Skocz do zawartości

Vipermagi

Members
 • Zawartość

  169
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

57 Excellent

O Vipermagi

 • Tytuł
  War Golem

Ostatnie wizyty

378 wyświetleń profilu
 1. Vipermagi

  Jeszcze kwestia jak levelować przed 15 poziomem, to najlepiej kupić wanda (czy to z AH czy to od jakiegoś typka z enchantingiem) i po prostu rzucać bańkę na siebie i strzelać wandem, który robi większy dps niż smite czy shadow word pain na tym levelu.
 2. Vipermagi

  Levelowałem już trochę priestów w różnych specach i powiem Ci, że zaczynanie expienia w shadow to porażka. Na low lvl doty biją bardzo mało do tego kosztują mnóstwo many, dodatkowo nie masz dispersion co rega ci manę, więc praktycznie co dwa moby trzeba stawać regać. Odradzam. Dobrym pomysłem jest jak kolega wyżej napisał levelowanie jako heal na rdf w disco talentach. Problem jednak pojawia się w sytuacji, gdy nie będzie tanków i przydałoby się robić jakieś q w między czasie (piszę z perspektywy grania samemu, jak masz kolegę tanka to nie ma problemu). Disci w robieniu questów jest prawdopodobnie jeszcze wolniejszy niż low lvl shadow. Natomiast bardzo ciekawą alternatywą jest expienie w holy specu plus trzy talenty w shadow by mieć spirit tapa. Nie używasz dotek tylko holy fire i smite. Jeśli chodzi o przedmioty to zbierasz tylko te co dają ci spirit i int i starasz się tak dobrać przedmioty by mieć mniej więcej po tyle samo spirytu co inta. W drzewku holy jakoś od 30lvl+ część spiritu jest zamieniana na spell power co bardzo pomaga zarówno w leczeniu dungenów jak i robieniu questów. Pamiętam jak leczyłem bodajże blackrocki prison holy priestem, to po prostu spamowałem holy nove, w momencie gdy coś zabiłem dostawałem spirit tapa i przez to zwiększał mi się regen do masakrycznych wartości jak na ten poziom i rósł spell power do takiego poziomu, że robiłem większy dmg niż goście w heirloomach samemu będąc bez, a byłem przecież healem! :) Leczenie w disco też jest spoko bo najszybciej dostajesz regen many w combacie (low lvl holy spec do leczenia trochę kuleje w tej kwestii), ale tak jak pisałem wyżej do questów jest tragiczny. A gdy już nabijesz 60 lvl to już można dispersion więc shadow raczej najszybszy się robi.
 3. Vipermagi

  1) Przemysleć zamknięcie Feronis wraz z forum I tak wakacje go dobiją na amen (nie żeby teraz żył pełnią życia), nowy content nic tak naprawdę nie da, jakoś nie widzę sytuacji, gdzie gildie wracają próbować RS'a na serwer <1k online jak już teraz przestały grać, a forum wiadomo - wylęgarnia raka 2) Zmienić myślenie, że Angrathar nie jest dla polaków Mrowie graczy z Feronis przeszło na Angrathar i zapewne stanowią teraz tam zdecydowaną większość, więc nie wmówicie nikomu, że realm polskiegp projektu sunwell z dużą ilością polaków nie jest przeznaczony dla polaków jeśli tak faktycznie chcecie to trzeba by zbanować wszystkie polskie IP, ale na to jest już za późno jak mniemam 3) Mutować graczy, którzy piszą po polsku na /global Bo odnoszę wrażenie, że tego obawiacie się najbardziej. Ludzie sobie coraz bardziej pozwalają i mają gdzieś cały regulamin. Nie jest problemem spotkać ludzi piszących po polsku w party na rhc czy właśnie na /global. Można by zrobić oddzielny kanał tylko dla polaków i ich tam "przerzucać" czy coś 4) Znieść zakaz ogłaszania się jako polskie gildie Jest co najmniej śmieszny. Skoro jedni chcą mieć w gildii samych rosjan inni francuzów czy czechów to czemu tego zabraniać akurat polakom? Zakaz i tak będą obchodzić w stylu "New guild Polska nazwa gildii is looking for new players" To, że polaków się robi tam najwięcej i tworzą najwięcej gildii i chcą w nich polskich graczy znajduje jakieś uzasadnienie. Jak chcecie wprowadzać zakaz to traktujcie równo graczy wszystkich krajów. 5) Chowanie licznika online? I jeszcze te kuriozalne zastępowanie go licznikiem aktywnych logowań. Po co ukrywać prawdę jak wszyscy wiedzą jak się sprawy mają? 6) Brak polskiego supportu? To tylko utrudnianie sobie niepotrzebnie roboty. Jak ktoś będzie pisał ticket w łamanym angielskim to chyba lepiej, żeby po polsku opisał całą sytuację co by GMowie zrozumieli o co delikwentowi chodziło.
 4. Vipermagi

