Skocz do zawartości
Orlan

Kompletny reset Feronisa

Recommended Posts

Jarek87    14
16 godzin temu, Riw napisał:

Kek, afgan? Sulwel? Stary, ja jestem glupi i nabralem sie na to samo 2 razy. Trzeci raz nie mam zamiaru, aż taki tępy i niedorobiony nie jestem.

Jak sie Gm teamowi zajara pod dupskiem to zrobia to samo co tutaj, cytując klasyka, to są ci sami ludzie, a ich serca pompują tę samą krew.

Qua? Nie no wobec tego nie moge przejść obojętnie. Na co się nabrałeś? Feronis przestał istnieć? Nie można tam zagrać? Zamknęli Ci realm? Co ma się administracji zajarać pod dupskiem bo nie rozumiem? Póki co mają bardzo dobrze prosperujący realm Wotlk, niedługo TBC i jeden zdechły Feronis bo polaczkom się zachciało migracji na to samo tylko z większą ilością graczy bo to internaszynal. Idź na Warmane przekłamujący liczniki i kup odrazu szmurna będziesz content :D

Serio totalnie rozpierdala mi trzewia kiedy czytam teksty o oszukaniu, niespełnionych obietnicach kiedy ci sami ludzie jak stado baranów poszło grać od zera olewając własny dobrze prosperujący realm. To jest psychologia tłumu level hard z głupotą ludzką nieznającą granic

• Lubię to! 1
  • Typowy Nosacz xD 3
  • Idealnie! 2

Riw    41

Chodziło mi raczej o to że w tym momencie administracja ma wywalone jaja na fero, na sugestie itp. Jak się afgan zacznie dupcyć to będzie to samo. Z resztą ja juz i tak nei mam czasu na granie.

• Lubię to! 1
  • Typowy Nosacz xD 1