Skocz do zawartości

Avilmar

Members
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

-3 Poor

O Avilmar

 • Tytuł
  Murloc

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Avilmar

  Chciałbym jedynie zapytać czy administracja wie już chociaż w jakiej porze roku wypuści realm z Pandarią. Postanowiłem zostawić temat Feronisa, którego długo śledziłem i zainteresować się tym o czym mowa (Wkurza mnie to narzekanie i wylewanie żali w stronę administracji, której jedynym błędem było nie przewidzenie zaistnienia takiej sytuacji).
 2. Avilmar

  Osobiście bardzo podoba mi się pomysł zrobienia z Feronisa realma z MoP'em. Może tylko mi i kilku osobom się to podoba, więc należałoby dopytać. Oczywiście musiałby być on międzynarodowy. Jednak administracja chyba mówiła, że na Feronisie nie będzie innego dodatku niż Wotlk (może mi się zdaje). Dwa realmy na tym samym dodatku nie są najlepszą opcją. Jednak ten pomysł i tak zostanie odrzucony.
 3. Avilmar

  Sunwell was to work on the pandaria after lk on Feronis.
 4. Avilmar

  Z połową odblokowanych flightmasterów z 2 dni.
 5. Avilmar

  Nie znam ciebie, ale skłaniałbym się do rogala, albo druida. Mnie osobiście feral znudził, przez co przeszedłem na balance jednak u ciebie wcale tak nie musi być. Mimo wszystko myślę, że rogal jest ciekawszy. Tak jak szaleniec pisał ta opcja z tym, że druid może pełnić wiele ról, zaoszczędzenie golda jest na plus. Sam mam mieszane uczucia. Hunter jest względnie ok. Jeżeli będziesz ogarnięty to jak najbardziej. Podsumowując: - Dla mnie rogal jest ciekawszy - Druid pozwoli zaoszczędzić golda - Jeżeli znudzi ci się feral możesz przejść na resto czy balance. Grając druidem żaden bug nie był widoczny, gra się przyjemnie.
 6. Avilmar

  Padłem, ale nie mogę wstać. (mob mnie bije)
 7. Avilmar

  Wolałbym jednak grać na sunwellu ,,lol''
 8. Avilmar

  Bym sobie w taką pandarie (+cataclysm) pograł, że ohoho.
 9. Avilmar

  *Pomijam, że kompletnie nie wiem gdzie dać tego posta* Ktoś wie za ile byłaby pandaria? Z chęcią pograłbym od nowa i polevelował jakieś postacie, ale teraz na wotlku mi się już nie chcę. Ten serwer byłby międzynarodowy? Jeżeli tak to chociaż nie zakazujcie polskiego języka. Ale przecież nikt taki chamski nie jest. Przeszukałem forum, ale znalazłem jedynie, że w maju administracja napisała, że nie wie kiedy jednak już jest styczeń. Gdzieś tam widziałem, że serwer ma być międzynarodowy.
 10. Avilmar

  Ktoś mi wyjaśni czemu wysłałem 2 smsy o kwocie łącznej 20 zł, a żeżarło mi ok. 90?
 11. Avilmar

  Co jest lepsze Blood czy Unholy? Mam teraz Dk Unholy, ale wciąż zmieniam tego dk raz na Frosta, raz na unholy i tak w kółko. Co lepsze Unh czy Blood? Blood to taki totalny tank, czy może być jakoś dpsem?
 12. Avilmar

  Mam pytanie: Ta Menora <Lottery Coins Seller> działa? Kupiłem 75 tych żetonów do loterii i nic nie mam tylko mi 150 golda zjadło.
 13. Avilmar

  Moją ulubioną postacią nawet po zdjęciu że nią jest Arthas. Dla mnie jest to jedna z najlepiej wykreowanych postaci przez Blizzarda. W ogóle motyw księcia który za wszelką cenę chciał obronić swe królestwo przed plagą w końcu staję się jej Czempionem i niszczy wszystko co kiedykolwiek kochał... Tak pomijając lore to dubbing Arthasa w Warcrafcie 3 jest genialny. Ale jeżeli mniej znane to... Ciekawą postacią dla mnie jest Lor'themar Theron.
 14. Avilmar

  Na obecny moment wskazuję że będzie to dodatek oparty o Przedwiecznych gdzie będziemy musieli się rozprawić z N'zothem. Pamiętacie o tym że w Emerald Nightmare był taki ,,mały przedwieczny bóg''? Il'gynoth kilka ciekawych rzeczy nam powiedział... Pomijając fakt że Blizzard ponoć ma nas porządnie zaskoczyć pod koniec Legionu to może kolejny dodatek nie będzie związany z niczym o czym rozprawiamy jednak biorąc pod uwagę to że skoro teraz częściowo lub do końca rozprawimy się z legionem to raczej zostają nam Przedwieczni a potem już tylko Void Godsi. W komiksie przed legionem było widać że Anduin wraz z Velenem ostatecznie chcą rozprawić się ze złem jednak teraz czy lecą na Argus czy do Void godów. Tak naprawdę to rozkminiam bo moja dobra znajomość lore kończy się gdzieś na Cataclysmie...
×