Skocz do zawartości

test test test

MrCulé

Administrator
 • Zawartość

  2879
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  6

MrCulé wygrał w ostatnim dniu 12 Lipiec

MrCulé ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

2437 Excellent

O MrCulé

 • Ranga
  Administrator

Ostatnio na profilu byli

7300 wyświetleń profilu
 1. Wstępnie zostanie ono założone, tak sądzę. Jednak jeżeli liczba tematów w jakiejkolwiek zakładce lokalnej będzie przewyższała liczbę topiców w języku angielskim to dział zostanie usunięty. Odnosi się to do każdego języka, nie tylko polskiego.
 2. Już wyjaśniałem setki razy, możesz poszukać i znaleźć odpowiedź dlaczego na forum Angrathar nie ma polskiego działu. Polaków nie wykluczamy, gdyż zasady były ustalone jeszcze przed startem Angratharu i nie mamy zamiaru ich zmieniać; to nie jest coś co zostało ogłoszone po upadku Feronisa. Subkanał na Discord założyłem przed chwilą. Pozdrawiam
 3. To nie chodzi o śmieszność w kontekście graczy, bo gracze mniej więcej rozumieją sprawy podobnie. Tu chodzi o propozycje, które dla graczy są relatywnie proste, a dla nas są niewykonalne.
 4. Mój główny problem z graczami polega na tym, że formułują pretensje i propozycje, które w połączeniu z ich ubogą wiedzą mieszczą się między pojęciami irytujące i zabawne; ten jest zabawny, ale chętnie odpowiem, bo jest napisany w dobrej wierze i poświęciłeś czas, aby go stworzyć @muzyczny. W momencie kiedy pierwsi graczy tutaj zaczęli tworzyć efekt kuli śnieżnej, który finalnie zabił Feronis, ja już wraz z @Raphaël podjąłem próbę porozumienia się z administracją ATS i przeniesienia Feronisa na Cataclysm, aby gracze nie stracili swojego czasu. Współpraca bez wchodzenia w szczegóły nie udała się. Development czystego dodatku Cataclysm to 2-3 lata przy 5 developerach zaangażowanych w rozwój na etacie - stąd też pisałem o tym, że Twoja propozycja jest zabawna, ale mimo wszystko w pozytywny sposób. Żadnego rodzaju fuzja z ATS nie wchodzi już w grę. PS. Forum czytam, ale omijam wszelkie tematy z kategorii "irytujace".
 5. Zamykam topic. Zainteresowanie ankietą nie jest duże, więc przechodzi opcja Wojtka tj. otworzenie RS za tydzień. Ja z forum Feronisa się żegnam, można mnie łapać na Discord, jeżeli ktoś ma taką potrzebę. Pozdrawiam
 6. Nie przypominam sobie, żebym tak napisał. Swoją drogą jak można było wykorzystać ten bug na swoją korzyść?
 7. A mnie śmieszy ciągłe przekręcanie faktów, aby ulepić owy swój kawałek kału, który można w kogoś rzucić. Nikomu nikt nie groził permem za zniszczenie platformy, tylko za zachowanie po tym jak platforma mogła być zniszczona. Tak toksycznych jednostek i tyle jadu co wylało się na forum nie widział żaden serwer i pewnie już nigdy nie zobaczy.
 8. Nie ma szans na polski dział, ze względu na polski background Sunwella. Gdyby taki dział powstał, forum byłoby zalane polskimi postami.
 9. Bo raz, nigdy tego nie obiecywaliśmy, dwa Polacy już są największą narodowością na Angratarze i wzrost ich liczby dla międzynarodowego realmu byłby negatywny, a trzy patrzy nam na ręce cały Reddit. Każda nasza decyzja jest omawiana i ma konkretny wydźwięk. O pomstę do nieba woła sposób myślenia ludzi takich jak Ty, jednak nie chcę wchodzić w szczegóły bo one były poruszane mnóstwo razy stary grajku privów. Swoją drogą, jeżeli hipokryzja sięgnęła dna, to chyba nie ma jej wcale? Czy jakiś inny Militarny użytkownik może mi wyjaśnić tę kolokacje? Z góry dziękuję. Sugeruje ruszyć głową i nie porównywać kilku z dupy wyciągniętych sytuacji 1:1, bo jest to niemożliwie niemądre. Bo Angrathar nie potrzebuje większego online, simple as that. Dyskusja o transferach jest bezcelowa.
 10. Podkreślam jeszcze raz, że żadne transfery nigdy nie będą wchodziły w grę. Nie ma sensu nawet o tym pisać. Nie wiem, trzeba zapytać @Shatter lub @Graal jaki mają na to pomysł. Nie znam sytuacji PvP na Feronis i tego czy ktokolwiek jeszcze o coś walczy.
 11. Czy przeczytałeś mój post i widziałeś ile osób loguje się w ciągu miesiąca na Feronis? Dlaczego chcesz im odbierać prawo do gry tutaj? Feronis na pewno nie zostanie zamknięty w najbliższym czasie.
 12. To na chwilę obecną nie kwestia decyzji, a kwestii technicznych możliwości; wspominałem wiele razy o różnicach baz Skyfire i TC. Tego typu prace będą dokonane na końcu. Będziemy na bieżąco informować, na razie nie chce składać żadnych nawet mocno wstępnych deklaracji.
 13. Nie ma szans na przetransferowanie postaci na Angrathar nawet po zrównaniu się contentu. Jedyna opcja to cross realm, ale to tego bardzo daleka droga, bo obecnie skupiamy się na rozwoju MoPa.
 14. I apologize Adwena for post only in Polish. I forgot about you. The next posts will be in both: Polish and English. Thank you for your opinion. When it comes to my post, I don't ask about Feronis' shut down, I want to get the feedback concerning the way of releasing The Ruby Sanctum. I've underlined that it will be really hard to bring back the previous population of Feronis, but we should release the last raid in the nice way for the players who decided to stay here. I've also written that we didn't expect that players leave Feronis. We're not going to close Feronis, you can play here as long as Sunwell(as project) exists. @Adwena your comment above is pure gold.
×