Skocz do zawartości

test test test

 • Ogłoszenia

  • MrCulé

   Darmowy exp boost x4!   16.02.2018

   Nie kupujcie tygodniowego Exp boosta. W przyszłym tygodniu od 18:00 w piątek do 18:00 w sobotę wszyscy gracze będą mogli skorzystać z darmowego exp boosta x4! 

capitansalat

Members
 • Zawartość

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

45 Excellent

O capitansalat

 • Ranga
  Gnoll
 1. Nick postaci: GrzechuwartyMS+GS: Combat - 5756OS+GS: - Znajomość ICC10N/HC: Tylko z testówLink do Armory: https://sunwell.pl/armory/Feronis/Grzechuwarty
 2. Szukam porządnej grupy do regularnego raidowania ICC 10! Z racji tego, że terminy w gildii mi nie odpowiadają, będę chcial raidować w poniedziałek w godzinach wieczornych. Jeśli ktoś ma w planach zrobienia takiej turbo grupy z naciskiem na progresowanie to niech się wypowie Ja gram Rogue Combat, ubrany prawie bisowo z ToGC 25. Nick w grze: Grzechuwarty
 3. Druga grupa raidująca w niedziele musnęła się o insanity w tym tygodniu! 49/50 unlucky Ten jeden błąd za tydzień nie będzie miał już miejsca! Ponadto cały czas szukamy wzmocnienia grupy weekendowej, a najbardziej poszukiwane przez nas klasy to: Warlock Paladyn prot Blood (tank) DK Unholy DK Resto Druid
 4. Powyższy post zupdatowany (kwestie rekrutacji)
 5. Aktualne zapotrzebowanie na drugą grupę ToGC (niedziela 19.00) Resto Druid Lock Affli/Demo Fury Warrior Zapraszamy do kontaktu na forum(priv) lub do oficerów in-game Rozważymy podanie innych kaskaderów, ale muszą ściskać poślady i robić 5 cyfer na ŻUKU!
 6. Udało się! Dołączamy do grona z pelerynkami 272 ilvl! Druga grupa wciąż 4/5, podejścia do Anuba trwają. Zainteresowanych zapraszamy - Raid w niedziele
 7. Były problemy, nieobecności i bany, ale jak widać powoli wstajemy na nogi.
 8. Strata dpsu z bisowym axem na offhandzie z CQC wynosi około 300 dpsu na kukle. To jest ogromna różnica. Lepiej zostać przy daggerze (dagger nie był z hc, a robi się większy dps)
 9. Dzisiaj druga grupa ToGC 25 rozdziewiczyła Valkirie!!
 10. Nowe Informacje Stworzyliśmy drugą grupę ToC 25/ToGC 25 Szukamy chętnych, silnych graczy z zamiłowaniem do raidowania! Rozpatrzymy podanie każdej klasy i speca! Oczekujemy znajomości swojej klasy i znajomości taktyk oraz pełnej gotowości do raidowania (tj. gemy, enchanty, flaski)
 11. Po moich wyliczeniach, w Twojej BiS liście rzeczywiście jest dużo hita - ponad 500. W tej poprzedniej za to jest więcej ArP. Z tego co piszecie uważacie ze Overhit, i noszenie setowej klaty zamiast spodni będzie lepsze? Myślałem ze na tym contencie TRZEBA iść w soft Capa i Mjolnira!? W takim razie na tym contencie olewamy ArP i tak jak na uldu -> wszystko w AP?
 12. Znalezłem taką bisliste, wydaje się ok: https://www.downfallguild.org/node/7321 Jakby ktoś szukał
 13. Jak mówiliśmy, tak się stało. Wraz z początkiem drugiego ID valkirie uległy nam na 1st try'u!
 14. Zapotrzebowanie Uaktualnione! Na pierwszym ID Valkirie dały nam popalić na ostatnim 1.5% hp! Nastepnym razem Twinsy nam ulegną. Zapraszam grajków chętnych do progressowania!
 15. Szukamy gildii chcącej połączyć siły na zbliżający się ToGC25, najlepiej zwykle raidującej w inne dni niż środa, aby sprawnie czyścić toc25 w dwóch grupach. Ulduar powoli się już kończy za moment wejdziemy w nowy kontent, jest to idealny czas na tego typu zabiegi. Jeżeli czujecie chęć rozwoju, progresowania i czyszczenia raidów to zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy wsparcie doświadczonych graczy, zorganizowane i sprawne grupy raidowe. W obecnej sytuacji w pojedynkę będzie ciężko konkurować z przeciwną frakcją, a naszym celem jest stworzenie przeciwwagi dla Hordy. RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!!! prosimy o kontakt in-game: Grzechuwarty, Luxyfer, JCB.
×