Skocz do zawartości

test test test

MrCulé

Administrator
 • Zawartość

  2860
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

MrCulé wygrał w ostatnim dniu 4 Maj

MrCulé ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

2464 Excellent

O MrCulé

 • Ranga
  Administrator

Ostatnio na profilu byli

6816 wyświetleń profilu
 1. Nie dostałeś perma, dostałeś bana na 7d, który pewnie już minął. Nie wiem dlaczego nie możesz się zalogować; musisz robić coś nie tak.
 2. 1. Jeżeli zdecydujemy się rozwijać w 100% core, to listopad/grudzień 2018. 2. Przed 3. Ta informacja jest mało istotna dla graczy. 4. Tak, ale do tego ogólnodostępnego, chociaż nie różni się ono bardzo od tego, z którego korzystała ostatnia odsłona HG. Po implementacji systemu movement i przepisaniu instancji T6 powinno być naprawdę dobrze.
 3. Sprawy związane z serwerami oficjalnymi prosimy załatwiać na dedykowanych forach i grupach. np. tutaj: https://www.facebook.com/groups/720009421385198/
 4. Oficjalne stanowisko pozostaje niezmienne, nie wiemy, czy uda się przenieść bazę realmu stojącego na Trinity Core na bazę realmu opierającego się na SkyFire. Nie można porównywać tutaj sytuacji z TBC i WotLKa ToDa, bo to zupełnie inna historia; choć dla gracza sytuacja może wydawać się analogiczna. Jeżeli uda się przenieść bazę Feronisa na MoP, to to zrobimy. O formułe na razie nie pytajcie, bo to zbyt odległe plany.
 5. Gracze z Polski mogą dotować serwer na zdecydowanie korzystniejszych warunkach, niż osoby z zagranicy; po kupieniu coinsów w ramach sesji Feronis dostaje się nadal Sunwell Coins, a nie Feronis Coins. Jeżeli chodzi o Bazar i Slave Market - waluta, która będzie w ramach tych operacji dostępna to Feronis Coins, gdyż Bazar i SM były źródłem nadużyć nie tylko graczy, ale również sprzedawców golda.
 6. @Piootrek
 7. Dzisiaj rozmawiałem z Lukaasem i CF jest na ostatniej prostej. Jutro testy i mam nadzieje szybkie wdrożenie.
 8. A ten temat nie był już poruszany? Chodzi o AV?
 9. Temat był otwarty, chciałem, abyście mieli okazję się wygadać, tak po ludzku, bo wiem, że wielu z Was jest zirytowanych, rozczarowanych i po prostu złych na całą sytuację lub/i na nas jako administrację. Temat jednak dzisiaj zamykam, gdyż nie ma sensu toczyć dyskusji, które niestety do niczego nas nie doprowadzą. Chciałbym podkreślić, że nie zamierzamy dyskryminować Polaków na Angratharze, Polacy jednak muszą zrozumieć, że jesteśmy na świeczniku. Gdy Redditowe Shille zobaczą, że na Angratharze jest więcej polskich ogłoszeń, niż międzynarodowych zaraz założą kilka tematów o tym, że Angrathar już nie jest międzynarodowy. Nie ma nic złego w posiadaniu polskiej bazy graczy, jednak owa baza graczy, nasza rodzima baza graczy musi zrozumieć, że nie można na każdym kroku emanować swoją narodowością i nie dlatego, że jest to coś złego, tylko dlatego, że szkodzi to projektowi - po prostu. Wierzę, że Polacy na Angrathar to zaakceptują i Ci, którzy to zrobią nie muszą się martwić o swój komfort gry na międzynarodowym realmie - macie moje słowo. Jeszcze raz w imieniu administracji chciałbym przeprosić za to co stało się z Feronisem, to niewątpliwie nasza porażka, bo pomimo wszelkich pobocznych okoliczności, mogliśmy podejmować lepsze i bardziej zdecydowane działania. Zmiany opisane w poście zostaną wdrożone w ciągu kilku dni.
 10. Oczywiście. @Riztazz pomóż proszę w tej kwestii.
 11. Tak jak napisał @Azathothh, przepraszamy za opóźnienie.
 12. Pomysły są ciekawe, tylko nic nie dadzą. Już piszę dlaczego. Feronis nigdy nie będzie serwerem międzynarodowym, niemożliwa jest zmiana jego statusu. Natomiast nowych polskich graczy nie ma skąd ściągnąć, gdyż w zasadzie wyczerpaliśmy te zasoby tj. nie ma skąd wytrzasnąć graczy, którzy skusiliby się na nowe bonusy startowe; zwłaszcza w okresie letnim, tutaj można o tym kompletnie zapomnieć. Tyle unikalnych kont zalogowało się na Feronisa: UNIQUE ONLINE FERONIS: 53904 Na Angrathar przeszło 20-30% populacji Feronisa, reszta zrezygnowała na okres wakacyjny jak np. @Daney z którym rozmawiałem, albo zrezygnowała z gry w ogóle. Próby zwiększenia online na Feronis, owszem, można podjąć, ale najwcześniej w październiku.
 13. @Raven mógłbyś streścić swoje postulaty? Nie chcę cofać się do poprzednich stron, bo terminy na tomografie komputerową są dość odległe.
 14. Usuwałem je w lutym, jednak wtedy była gównoburza o brak wolności słowa i cenzurę. Już tego nie pamiętacie? Gdzie byli wtedy gracze popierający to co robiłem? Świetnie się pisze co by się zrobiło z perspektywy czasu. Pamiętajcie moją propozycję o blokadę IP? Ile oburzenia wywołała? Teraz wszyscy by to zrobili. Mi naprawdę szkoda zdrowia, aby użerać się z ludźmi, nie ma sensu uszczęśliwiać kogokolwiek na siłę. Feronis był prawdopodobnie ostatnim polskim realmem, nikt więcej, nigdy więcej się na to nie zdecyduje.
 15. Istnieje już kanał /join worldpl jeżeli macie życzenie tam przebywać i pisać po polsku, nie widzę problemu.
×