Skocz do zawartości

Asureuz

Game Moderator
 • Zawartość

  54
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Ostatnia wygrana Asureuz w dniu 31 Lipiec

Użytkownicy przyznają Asureuz punkty reputacji!

Reputacja

40 Excellent

O Asureuz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Asureuz

  Witaj, To jest forum realmu Feronis, najodpowiedniejszym miejscem do zadania tego pytania będzie forum realmu Angrathar. Możesz zadać swoje pytanie w tej sekcji forum - http://sunwell-community.com/index.php?/forum/10-help-desk/ Przypominam, że głównym językiem komunikacji w sekcjach międzynarodowych jest język angielski.
 2. Asureuz

  Hello, Please write Your player's report in proper forum. It's forum of Feronis realm. You have to write report in this forum section http://sunwell-community.com/index.php?/forum/35-player-reports/ You can also read about player's report template. http://sunwell-community.com/index.php?/topic/2-how-to-report-a-player/ http://sunwell-community.com/index.php?/topic/1650-how-to-effectively-report-ninja-looting-~please-read-before-reporting-ninja-looters~/
 3. Asureuz

  Hello, Please, write an ingame ticket
 4. Asureuz

 5. Asureuz

  Witaj, Twoje konto zostało zablokowane na kilka minut, powodem jest wielokrotnie błędne wpisane hasło. Odczekaj 15 minut i spróbuj ponownie.
 6. Asureuz

  XD

  Forum zostało mniej więcej posprzątane z niepotrzebnego spamu. Osoby, które mają problem z swoimi postaciami/kontem zapraszam na Pw z dokładnym opisem całego problemu. Temat zamykam.
 7. Asureuz

  Witaj, Transfery pomiędzy realmami Angrathar i Feronis nie są dostępne.
 8. Asureuz

  Witaj, Na naszej stronie internetowej w sekcji Centrum Gracza, następnie O Projekcie, możesz przeczytać, że serwer powstał 13 listopada 2016 roku i nie ma nic wspólnego z poprzednią "edycją" serwera Sunwell oraz realmu Feronis, więc nie posiadamy dostępu do Twojego starego konta Pierwsze i najważniejsze! Obecny Projekt Sunwell nie ma absolutnie nic wspólnego z Sunwellem prowadzonym przed rokiem 2016. Nasz projekt wystartował dokładnie 13 listopada 2016 roku, czyli jedenaście miesięcy po upadku "starego" Sunwella, który był ostatnim projektem dedykowanym dla polskich graczy. Jako, iż polska społeczność szukała dla siebie nowego domu, postanowiliśmy wskrzesić legendę i pisać jej historię na nowo.
 9. Asureuz

  PVP

  Witaj, npc z gearem PvP powinni być na swoich miejscach, tak jak być powinno. Problem został naprawiony
 10. Asureuz

  Witaj, Usunięcie adresu e-mail nie przeszkadza w prawidłowym użytkowaniu Twojego konta. Swoje hasło logowania możesz zmienić w panelu gracza. Stracisz natomiast możliwość przywrócenia hasła jeżeli je zapomnisz. Jeżeli to jest możliwe, to polecam przywrócić adres e-mail. Może Ci się przydać w przyszłości, jeżeli zapomnisz danych do logowania. Ponadto ,zmiana adresu e-mail, który został przypisany do konta nie jest możliwa. Możesz zmienić tylko e-mail przypisany do Twojego konta na forum. Powołując się na regulamin, nie jest to możliwe. 2. Administracja NIGDY nie pyta gracza o dane do konta. Sami odpowiadacie za jego odpowiednie zabezpieczenie i utrzymanie danych w tajemnicy. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności w kontekście włamań na konta. Jedynym miejscem, gdzie można wpisywać dane do konta jest strona sunwell.pl oraz klient gry przy zastrzeżeniu, że realmlist jest ustawiony prawidłowo; 5. Administracja nie zwraca utraconych w jakikolwiek sposób kont, postaci, itemów, itd. Nie przekazujemy również zapomnianych danych do Waszych kont. Nie zmieniamy żadnych danych do kont ręcznie.
 11. Asureuz

  Witaj, Po przeanalizowaniu wszystkich ssów jak i poprzednich skarg na gracza Qualitymain zostaje on po raz ostatni ukarany karą mute. Kolejne zgłoszenie na tego gracza będzie skutkowało banem.
 12. Asureuz

  Hello, Write Your appeal in appropriate forum. This is forum of Feronis realm, You have character on Angrathar. http://sunwell-community.com/index.php?/forum/36-appeals/
 13. Asureuz

  Witaj, Wyślij proszę wiadomość prywatną do @Raphaël na naszym kanale Discord lub poprzez forum, w której opiszesz całą sytuację.
 14. Asureuz

  @Ysolte
 15. Asureuz

  @Ysolte
×