  Witam Na wszystkich privach jakich grałem wystarczyło wpisać /script PetAbandon(); i wywalało nam peta całkowcie (działało zarówno dla hunta, dk jak i locka) a po jego ponownym przyzwaniu pet miał inne imię. Niestety na sunku coś tutaj ten trik nie działa. Wpisuję te komendę i wywalala mi tylko jakiś error lub nic się nie dzieje. Jest jakiś inny sposób by zmienić nazwę demona dla locka?
 5. Vipermagi

  @MrRetu Jest nie do końca tak jak piszesz. Wczorajsze 1.6k online w dzień resetu id to dość średniawy wynik jak na feronis, gdzie przed wypuszczeniem Angratharu było lekko > 2k. Pracuję często na drugą zmianę i powiem ci, że obecnie granie w godzinach do 15:00 jest prawie niemożliwe. Przykładowo na WG biega po 15 osób, rhc szuka ponad godzinę, bg to nawet nie wspomnę, ktoś powie, że "za wcześnie" w końcu 12:30 to temu mało online (teraz 300 online), no ale jeszcze miesiąc-dwa temu było w okolicach 600-700 o tej porze. Ludzie zbierali jakieś raidy, farmy itd. Co do przechodzenia całych gildii na Angrathar - niedawny rozpad Silver Defenders, Iron Hand czy innych, które nie były aż tak mega słabe z progressowaniem jak piszesz. Czy pogłębiające się braki kadrowe innych gildii w tym topowych walczących o realm firsty, daje trochę do myślenia. Granie aren to już w ogóle tragedia się zrobiła i poza weekendem praktycznie nie ma szans na cokolwiek, jedynie jak się zaspamuje LFG to może wtedy przybiegnie jakiś counter setup chętny do "gry". Co więcej administracja odbanowałą wszystkich oszustów pvp z jakiegoś niezrozumiałego powodu o czym wspomniał @remoh Co więcej ekonomia na Feronis zaczyna siadać, nastąpił zauważalny skok cen na AH (prawdopodobnie dlatego, że już nie ma komu farmić matsów bo ludzie odchodzą), jeszcze dwa tygodnie temu za 90g kupiłeś 3 flaski, teraz kupisz jedną. Z tego miejsca odsyłam do tematu: by bardziej się zagłębić co to oznacza A jak wygląda sytuacja na Angrathar? Polskie gildie się ogłaszają na /global. Wszędzie biega pełno ludzi, nie jest problemem znaleźć jakiegoś typka, który też ma quest na zabicie jakiejś elity w strefie w której akurat expisz. Rdf jako dps znajduje w dwie minuty (godzina 12:00!). Angielski wcale nie jest barierą w żadnym stopniu, a nawet bym powiedział, że pomimo większego online panuje tam dużo większa kultura. Słowem - realm tętni życiem. No i online też w godzinach wieczornych jest spory. Wczoraj było coś koło 4.8k prawie 5k (limit realmowy?) Różnica w online na Angrathar względem Feronis zrobiła się bardzo znacząca. To już nie jest jak było przy otwarciu tego realmu, że 2-3x więcej, teraz regularnie jest tam 4-5x więcej graczy, zatem ich migracja z Feronis jest w pełni uzasadniona.
 6. Vipermagi

