Skocz do zawartości

Logros

Members
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Logros w dniu 5 Grudzień

Użytkownicy przyznają Logros punkty reputacji!

Reputacja

8 Neutral

O Logros

 • Tytuł
  Murloc

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Logros

  Oczywiście, że administracja wiedziała co robi (bez względu na opowiadane bajki), w końcu to biznes ;] co nie zmienia faktu, że nikt graczom nie kazał przechodzić na nowy realm.
 2. Witam, wysłałem pocztą w grze z jednej postaci na drugą (Onrack -> Logros) sporą ilość kamyków do JC, niestety te.. nigdy nie dotarły, jest to dla mnie duża strata (a w zasadzie dla biednego Logrosa). Czy bylibyście w stanie sprawdzić zaistniałą sytuację? ps. to nie jest kilkugodzinne opóźnienie, które dość często się niestety zdarza. "Opóźnienie" trwa już kilka dni..
 3. Logros

  Nic dodać, nic ująć..
 4. Logros

  Należy jednak zwrócić uwagę również na to, że nikomu nie kazali przechodzić na nowy realm, zadziałała psychologia tłumu, której nie zrozumiem, bo nigdy bym nie zostawił dobrze rozwiniętych postaci dla nowego realmu, poza tym nie ukrywajmy, jest w naszej polskiej mentalności wiele, co doprowadziło do takiego stanu rzeczy. Co do "wałka na kasę" - robią to za darmo nikt nie musiał dotować, ale nawet jeżeli by robili to bezpośrednio za kasę nie miałbym nic przeciwko bo poświęcają swój czas i olbrzymią wiedzę. Zgodzę się natomiast z tym, że powinno być obecnie dużo większe wsparcie dla feronisa, a nie traktowanie go obecnie prawie tak, jak by nikt tam nie grał. I nie czekanie z tym do września.. Bo wina za stan obecny leży również po stronie administracji.
 5. Zgodnie z sugestią jednego z użytkowników forum, zacytuję swojego posta z rozmowy o Feronisie, niech to będzie moja sugestia nt. co zrobić z Feronisem. Pozdrawiam, Mam 8 postaci na Feronisie, w tym trzy 80tki i gram sobie dalej z przyjemnością, zresztą nie tylko ja ale inne osoby, które wreszcie grają gdy mają czas, bez ciśnienia, że ktoś ich wywali z gildii bo nie są nolife'ami. Feronis potrzebuje się w jakiś sposób wyróżnić, jeżeli ma przyciągnąć ludzi, co prawda - moim zdaniem - nie ma szans na powrót do poprzedniego stanu, ale chyba już o to nie chodzi. Jadnak jeżeli zacznie grać regularnie kilkaset osób, myślę że Ci co tam zostali (przynajmniej większość), narzekać nie będą. Myślę, że to co należało by zrobić, to podnieść podstawowy bonus do expa (x3 do 69 lvl, x2 od 70 lvl), żeby zachęcić graczy do tworzenia nowych postaci, bezwzględnie powinien zostać zmieniony gold drop (x2), ponieważ przy aktualnej ilości graczy nie ma szans zarobić na aukcji, a uzbieranie z mobów czy questów na niektóre rzeczy jest po prostu udręką.. Podobnie zresztą z reputacją, ograniczona możliwość grania na rdf (póki jest tak mała ilość graczy) powoduje, że nie ma możliwości wbicia reputacji, którą "dobija się" na dungeonach. Tylko wtedy, osoba tworząca nową postać będzie się przez chwilę zastanawiać czy jednak nie zrobić postaci na Feronisie, jeżeli się nie zdecyduje - trudno, po prostu dajcie w spokoju grać tym co chcę tam grać. Być może za jakiś czas będzie szansa na crossrealm i będzie sobie można spokojnie grać dalej. Prosił bym się o ustosunkowanie się do tego tematu bo temat wisi już dłuższy czas i jak widzę Administracja chyba faktycznie F. ma zupełnie gdzieś..
 6. Logros

