Skocz do zawartości

test test test

shadysek

Members
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

-5 Poor

O shadysek

 • Ranga
  Murloc
 1. Nick zgłaszającego - Stararura Nick osoby łamiącej regulamin - Syzm Data złamania regulaminu - 27.03.2018 godzina: ~23:00 Łamany punkt regulaminu - 23. Ninjalooting jest na naszym projekcie piętnowany. Po okazaniu odpowiednich dowodów oszustwa poprzez złożenie skargi na forum, osoba dokonująca kradzieży itemu podlega karze: w przypadku pierwszego przewinienia: usunięcie skradzionego itemu oraz ban na okres 7d; w przypadku drugiego i kolejnego przewinienia: usunięcie skradzionego itemu oraz ban na okres 14d; Opis - raid lider: Syzm po wydropieniu DVki (każdy zna ten trinket) ogłosił, że rozda ją na koniec aby nie wyszli z raidu. Jest to bardzo zrozumiałe. Po ogłoszeniu rollowania i wygrania przeze mnie owego trinketu jak gdyby nigdy nic wyszedł z raidu i nie raczył odpisać na whispa w którym miejscu stoi abym mógł podejść i poprzez trade odebrać należyty przedmiot. Dodatkowo po wysyłaniu zaproszanie do PT automatycznie je odrzucał. Dodatkowo jedna osoba zapytała się mnie czy dostałem ten przedmiot. Dowody -
 2. Kiedy koszta zmiany modelu będą wprowadzona? Z tego co zaobserwowałem w grze wymagane jest 500sunwell coin i 3000g
 3. Dzień dobry wieczór, Dlaczego administracja nie chce dodać mounta Ashes of A'lar do sklepu. Ponoć ze względu na to, że jest do zdobycia podczas gry. Zgadza się, lecz w sklepie występują również inne mounty, które można w grze uzyskać, a mimo wszystko są w sprzedaży? Coś tutaj chyba nie jest tak jak powinno być. Wiele osób z chęcią by sobie zakupiło tego mounta a serwer nie odczułby żadnych zmian. Jestem przekonany, że wiele osób też chce aby był on w sprzedaży. Edit: Chociażby (nie pamiętam pełnej nazwy): Black Qiraj jest do zdobycia poprzez achivment z raidu w Silithus (za pewne achiv ten nie jest do zdobycia tutaj na sunwellu z niewiadomych przyczyn), idąc dalej: żółw jest możliwy do wyłowienia. Edit[2]: Nawet Amani War Bear powinien być do zdobycia z Zul Aman, nie wiem jak jest na tym serwerze. Wypowiadam się jak to powinno być normalnie w WoW.
 4. Hej, cześć Poszukuję addona, który podczas raidu określi wygrywającą osobę na podstawie /roll 1-100
 5. Cześć dzień dobry, Nie wiem czy owy temat już się nie pojawił, szczerze mówiąc nawet nie szukałem (po prostu mi się nie chciało). A więc do sedna. Administracja serwera ma w planach dodanie mounta "phoenixa" - Ashes of Al'ar do sklepu?
 6. O ile mnie pamięć nie myli, cały klient jest do pobrania wraz z patchem na stronie sunwella
 7. Witam/Dzień dobry/Dobry wieczór Mam pewien pomysł, a w zasadzie pytanie. Czy punkty premium zwane potocznie pp - nie powinny być tańsze? Patrząc na te ceny począwszy od kilku $ nie wydaje mi się, aby znaczna rzesza graczy sobie na takie rzeczy pozwalała. Wiadomo są tacy co i tak będą kupować, ale wydaje mi się, że "stary" sposób potocznie zwanej "donacji" poprzez kupno pp był o wiele lepszy. Więc pytam - nie lepiej zastosować starszą wersję tych, że w/w donacji i funkcji pp jakie były dostępne na poprzednim serwerze Sunwell ??
×