Skocz do zawartości
Vexu

Twinki 19

Recommended Posts

Szpyrol    1
9 godzin temu, Noniezle27 napisał:

Za Yeti [*] 

analfabetę  :D

za ANALfabete? CZY W TYM SLOWIE WYSTEPUJE "anal"??? 

o kurde nie moge wyczymac!! HAHHAAHHAA1!!!!!!11!!!! 

lol ANALfabeta Yeti.

YeTi    8
12 godzin temu, zekepl napisał:

No wlasnie sa begie?

P.s. wts leather gloves 4sta 4int

sig.png.2114ac956ded254d804474d376a503ae.png

Nie wiem jestem 1;0 w kolejce może w CTA ruszy...

ps; pewne osoby mają taką samą ilość hk już od 2 tygodni więc wychodzi na to, że jednak są.

leoniasty    7

Napiszcie kto gra na nowym realmie z fero i czy duża populacja, częstotliwość BG ? Wyexpilem Huntera po stronie Ally bo podobno mieli braki ale jakies 3/4 tygodnie temu i nie zaglądałem tam bo BG nie było jakaś zmiana ? Kto z Fero gra tam aktywnie ? 

YeTi    8
1 godzinę temu, leoniasty napisał:

Napiszcie kto gra na nowym realmie z fero i czy duża populacja, częstotliwość BG ? Wyexpilem Huntera po stronie Ally bo podobno mieli braki ale jakies 3/4 tygodnie temu i nie zaglądałem tam bo BG nie było jakaś zmiana ? Kto z Fero gra tam aktywnie ? 

Ja, Drootex, Majka, Dziara, Dione, Bragi, Bastokoss, Mettus oraz wiele innych, którzy się nie ujawniają ;].
Możliwe, że wpadną Ressler, Laryc i Klata, którzy prawdopodobnie czekają aż rozkręcę przedział.
Aktualnie mam 35 twinków do selekcji w gildii, a liczba ta z dnia na dzień rośnie. (Dostaje masę whispów o tym, że ludzie po zrobieniu maina wpadną na społeczność 19)
Częstotliwość bg jest losowa póki co. 3 kwietnia zagrałem 11 wsgs, a podobno odpalały się też, gdy byłem offline zaś wczoraj odbyły się tylko 2 podczas mojego online.
Średnio na dzień moim zdaniem idzie zagrać 5 wsg. Wynik ten byłby lepszy, gdyby nie to, że każdy po prostu siedzi na mainie bo świeży realm, a loguje gdy bg się odpali za pośrednictwem que lowkow.
No i pod uwagę trzeba to wziąć, że wymóg que jest 7;7.
Dodatkowo codziennie spotykam to nowe mordy na 19 w hordzie zarówno jak i w alliance.
Obecnie są 2 gildie stricte 19 Ashenvale Scouts (horda) oraz 19-79 Valar Morghulis (alliance).
Miło by było jakby ktoś się znalazł aby poprowadził na prostą Alliance. Wystarczyłoby poszukać tam twinków, dać parę wskazówek i najzwyczajniej po prostu grać.

ps; stop hunters i rouges.
Pozdrawiam Dispell,

• Nie lubię 1

leoniasty    7

Okey mam w miarę zaczętego Huntera widzę że jest na kogo grać bo horda daje radę a czy ktoś z Fero gra po Stronie Ally? 

Wielki    4
14 minut temu, Deadwood napisał:

Podexpi ktos do 10lvla na nowym :P? Robie huntera 15lvl twinka =D

PS. Nienawidze EXPIC

same hutnery i rogue tam sa zero druidow zero!! nie mowiac juz o warlockach

leoniasty    7

Uwaga jest deficyt Twinkow w Ally Zachęcam do Twinkowania bo nie ma komu grać i na kogo problem dwustronny ;)

Laryc    10

Jak ktoś mi wyexpi 19s tam obojetnie jaka frakcja i klasa to wspomoge xD