Skocz do zawartości
Vexu

Twinki 19

Recommended Posts

Szpyrol    1
54 minuty temu, drootkens napisał:

To było do przewidzenia, 69 to kompletny crap

69 jest bardzo fajne, wrecz komiczne XD ale poprostu nikt nie gra, a zabijanie 80lvl pve, mnie znudzilo XD

Vintage    80

To prawda, 69 druidem dobrze mi się grało 10k+ hp 800 900 sp jakoś, do tego sporo armoru, przyjemny do grania. Jak doba dobrze pisze nie ma z kim grać, bo mały online.

Szpyrol    1
1 godzinę temu, Vintage napisał:

To prawda, 69 druidem dobrze mi się grało 10k+ hp 800 900 sp jakoś, do tego sporo armoru, przyjemny do grania. Jak doba dobrze pisze nie ma z kim grać, bo mały online.

druida preferowalbym dobic do 420+ resi XD (no chyba ze bala)

Vintage    80

MIałem tylko resi i resto, set bala jak bala, dps. Druidem jest ciekawie bo masz sporo opcji ścieżek rozwoju. Tym mnie właśnie skusił do zrobienia 69. Ale to temat 19, nie możemy tu o tym pisać, jeszcze nas zgłoszą. :)

YeTi    8

Siemano dawno mnie nie było ale widzę, że nic się nie zmieniło mimo worków.
Jakby ktoś się wybierał na Angrathar'a z 19stek to można pograć razem w hordzie.
Pozdrawiam Shapeless/Shadeless,

WoWScrnShot_031318_193014.jpg

Szpyrol    1

116 hordy w przedziale 10-19 online i 114 alliantow w przedziale 10-19 i nie ma odpalonego bg 10-19 XDDDDDDDD

Najs

YeTi    8
20 godzin temu, Szpyrol napisał:

116 hordy w przedziale 10-19 online i 114 alliantow w przedziale 10-19 i nie ma odpalonego bg 10-19 XDDDDDDDD

Najs

Jakby na to nie spojrzeć odpalonego bg nie ma ani na jednym realmie ani na drugim... (Chodź wczoraj miałem okazję zagrać wsg)
Chciałbym tylko zwrócić uwagę, że na Angratharze póki co liczba twinków jest mniejsza niż na Feronisie lecz z dnia na dzień widzę coraz to nowe osoby (Nowy realm więc każdy expi/ubiera mainów).
Z tego co zauważyłem to mało osób się kolejkuje na jakiekolwiek bg mowa tu o przedziałach 10-79. Nawet na 80 rzadko jest więcej niż 1 konkretnego battlegrounda (Angrathar).
Nikogo przecież nie zmuszam do przechodzenia ale same kolejki mówią za siebie, gdzie warto poczekać dłużej na wsg niż kończyć po 5 minutach z powodu braku graczy.
Kolejnym faktem jest to, że na Feronisie aby odpalić bg potrzeba kolejki 5;5 natomiast na Angratharze wymóg ten jest wzniesiony do 7;7 (Jakby znieśli do 5;5 to zakładam, że normalnie ruszałoby wsg)

Niżej mały dokumencik może to kogoś przekona ; )

angrathar.png

• Coooo? 1

Wielki    4
21 minut temu, Weiki06 napisał:

@YeTi choć, nie chodź. Chodzi to dziecko. Do kogoś mówisz: Chodź ze mną.

Choć, choć, choć... masz tu kilka na zapas.

A czego ty oczekujesz od wieśniaków?... Nieudaczników

YeTi    8

Nie wiem komu chcecie zaimponować ale przypominam, że jest to temat dotyczący twinków 19, a nie lekcji języka polskiego czy też bezpodstawnego wyzywania kogoś od nieudaczników.
Już mieliście swoje pięć minut, a teraz możecie stąd iść.
#atencjusze

• Nie lubię 2

YeTi    8
11 godzin temu, Weiki06 napisał:

W sumie racja. Jak ktoś gra twinkiem to ma większe problemy niż ortografia :(

No jak widzisz gram twinkiem i nie robię problemu, że ktoś popełnił gafę w pisowni na forum. 
Mam inne problemy niż wytykanie komuś palcem, że popełnił błąd ortograficzny i to w dodatku w 'internecie' XDD.
Zakładam, że Ty jesteś nieomylny i nigdy nie popełniłeś błędu ortograficznego,

teach me please! ; ]

• Do bani! 1

Laryc    10
12 godzin temu, Weiki06 napisał:

W sumie racja. Jak ktoś gra twinkiem to ma większe problemy niż ortografia :(

Bo Twink i od razu gorszy, tak ?

Arkadiusz.    42
8 godzin temu, YeTi napisał:

No jak widzisz gram twinkiem i nie robię problemu, że ktoś popełnił gafę w pisowni na forum. 
Mam inne problemy niż wytykanie komuś palcem, że popełnił błąd ortograficzny i to w dodatku w 'internecie' XDD.
Zakładam, że Ty jesteś nieomylny i nigdy nie popełniłeś błędu ortograficznego,

teach me please! ; ]

Raczej myślałem o poważniejszych problemach :(

7 godzin temu, Laryc napisał:

Bo Twink i od razu gorszy, tak ?

Tak.

YeTi    8
3 godziny temu, Weiki06 napisał:

Raczej myślałem o poważniejszych problemach :(

Tak.

Ej, serio Ty jesteś niedooyebany? Nie napisałem w poście powyżej żadnego problemu oprócz opisania Twojego debilizmu czyli przypierdalania się do pisowni na forum XD.
W tym momencie stwierdzam, że 'gimnazja zniknęły' napisz mi o jakich to problemach myślisz Weikizerosześć?

• Nie lubię 1

YeTi    8
2 godziny temu, Deadwood napisał:

@YeTi grasz twinkiem pare dni ze dajesz sie czemuś takiemu bajtowac xD?

Zazwyczaj na takie osoby nie zwracam uwagi w gierce world/whispy no ale nie sądziłem, że będą podbudowywać swoje ego nawet na forum w temacie twinków.

Deadwood    32
10 godzin temu, YeTi napisał:

Zazwyczaj na takie osoby nie zwracam uwagi w gierce world/whispy no ale nie sądziłem, że będą podbudowywać swoje ego nawet na forum w temacie twinków.

To proponuje przeczytać pierwsze 30stron tego tematu xD

ssijek    123

wystarczy nie zwracać uwagi na te gówna co nic nie potrafią tylko wypisują w tematach twinkowych jakie to 80 są super :) a padają od 69 na duelach xD

• Nie lubię 2