Skocz do zawartości

test test test

Asureuz

Game Moderator
 • Zawartość

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  6

Asureuz wygrał w ostatnim dniu 29 Czerwiec

Asureuz ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

35 Excellent

O Asureuz

 • Ranga
  Gnoll
 1. Witaj, Glyph of Avenger's Shield jest klasyfikowany jako Major Glyph, po wbiciu poziomu 50tego odblokowałeś słot na glyph typu Minor. W grze istnieją dwa rodzaje glyphów Major i Minor, posiadają do tego odpowiednie sloty. Możesz poczytać o glyphach na tej stronie w sekcji 'Old types' https://wow.gamepedia.com/Glyph#Minor_glyphs.
 2. Hello. Write Your ticket in appropriate forum. It's forum of Feronis realm.
 3. Hello. You wrote a report in wrong forum. Forum of Angrathar realm is proper http://sunwell-community.com/index.php?/forum/35-player-reports/
 4. Witaj, strzały możesz zakupić u vendora Shara Sunwing, która znajduje się w wiosce startowej.
 5. Witaj @agromachine. Temat był wielokrotnie wałkowany i powielany. Aktualnie nie ma możliwości transferów postaci z Feronisa na Angrathar. Jeżeli (kiedykolwiek) taka możliwość będzie to na pewno zostaniecie o tym pierwsi poinformowani. Temat zamykam.
 6. @Ysolte
 7. Witaj, możliwe, że podczas logowania wpisałeś zbyt wiele razy złe hasło i Twoje konto zostało zablokowane chwilę. Poczekaj 15 minut i spróbuj ponownie.
 8. Event - 'Zabij GMa' 01.07 18.30 Event, który dużej części Graczy naszego realmu przypadnie pewnie bardzo do gustu. Zasady gry będą bardzo proste, jeden z GMów od godziny 18.30 będzie zbierał wszystkich zainteresowanych graczy do grupy raidowej, kiedy odpowiednia ilość wojowników zostanie zebrana ich celem będzie dotarcie do GMa, który pojawi się w jednym z miejsc Azeroth lub Outland. W tym evencie gracze Hordy i Alliance będą musieli połączyć swoje siły i wspólnie walczyć przeciwko zbuntowanemu członkowi administracji. Gemy, enchanty oraz flaski mile widziane, pomogą Wam one w walce, ponieważ siła waszego przeciwnika będzie wzrastać wraz z upływem czasu! Każdy z uczestników eventu zostanie nagrodzony podarunkiem premium z naszego serwerowego sklepu!
 9. Bonusy WEEKENDOWE 29.06-01.07 Start 18.00 Witajcie! Na dobre rozpoczęcie wakacji gracze Feronisa będą mieli możliwość skorzystania z WSZYSTKICH dostępnych bonusów. Dzisiaj tj. 29.06 od godziny 18.00 do Waszej dyspozycji zostaną oddane następujące udogodnienia: WORKI ZA RHC ORAZ RBG ZWIĘKSZONY MNOŻNIK XP DO X3 DLA POZIOMÓW 1-80 ZWIĘKSZENIE ZDOBYWANEGO HONORU X2 Szczegółowa lista z szansą na drop poszczególnych itemów z worków znajduje się poniżej. W niedzielę (01.07) będzie miał miejsce kolejny event z udziałem GMów, o ów evencie więcej informacji wkrótce. Polecam zaopatrzyć swoje postaci w flaski, gemy oraz enchanty. Każdy bonus, który może zwiększyć statystyki Waszego bohatera będzie na wagę złota!
 10. Dziękuje wszystkim za udział w evencie. Nagrody zostały rozesłane!
 11. Witaj, z tego co widzę to Twoja postać jest na realmie Angrathar. Napisałaś na forum realmu Feronis. Ponadto GM Tide napisał odpowiedź w Twoim teamcie na tamtym forum wraz z sposobem rozwiązania problemu. http://sunwell-community.com/index.php?/topic/3372-fallen-spirit-cant-revive/&tab=comments#comment-9238
 12. Witaj, jak napisał Doremi, zmiana frakcji zostanie dodana niebawem. Proszę uzbroić się w cierpliwość.
 13. AH

  Witaj. Dokładnie, jeżeli wystawiasz przedmiot X to jest pobierania drobna opłata. Jeżeli przedmiot ten nie zostanie sprzedany opłata depozytowa nie jest zwracana na konto Twojej postaci. Polecam zapoznać się z stroną na wowwiwki dotyczącą opłat związanych z działaniem domu aukcyjnego http://wowwiki.wikia.com/wiki/Formulas:Auction_House.
 14. Thanks for the good advice. We will take them into consideration when organizing the next events
×