  Tak jak napisał Dathremar, poziom trudności poszczególnych raidów nie ma żadnego znaczenia dla żywotności serwera, a ważniejszy jest komfort rozgrywki. Więcej ludzi na serwerze = więcej matsów na ah, więcej pugów, szybsze kolejki na rhc / bg, więcej aren itd. Głównym problemem Feronis jest tylko i wyłącznie online, który leci na łeb na szyję i z dnia na dzień coraz bardziej jest to odczuwalne.
 7. Vipermagi

  Leci wszystko w dół bo jest alternatywa w postaci Angrathar. Wybaczcie gorzkie słowa, ale to wina w głównej mierze administracji, że postawili nowy realm dla zagranicznych graczy, ale i też graczy Feronisa, którzy polecieli na nowy realm jak mucha na lep. Przyjęło się, że panuje tam większa kultura, jest mniejszy rak, nie wyzywają się po polsku na world itd a dzięki różnicom czasowym panuje tam cały czas większy online. Wiem, że jest godzina przed 10:00 rano to takie porównywanie online będzie słabe, ale na Feronis jest obecnie 270 online, a na Angrathar 1450, to logiczne, że jak ktoś chociażby rano chce sobie pograć rhc / jakiś raid to idzie na drugi realm bo na Feronis nie pogra do późnych godzin popołudniowych. Wczoraj po 19:00 na Feronis było 1400 online jakoś, a Angrathar uderzał 4000 Idą wakacje, więc wnioskując po typowych spadkach online w tym okresie to może być szybki R.I.P. dla Feronis Cross BG / RHC czy zwiększenie liczby eventów to takie typowe próby łatania tonącego statku. Chciałbym się dowiedzieć co administracja właściwie zamierza zrobić? Może będą jakieś transfery na Angrathar z Feronisa w stylu świeże 80tki?
 8. Vipermagi

  Dlatego najlepiej jest grać w itemach PvE w rozpoznawalnych przez wszystkich talentach PvE i najlepiej w ogóle się nie odzywać grając RHC z randomami. Kierując się tymi zasadami co prawda też możesz zarobić kicka, bo np. mały dps, bo za mały gs na daną instę, bo gear pvp, albo po prostu ktoś chciał dać inspect a dał kick i reszta z automatu dała na "tak" Najlepiej to po prostu grać rhc z gildią i wtedy można nawet iść afk czy tam /follow W ogóle się nie dziwię, że cię kicknęli. Janusz widzi coś nietypowego/innego to ma cię za kompletnego nooba i daje vote kick. Polemizowałbym co prawda odnośnie skuteczności frost pve w warunkach raidowych, aczkolwiek na rhc to totalna wyjebka. Przykładowo HoR HC można zrobić składem 4.6k gs jak się wie co trzeba robić, a ludzie często się już na starcie kickają z automatu mając po 5k+ "bo nie zrobimy". Tak samo coraz bardziej absurdalne mają wymagania ludzie odnośnie zbierania raidów: ToC 25 norm można robić mając lekko powyżej 4k gs, a zbierają od 5k. ICC 10 wymagają achiva za sindi, a najlepiej KSa, podczas gdy wajpują na profku / bql. Albo chcą robić insa togc10 składem 5.2k+ i padają na yeti
 9. Vipermagi

  No niestety, niektóre klasy żeby były "grywalne" szczególnie na wysokich ratingach - wymagają już konkretnego gearu PvE, warrior w tym aspekcie przoduje. Shadowmourne, dbw x2 czy inne wesołe części są 10x lepsze od przykładowo broni wrathful czy trinketa pvp battlemaster. Nie grając PvE bardzo mocno osłabiasz swoją klasę, na pewno dużo bardziej niż np gracz, który gra klasą, która tego PvE aż tak dużo nie potrzebuje lub może całkowicie się bez niego obejść. Tak samo human warrior zawsze będzie mieć przewagę nad warkami z hordy bo może sobie założyć drugi ofensywny trinket zamiast insygni lub jakiś defensywny (przykładowo corroded skeleton key dający 200+ staminy i 6k absorb vs 150 resi insygnia). Na starym sunku topowe warki jak potrzebowały mocniejszego burstu to nawet ubierały offsety PvE zgemowane pod resi.
 10. Vipermagi

