Skocz do zawartości

Cleave

Members
 • Zawartość

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Cleave w dniu 6 Listopad

Użytkownicy przyznają Cleave punkty reputacji!

Reputacja

4 Neutral

O Cleave

 • Tytuł
  Gnoll

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Cleave

  Ile masz crita? Ciekawi mnie jak się ma ten brak missów z offa do white crit capa. Wyobrażam sobie sytuację jak nie dość, że każdy swing wchodzi, to jeszcze zawsze jest criticalem.
 2. Cleave

  Na myśl o implementacji tego buga mi dygnął.
 3. Cleave

  Leatherowe buty + pasek z jarka?
 4. Cleave

  Visual. Blizzlike. Serio.
 5. Cleave

  Oooo, kolejny BialyADI, który by zrobił, żeby proc triggerowały doty... Nie o takiego bryntrolla walczyłem.
 6. Cleave

  Taka specyfika tego talentu, że bonus jest wliczany od razu do obrażeń broni w okienku postaci, a nie do widocznego DIM. Ale co ciekawe, mimo to zwiększa damage Bloodthirsta, który nie ma nic wspólnego z weapon damage.
 7. Cleave

  Jak od crita się odejmuje, to do capa się dodaje. W sensie musisz liczyć tak, jakbyś miał o te 4,8% crita mniej na bossie, niż by wynikało ze statystyk/buffów.
 8. Cleave

  Tobie chyba chodzi o crit depression/suppression (zależy od której strony - czy gracza, czy bossa - na to spojrzeć). Tylko wtedy zamiast -4,8, powinno być +4,8. Co do samej wartości, podobno oszacowana na podstawie empirycznych doświadczeń (czasem widuje się, że to są raczej 3%), ale żadnych twardych dowodów na to nie ma. Kiedyś przeglądałem core Sunwella pod tym kątem i nie znalazłem nic takiego, więc tu spokojnie można przyjąć, że obowiązuje wersja numer 1.
 9. Cleave

  Załóżmy, że castujesz spell A, chcesz go przerwać i rzucić spell B. Piszesz takie macro /stopcasting /cast spell B W ten sposób to zadziała.
 10. Cleave

  Nie zasięg akurat się liczy w tym wypadku, a kąt. Wszystkie spelle opierające się o mechanikę cleave'a powinny zasięg kątowy wynoszący 70 stopni. Na starym Sunwellu przez długi czas było 180 stopni. @down, ale na 3 miechy przed końcem serwa już było poprawione ;_;
 11. Cleave

  A jak wyjaśnisz sprawę, że w pierwszym poście nic co wymagało odrobinę większego przepływu danych (lub serwera DNS) ci nie działało? Tego co napisałeś przed chwila powyżej nie ma (oprócz info o tym, że zmiana klienta poprawiła sytuację, co oczywiście nie mogło mieć miejsca). Mniejsza o to. Czytałeś więc inne tematy, dlatego wiesz, że ściągasz sobie WinMTR, pingujesz logon.sunwell.pl i patrzysz gdzie pingi nie przechodzą. Jak wszystko jest super, to dla pewności przy próbie połączenia w realmlist wklepujesz sobie bezpośrednie IP serwa, zamiast logon.sunwell.pl. I musi działać.
 12. Cleave

  Chyba nikt nie ma odwagi napisać Ci: ogarnij swój internet.
 13. Cleave

  Vanquis, zaczerpnij z wpisów z czasów WotLKa: http://wowwiki.wikia.com/wiki/Normalization?oldid=2241939 http://wowwiki.wikia.com/wiki/Attack_power?oldid=2219103 I taki jeszcze jeden ciekawy link: http://web.archive.org/web/20131111155813/http://www.tankspot.com/showthread.php?70223-The-Numbers-Game-Learning-to-Understand-Math-in-WoW
 14. Cleave

  Skille najlepiej testować z najbiedniejszymi broniami, bo mają najmniejszą różnicę min-max damage. No i też nie warto mielić 5 minut na kukle, wystarczy uderzyć raz i zobaczyć, czy się zgadza z teorią. Taka dygresja co do metodyki testów.
 15. Cleave

  IMO rynki powinny pozostać rozdzielone. To jest fajne, że między frakcjami jest dodatkowy wyróżnik, który realnie wpływa na rozgrywkę.
×