Skocz do zawartości

test test test

Adelline

Members
 • Zawartość

  74
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

Adelline wygrał w ostatnim dniu 15 Kwiecień

Adelline ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

71 Excellent

O Adelline

 • Ranga
  Bandit

Ostatnio na profilu byli

880 wyświetleń profilu
 1. Chętnie przygarne bądź kupie cały set glorious (bez butków) jeśli ktoś posiada, jest go cholernie ciężko wyfarmić a może ktoś ma (bez sb) i jest mu już niepotrzebny. Jak ktoś coś to pisać, byłabym wdzięczna:)
 2. Nie ma za co, ciesze się, że mogłam pomóc oj niestety nie musisz poszukać
 3. nie nie, po prostu po zalogowaniu nad postaciami, czyli tam u góry po prawej stronie masz "change realm" i tam zmieniasz na Angrathar, i po prostu tworzysz nową postać
 4. co do grania na drugim realmie, zależy to już tylko od tego czy odpowiada ci tamten kontent, który tam jest, czyli naxx/ulduar. I zależy od tego, czy chcesz grać z ludźmi z całego świata i maxować postać od nowa. Wiele osób po prostu robi twinki do 79 lvla i gra pvp i czeka aż wejdzie ToC / ICC. (chociaż gdy wejdzie ICC raczej będzie możliwość transferu postaci). Mi osobiście tamten kontent wogóle nie odpowiada.
 5. 500 osób? Niestety nie. Nie trzeba być super bystrym by dostrzec, że po wejściu do gry coś nie gra, a że licznik graczy na stronie nie pokazuje liczby graczy, którzy aktualnie są w grze lecz liczbę zalogowań do gry w ciągu dnia. Aktualnie sytuacja wygląda w ten sposób, że codziennie liczba online dobija maks do 100 osób. Stałe grupy/gildie raidują/progresują. Wprowadzony został również cross na bg, oraz prowadzone są eventy w których można zdobyć różne nagrody ze sklepu.
 6. Już rozumiem, no to może faktycznie tak jest najlepiej napisałam tylko jak mi najlepiej sie expiło, ale takiej kombinacji talentów nie próbowałam.
 7. Każdy powinien sam wypróbować które talenty mu najbardziej podpasują, tak jest chyba najlepiej.
 8. @Patrulek może i tak, może robi nieziemski dmg, ale arms są to talenty typowo pvp, ja posiadałam dual talenty pod armsa a drugie pod prota jak expiłam i w armsie moby było ciężko zabijać, tym bardziej, że w armsie warek nie posiada skillów które leczą go w trakcie walki jedynie skill który przywraca 30% życia raz na 3 minuty niezależnie od talentów. Nie wiadomo czy on chce grać pvp czy pve ale nawet jeśli pvp to expienie będzie dla niego męczące w armsie, mówie z doświadczenia:) chociaż wnioskuje że będzie grać pve skoro postanowił iść w fury. już lepiej postawić na to fury, gdyż są to talenty wskazane i najlepiej sprawdzające sie w pve dla dpsa i oprócz dużego dmg niektóre skille przy biciu leczą, oraz są skille które zadają dmg wszystkim mobom znajdującym sie ileś tam yardów od gracza co pomaga w szybszym eliminowaniu ich a arms ma z takich tylko wirek (z cd 5 min), ale prot i tak najlepiej sie sprawdzi w lvlowaniu jeśli komuś zależy na najszybszym i najłatwiejszym wbijaniu lvli.
 9. poniżej masz najlepsze (przynajmniej według mnie) talenty pod fury i prota
 10. Potwierdzam najłatwiej i najszybciej expi sie w procie z tarczką, możesz pullać większą liczbe mobów, posiadasz dodatkowo stuny, shield blocka, shield walla czyli skille absorbujące damage który dostajesz i też tarczka część absorbuje także no, a dodatkowo jako tank w instancjach będziesz potrzebny bo jest ich stosunkowo mniej niż dpsów w fury. Ja expiłam na początku jako dps bez tarczki a jak przerzuciłam sie na tanka prota i założyłam tarczke to naprawde nie ma porównania, najszybszy i najbardziej satysfakcjonujący jak dla mnie sposób lvlowania, i instancje szybko wchodziły
 11. no ja myśleee
 12. ehh zapachniało sarkazmem XD ;c
 13. kurdee na SKRENSHOCIE wyglądasz jak troll :<
 14. ooo, a ja Blood elfke i ten też grałam na Jargamesie ^^
 15. @lubiegrubepanie pfff, nie, nie będe w kuchni a i dziękuje dziękuje
×