Skocz do zawartości

shadysek

Members
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

-5 Poor

O shadysek

 • Tytuł
  Murloc

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. shadysek

  Nick zgłaszającego - Stararura Nick osoby łamiącej regulamin - Syzm Data złamania regulaminu - 27.03.2018 godzina: ~23:00 Łamany punkt regulaminu - 23. Ninjalooting jest na naszym projekcie piętnowany. Po okazaniu odpowiednich dowodów oszustwa poprzez złożenie skargi na forum, osoba dokonująca kradzieży itemu podlega karze: w przypadku pierwszego przewinienia: usunięcie skradzionego itemu oraz ban na okres 7d; w przypadku drugiego i kolejnego przewinienia: usunięcie skradzionego itemu oraz ban na okres 14d; Opis - raid lider: Syzm po wydropieniu DVki (każdy zna ten trinket) ogłosił, że rozda ją na koniec aby nie wyszli z raidu. Jest to bardzo zrozumiałe. Po ogłoszeniu rollowania i wygrania przeze mnie owego trinketu jak gdyby nigdy nic wyszedł z raidu i nie raczył odpisać na whispa w którym miejscu stoi abym mógł podejść i poprzez trade odebrać należyty przedmiot. Dodatkowo po wysyłaniu zaproszanie do PT automatycznie je odrzucał. Dodatkowo jedna osoba zapytała się mnie czy dostałem ten przedmiot. Dowody -
 2. shadysek

  Kiedy koszta zmiany modelu będą wprowadzona? Z tego co zaobserwowałem w grze wymagane jest 500sunwell coin i 3000g
 3. shadysek

  Dzień dobry wieczór, Dlaczego administracja nie chce dodać mounta Ashes of A'lar do sklepu. Ponoć ze względu na to, że jest do zdobycia podczas gry. Zgadza się, lecz w sklepie występują również inne mounty, które można w grze uzyskać, a mimo wszystko są w sprzedaży? Coś tutaj chyba nie jest tak jak powinno być. Wiele osób z chęcią by sobie zakupiło tego mounta a serwer nie odczułby żadnych zmian. Jestem przekonany, że wiele osób też chce aby był on w sprzedaży. Edit: Chociażby (nie pamiętam pełnej nazwy): Black Qiraj jest do zdobycia poprzez achivment z raidu w Silithus (za pewne achiv ten nie jest do zdobycia tutaj na sunwellu z niewiadomych przyczyn), idąc dalej: żółw jest możliwy do wyłowienia. Edit[2]: Nawet Amani War Bear powinien być do zdobycia z Zul Aman, nie wiem jak jest na tym serwerze. Wypowiadam się jak to powinno być normalnie w WoW.
 4. shadysek

  Hej, cześć Poszukuję addona, który podczas raidu określi wygrywającą osobę na podstawie /roll 1-100
 5. shadysek

  Cześć dzień dobry, Nie wiem czy owy temat już się nie pojawił, szczerze mówiąc nawet nie szukałem (po prostu mi się nie chciało). A więc do sedna. Administracja serwera ma w planach dodanie mounta "phoenixa" - Ashes of Al'ar do sklepu?
 6. shadysek

  O ile mnie pamięć nie myli, cały klient jest do pobrania wraz z patchem na stronie sunwella
 7. shadysek

  Witam/Dzień dobry/Dobry wieczór Mam pewien pomysł, a w zasadzie pytanie. Czy punkty premium zwane potocznie pp - nie powinny być tańsze? Patrząc na te ceny począwszy od kilku $ nie wydaje mi się, aby znaczna rzesza graczy sobie na takie rzeczy pozwalała. Wiadomo są tacy co i tak będą kupować, ale wydaje mi się, że "stary" sposób potocznie zwanej "donacji" poprzez kupno pp był o wiele lepszy. Więc pytam - nie lepiej zastosować starszą wersję tych, że w/w donacji i funkcji pp jakie były dostępne na poprzednim serwerze Sunwell ??
×