  Mam 8 postaci na Feronisie, w tym trzy 80tki i gram sobie dalej z przyjemnością, zresztą nie tylko ja ale inne osoby, które wreszcie grają gdy mają czas, bez ciśnienia, że ktoś ich wywali z gildii bo nie są nolife'ami a ty proponujesz reset do zera? A niby z jakiej racji? Chyba coś z Tb nie tak. Jak ktoś chce grać od zera niech idzie na drugi realm, gdzie to może zrobić. Feronis potrzebuje się w jakiś sposób wyróżnić, jeżeli ma przyciągnąć ludzi, co prawda - moim zdaniem - nie ma szans na powrót do poprzedniego stanu, ale chyba już o to nie chodzi. Jadnak jeżeli zacznie grać regularnie kilkaset osób, myślę że Ci co tam zostali (przynajmniej większość), narzekać nie będą. Myślę, że to co należało by zrobić, to podnieść podstawowy bonus do expa (x3 do 69 lvl, x2 od 70 lvl), żeby zachęcić graczy do tworzenia nowych postaci, bezwzględnie powinien zostać zmieniony gold drop (x2), ponieważ przy aktualnej ilości graczy nie ma szans zarobić na aukcji, a uzbieranie z mobów czy questów na niektóre rzeczy jest po prostu udręką.. Podobnie zresztą z reputacją, ograniczona możliwość grania na rdf (póki jest tak mała ilość graczy) powoduje, że nie ma możliwości wbicia reputacji, którą "dobija się" na dungeonach. Tylko wtedy, osoba tworząca nową postać będzie się przez chwilę zastanawiać czy jednak nie zrobić postaci na Feronisie, jeżeli się nie zdecyduje - trudno, po prostu dajcie w spokoju grać tym co chcę tam grać. Być może za jakiś czas będzie szansa na crossrealm i będzie sobie można spokojnie grać dalej.
 7. Logros

  Zgadzam się w zupełności, kary za inny kolor czcionki lecą jak z rękawa (chociaż nie wiem co komu to przeszkadza, świat się przecież od tego zawali) a na wyzwiska odpowiedzią jest "wystarczy ignore" z kolei na ninjalooting - "nie chcemy ingerować". Odpowiedzią chyba powinno być - "nie chcemy mieć za dużo pracy w tym temacie". Jak pisałem w jednym z postów, "ignore" nie jest rozwiązaniem, bo chamstwo trzeba tępić a nie ignorować, czy "przymykać oko", co do NJ, skoro zostało w regulaminie to uwzględnione, to powinna być jakaś konsekwencja w działaniu, niestety "chamstwo i buractwo" jest dość powszechne w tym kraju (zaraz polecą pewnie hejty, ale szczerze mówiąc mam to gdzieś, a hejtować pewnie będą głównie osoby, o których się tu niebezpośrednio wspomina) i skoro ludzie nie potrafią sami trzymać pewnego poziomu kultury, trzeba im w tym "pomóc", chyba że wolimy kompletną samowolkę i ciągłe wku*** się na typowo dresiarskie postawy na serwie (sic!). I jeszcze jedna uwaga, baaardzo doceniam to, że powrócił Sunwell, nie można nie doceniać również ogromu pracy, tylko że zamiast rozwijania PR, tworzenia nowego realmu, którego celem jest przyciąganie kolejnych graczy (czyli po prostu kasa i nie ma co się oszukiwać, że jest inaczej, w końcu nawet PP są ponad dwa razy droższe niż na starym Sunku), myślę że ważniejsze by było dopracować Feronis, tak żeby gra na tym realmie była po prostu stabilna. Na starym Sunku dc zdarzało się raz na kilka dni, tu niestety lagi, crashe, dc itp. to codzienność.
 8. Logros

  Probowałem przełaczyć na tryb tableta i wróciłem do standardowych ustawień, ponieważ niektórym to pomagało, niestety mi nie pomogło. A napisałem, że działa w trybie pełnoekranowym, nie dlatego, że nie potrafię przestawić, tylko po prostu w trybie pełnoekranowym rozwija się w menu start a w normalnym trybie nie rozwija się w ogóle (podświetla ikonkę start, tak jakby była aktywna, ale menu się nie rozwija). Niestety WIn10 mój komp ma "od urodzenia", bo z takim systemem kupiłem i innej opcji nie było. Owszem 7 jest dużo lepsza, ale trzeba ja jeszcze mieć, żeby zainstalować (mówie o wersji oryginalnej )
 9. Logros

