Skocz do zawartości

test test test

 • Ogłoszenia

  • MrCulé

   Darmowy exp boost x4!   16.02.2018

   Nie kupujcie tygodniowego Exp boosta. W przyszłym tygodniu od 18:00 w piątek do 18:00 w sobotę wszyscy gracze będą mogli skorzystać z darmowego exp boosta x4! 

Tomcio

Members
 • Zawartość

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

59 Excellent

O Tomcio

 • Ranga
  Murloc
 1. Witam, szukam kogoś z LW z recką Knightbane Carapace (Horda) (https://db.darkwizard.pl/?item=47600.) Mam matsy, płacę 100g za robociznę. Kontakt In-game Hehasdn. NIEAKTUALNE.
 2. Wzór pseudo podania:Nick alta/maina: Jahfe (alt)/Jahve (main)Klasa, spec: Paladyn retri, off holy. Doświadczenie: 12/12n, 12/12hcGildia: - POTWIERDZAM, ŻE SENACIK ZBIJAŁ LK 25 HC NA SWOIM PUGU NIEJEDNOKROTNIE I BYŁ PIERWSZY.
 3. Ja bije 1 2 3 4 potem 3 i patrze jak tam runy i cdki, gemy najlepiej epickie, bo dają najwięcej statów. A tak serio, na necie masz w ciul poradników do DK, nawet na forum Sunwella znajdziesz wszystkie informacje, o które pytałeś.
 4. XDXDXDXD
 5. LootHog wykrywa multirolle i ignoruje zakres rolla inny niz 1-100.
 6. Witam, mam do sprzedania Borówkę Basię z Gangu Świeżaków, cena to 30 zł z przesyłką, zainteresowane osoby proszę o PW.
 7. LootHog mi podchodzi, mały prosty addon.
 8. Chciałem przeprosić wszystkie osoby, które się zapisały i nie dostały slota, nie spodziewałem się, że rajd wzbudzi takie zainteresowanie. Padło 4/5 bosów, zaliczyliśmy tylko 1 wipe na Valkiriach przez DC jednego z healerów. Loot nam sprzyjał, padły wszystkie 3 trinkety.
 9. Witam, zapraszam chętnych graczy na TOGC 25 w najbliższą niedzielę o godzinie 18.00. Rajd będzie organizowany przeze mnie i Kenji (mój nick Jahve). Spora liczba osób będzie z gildii Paradox mainami bądź altami, także ogar taktyk z naszej strony gwarantowany. Wymagania: - Gear na poziomie minimum 4700 GS, - epickie gemy i wszystkie enchanty, - gear Full PvE, - achiev minimum 5/5 TOGC 10, - conajmniej 2 flaski pod swój spec (mile widziane również Potion of Speed), - TS 3 przynajmniej odsłuch, Zasady lootu: All na roll, MS > OFF > DISS/SELL, z zastrzeżeniem prawo do ostatecznej decyzji o przyznaniu lootu, znaczy to tyle, że nie dam np. bisowego itemu dla Holy preja magowi, który może zdobyć na TOGC/TOC lepszy item. Loot w całości rozdawany będzie pod koniec rajdu lub pod koniec czasu na itemie. Zastrzegam sobie prawo do ujemnego rolla za rażące błędy typu wpadnięcie w szarżę Icehowla, stanie w ogniu na Gormoku czy zbyt powolna zmiana debufa na Valkiriach. Błąd skutkuje -30 do rolla na pierwszy item jaki roluje dana osoba pod MS z wyłączeniem Trophy oraz Orbów. Trolowanie i zabieranie głosu na TS bez potrzby skutkuje kickiem z rajdu. Cel: Celujemy w zbicie 4/5 bosów, dlatego wymagam ogaru własnej klasy i znajomości taktyk na te bosy. Zbieranie zaczynamy w niedziele o godzinie 18, osoby chętne proszę o wpisywanie się w tym temacie oraz o odezwanie się w tej godzinie, będę również spamował na LFG w celu przypomnienia. Proszę w temacie o podanie takich informacji jak poniżej, ingame będe weryfikował achievy, gemy, enchanty nie polecam korzystania z addonu UnderAchiever, będę inspektował i osoba z fake achie będzie kickowana: Nick: Spec: GS: Link do armory:
 10. Nick: Jahfe GS: 4500 Mainspec: Holy Pal Offspec: FSZYSKO
 11. All na roll.
 12. Szkoda, że Jahwe ma perma, czym jebaniec nie grał to rozwalał tabele i pseudokoxów.
 13. Jutro.
 14. A ja głupi płakałem pół dnia a potem piłem pół nocy, wisicie mi flaszkę!
 15. Jakieś korki z polskiego by Ci się przydały.
×