawdę fajna sprawa, mi się ogromnie podobają ;).

Dionizo    59

W sumie ogry mogłyby być ruszone. Tylko co dla Alliance? Myślałem nad Vrakulami, ale to po prostu dawni ludzi. I do tego są dosyć negatywnie na nas nastawieni :D.

kovaq    21

logicznym wyjsciem moglyby byc nagi. mamy ostatnio troche fejmu z krolowa azshara w roli glownej, a same nagi posiadaja juz model meski i damski. rasy typu murlok,furlborg raczej nie wchodza w gre, gdyz nie wyobrazam sobie postaci female tejze rasy :v analogicznie harpie.

xerta    57

Centaury, nagi, driady itp. odpadaja bo nie moga uzywac mountow. Pojawilyby sie tez problemy z dopasowaniem setow do takiego centaura. Mialby biegac w spodniach? Jak wygladalby w robe i wiele innych dziwnych problemow zwiazanych z jego 4 nogami i konskim tylem.

kovaq    21

Mamy 2017 rok, rozwianie morskiego ogona zamiast nog nie stanowilo by problemu, tak jak w 2004 nie mieli problemu ze zrobieniem kopyt i 2 wielkich paluchow dla taurena i trola :D

KamaN    97

chcialbym aby powstal warlock heal:) bez kappi necromancer czy cos w tym stylu na zasadzie zabiera hp i leczy innych:D

kovaq    21

Nie bez powodu zaznaczyl, ze to high elfy, te byly w sojuszu z krolestwem lordaeronu :) jakby tak popatrzec, Sylvana i Varessa mialy jeszcze siostre Allerie, ktora poszla w boj z Turalionem, wtedy sluch o nich zaginal, swietna historia by stworzyc jakis oboz high elfow w zupelnie nowej krainie :D

Void    44
High Elfy odpadają z bardzo prostego powodu - zbyt mało ich zostało. 

Trolli też tak naprawdę niewiele zostało, bo lore mówi, że z Broken Isles ich Zanzil wykopał i w tej swojej wiosce się ostali. Ale Blizzard i tak wymyślił to tak, że pojawili się we własnej wiosce w Desolace czy Zangarmarsh. Problem to raczej jest z tym, że wszystkie aktualne grywalne rasy mają jakąś stolicę/ostoję, skąd praktycznie mogą "wychodzić".

Ogólnie to bardziej bym celował w jakąś rasę jak Pandareni, którzy rozpoczynają neutralni, by następnie wybrać frakcję. 

Majak    0
High Elfy odpadają z bardzo prostego powodu - zbyt mało ich zostało. 

Jest przecież Cavens of time przez które uciekinierzy przed plaga mogli ponownie trafić do azzeroth.

Może pojawić się nowy kontynent na który nie dotarła plaga na którym żyją high elfy którym nie spodoba się droga która obrały BE.