  Mam na kompie ten "zajebisty" system, niestety od jakiegoś czasu nie działa mi menu "START", a konkretniej działa ale tylko w trybie pełnoekranowym, ktoś ma jakieś skuteczne opcje naprawy (poza reinstalką)? Dodam, że przeglądałem wiele stron z różnymi poradami, ale niestety póki co nic nie pomogło
 10. Logros

  Kilka drobnych uwag. -> Mage Arcane Focus - zwiększa szansę na wtrafienie.. - powinno być trafienie, będzie po polsku Fiery Payback - brak tłumaczenia -> Paladin Divine Intellect - brak tłumaczenia Fanaticism - brak opisu talentu Ardent Defender "co najwyżej" "nie częściej" aczkolwiek całość tłumaczenia jest słaba stylistycznie ale wiadomo o co chodzi -> Warrior Weapon Mastery - brak tłumaczenia Unrelenting Assault - brak tłumaczenia Sudden Death - brak tłumaczenia Bladestorm - brak tłumaczenia Improved Intercept - brak tłumaczenia Improved Revenge - brak tłumaczenia
 11. Logros

  Zgadzam się w zupełności, informacja się nie pojawia, ostatnio trafiłem na lasta w (zbugowanym) COSiu. Dodatkowo na PoS "trafił" nam się bardzo zdziwiony tank, który tez dostał się na lasta i dowiedział się o tym dopiero "na miejscu".
 12. Witam. Miałem umieścić to w dziale "Skargi", ale nie chciałem tam tego wrzucać, ponieważ nie jest to bezpośrednia skarga a raczej "uwaga do skarg". Mierzi mnie strasznie, jak w odpowiedzi na skargi złożone przez graczy, Administracja odpisuje teksty typu "polecam ignore", "mute wystarczy" etc. Chamstwo trzeba tępić a nie ignorować i to w każdej postaci. Gracze. którzy kogoś bezmyślnie obrażają, powinni być bezwzględnie karani, nawet 1 godzina mute jest lepsza niż polecanie opcji "ignore". Taki burak będzie się tylko z tego śmiał i pokazywał swoje chamstwo w dalszym ciągu. Uczmy ludzi kultury na Sunwellu, skoro rodzina/szkoła/otoczenie ich tego nie nauczyło. Kolejna kwestia to "ninja loot". Rozumiem dlaczego nie chcecie ingerować w tego typu zachowania na rhc - za dużo by było pracy ;), ale skoro zgodnie z regulaminem, twierdzicie że ninja loot jest bezwzględnie piętnowany na Sunwellu, to nie powinno być wyjątku, zwłaszcza na "nowych" rhc na ICC, z których można zdobyć na prawdę dobre (cenne) przedmioty. Poza tym jak widać na raidach, zasady ogólne też nie są za bardzo szczelne i nie raz ludzie tracą przedmioty, które raz że muszą "wypaść", dwa - muszą być wygrane, w ten sposób można na nie "polować" i rok czasu pomimo, że nie raz, uczciwie na to patrząc, należą się danej osobie a to bardzo zniechęca do gry. I tłumaczenie tego w stylu "trzeba było nie iść z pugiem" albo "nie możemy inwigilować graczy na rhc czy naxx" jest po prostu pójściem na łatwiznę, zasady powinny być tak skonstruowane, żeby nie było żadnych wątpliwości a co za tym idzie tego typu sytuacji. Zasadne jest więc pytanie, czy nie należało by w tym wszystkim coś zmienić? Pozdrawiam
 13. Logros

  Ja bym powiedział krócej, PVP nie jest tak przewidywalne i schematyczne jak PVE
 14. Logros

  To była bardzo.. głęboka myśl..
 15. Logros

  Ciekawi mnie w jakim rejonie Polski mieszkają gracze Sunwella, jeżeli ktoś chce się również pochwalić miejscowością to zapraszam
×