Skocz do zawartości

test test test

Vexu

Twinki 19

Recommended Posts

Szpyrol    3
9 godzin temu, Noniezle27 napisał:

Za Yeti [*] 

analfabetę  :D

za ANALfabete? CZY W TYM SLOWIE WYSTEPUJE "anal"??? 

o kurde nie moge wyczymac!! HAHHAAHHAA1!!!!!!11!!!! 

lol ANALfabeta Yeti.

YeTi    9
12 godzin temu, zekepl napisał:

No wlasnie sa begie?

P.s. wts leather gloves 4sta 4int

sig.png.2114ac956ded254d804474d376a503ae.png

Nie wiem jestem 1;0 w kolejce może w CTA ruszy...

ps; pewne osoby mają taką samą ilość hk już od 2 tygodni więc wychodzi na to, że jednak są.

leoniasty    7

Napiszcie kto gra na nowym realmie z fero i czy duża populacja, częstotliwość BG ? Wyexpilem Huntera po stronie Ally bo podobno mieli braki ale jakies 3/4 tygodnie temu i nie zaglądałem tam bo BG nie było jakaś zmiana ? Kto z Fero gra tam aktywnie ? 

YeTi    9
1 godzinę temu, leoniasty napisał:

Napiszcie kto gra na nowym realmie z fero i czy duża populacja, częstotliwość BG ? Wyexpilem Huntera po stronie Ally bo podobno mieli braki ale jakies 3/4 tygodnie temu i nie zaglądałem tam bo BG nie było jakaś zmiana ? Kto z Fero gra tam aktywnie ? 

Ja, Drootex, Majka, Dziara, Dione, Bragi, Bastokoss, Mettus oraz wiele innych, którzy się nie ujawniają ;].
Możliwe, że wpadną Ressler, Laryc i Klata, którzy prawdopodobnie czekają aż rozkręcę przedział.
Aktualnie mam 35 twinków do selekcji w gildii, a liczba ta z dnia na dzień rośnie. (Dostaje masę whispów o tym, że ludzie po zrobieniu maina wpadną na społeczność 19)
Częstotliwość bg jest losowa póki co. 3 kwietnia zagrałem 11 wsgs, a podobno odpalały się też, gdy byłem offline zaś wczoraj odbyły się tylko 2 podczas mojego online.
Średnio na dzień moim zdaniem idzie zagrać 5 wsg. Wynik ten byłby lepszy, gdyby nie to, że każdy po prostu siedzi na mainie bo świeży realm, a loguje gdy bg się odpali za pośrednictwem que lowkow.
No i pod uwagę trzeba to wziąć, że wymóg que jest 7;7.
Dodatkowo codziennie spotykam to nowe mordy na 19 w hordzie zarówno jak i w alliance.
Obecnie są 2 gildie stricte 19 Ashenvale Scouts (horda) oraz 19-79 Valar Morghulis (alliance).
Miło by było jakby ktoś się znalazł aby poprowadził na prostą Alliance. Wystarczyłoby poszukać tam twinków, dać parę wskazówek i najzwyczajniej po prostu grać.

ps; stop hunters i rouges.
Pozdrawiam Dispell,

• Nie lubię 1

Wielki    4
14 minut temu, Deadwood napisał:

Podexpi ktos do 10lvla na nowym :P? Robie huntera 15lvl twinka =D

PS. Nienawidze EXPIC

same hutnery i rogue tam sa zero druidow zero!! nie mowiac juz o warlockach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.