  Dokładnie jak napisał przedmówca, Angrathar zabija Feronis. Połączenie serwerów oczywiście byłoby super, ale jest niestety różnica contentów, więc to nie przejdzie. To może blokada polskich IP co by tylko obcokrajowcy mogli się tam logować? W którymś temacie MrCule napisał, że mniej więcej do 18:00 lwia część polaków tam przesiaduje, a potem się loguje na feronis jak ma np raid itd.
 11. Vipermagi

  Ocho ktoś się obraził na moje zdanie o dps + heal = lame. Wiesz nie chcę ujmować nikomu umiejętności, ktoś kto wbija po 2k rata war palem na bank umie grać (przynajmniej tym compem) dużo lepiej od war palków z 1,5k rata. Co prawda nie gram beastcleave, ale z tego co się orientuję ten "100% skill comp" jest hardcounterowany przez przytoczonego war/pala właśnie. Na sunwellu tych noskillowych beastcleave teamów w top 100 arena 2v2 jest bagatela aż jeden! (i to koło 70 miejsca), a samych war/pałów naliczyłem 15 (a jeszcze są compy z rshamem, rdudu i cała masa oczywiście równie mocnych compów dk+heal, których jest nawet więcej niż warów). To tak statystycznie patrzeć, czym u nas na sunku łatwiej wbić rata?
 12. Vipermagi

  Szczerze, dla mnie wszystkie kompozycje 2v2 z healerem są mega lamerskie. Dużo lepiej ogląda mi się przykładowo destro + ele i jakieś ładne cc chain na jednym targecie lub jak ktoś pada w sekundę bo nie ogarnął Wolę to niż walki w stylu przeciwnikowi brakło many = wtopił lub przykładowo arms holy vs arms holy o podobnym skillu graczy gdzie wygrywa team, który ma lepiej ubranego warka i robi przez to większą presję na przeciwnym healerze (hi zypx stream) Nie jestem jakimś bogiem arenowym zatem w pełni nie docenię twojego skilla na filmiku, jednak mam takie wbite do łba przeświadczenie, że granie z healem to pójście tak naprawdę na łatwiznę.
 13. Vipermagi

  Nick postaci, na której było popełnione wykroczenie - Nie popełniłem żadnego wykroczenia Powód bana - Zachowanie na forum - powiązane konto Tryneus na podstawie zgodność IP Kto nałożył bana - Vnu Link do skargi [opcjonalnie] - brak Opis - Nie mogłem zalogować się do gry, początkowo myślałem, że to problem z klientem wowa więc utworzyłem temat w dziale pomocy by zasięgnąć opinii. Tam poinstruowano mnie bym sprawdził swój panel gracza i wyszło, że zostałem zbanowany, powód jak wyżej. Nie mam pojęcia o jakie zachowanie chodzi i nie znam żadnego Tryneus. Jeszcze wczoraj w nocy grałem icc, a dziś po powrocie z pracy koło godziny 16-17 nie mogę się zalogować. Kontaktowałem się z GM Vnu poprzez discord, który polecił mi bym napisał apelację co też czynię.
 14. Vipermagi

  Tak zrobię, dzięki.
 15. Vipermagi

  Status Konta Zbanowane Przez Vnu Ban od 2018-02-26 23:27:20 Ban do 2018-02-26 23:27:20 Powód Zachowanie na forum - powiązane konto Tryneus. Na podstawie zgodność IP. ??? O co chodzi? Jakie znowu zachowanie na forum? Co to znaczy powiązane konto Tryneus na podstawie zgodność IP? Pomocy!
×