Skocz do zawartości
Waraan

Twinki-79

Recommended Posts

Waraan    2

Zakładam nowy temat musi jakiś istnieć jak nam zablokowali.

Pozdrawiam przy okazji Fugaziego aka milion hk na pri, Reciego aka rudy pindol, Dwala moj ty grubasku :*, Bialego aka krowa#exploza15k, Vujiiego za banki na bg i nie leczę groszków bo padna przed fleshem, Jednorękiego bandyte damianka za reflesk jedna reka pewnie duzo masturbacji ci pomaga :*, Cale szopy za odpier... er pe szajsu,  Honge za sprawiedliwego wśród twinkow świata 

Za niedługo z wami 2lvle do 78 eloszka piszcie dalej co wam na sercu leży. 

lexicat11    0

tez podrawiam Fugaza i cala moja kochana Dzika Bande ale coz.. jestem w Szopach wiec bede musial was poscigac na BG za jakis czas.Reci odezwij sie na /w  w grze

snoopy    191

dziękuję i również pozdrawiam wszystkich, których Kajtek wymienił i dodaję oczywiście Adamka aka lubie ciemny monitor i gram z widoku FFP :>

bialy    12
Cześć , mam zamiar stworzyć twinka locka na 79 , pytanie do was , jakie talenty jakie eq najlepiej z góry dziękuje :)

Poczekaj, aż będzie exp za bg, no chyba, że masz w zapasie 80 lvl, bo możesz się ponudzić póki co.

damianek23    83

Na starym sumwelu jak był weekend Cta (call to arms) za wygrane Ab (Arathi Basin) z 5 bazami zdobywało się 1/3 lvl z boostem oczywiście na eots było podobnie :)

• Uwielbiam to! 1

Honga    85

Powinni dodać exp, skoro serwer i tak nie jest blizzlike, nie tak duży jak to było na Todzie bo tam w 1 dzień się wbijało  z 70  79 na samym wsg,ale nawet śladowe ilości zachęciły by wielu grajków do przerw w monotonnych rdf czy questach i tym samym zainteresowania twinkowaniem ;)

damianek23    83

przydały by się ludzie a nie koxy porobili alty w aliantach bo tam ekipa a teraz w hordzie 2-3 online pogratulować w szczególności dla koxa fugaziego !!!!

• Uwielbiam to! 1

Recidere    5

Eeee a co ma Fugaz do tego? Kto komu broni robić alta w przeciwnej frakcji? 

BTW. 5dni temu, o godzinie 19:41 podczas mojej masturbacji i gry w wowa (taki skill że idzie robić to w jednej chwili) napisałeś na /bg że wbijasz 80 lvl warkiem :P Wbij ten lvl jak tak bardzo Ci źle :P

• Nie lubię 1

lexicat11    0

robcie postacie na hordzie! wbijajcie Horda na bg! gdzie wasza motywacja?dawac! jak nie bedzie bg twinki umra naturalnie. Niedlugo wpadne na bg ,chce miec godnych przeciwnikow!