Skocz do zawartości

Riw

Members
 • Zawartość

  52
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

Ostatnia wygrana Riw w dniu 28 Październik

Użytkownicy przyznają Riw punkty reputacji!

Reputacja

41 Excellent

O Riw

 • Tytuł
  Bandit

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Riw

  informacje co do przyszlosci feronisa? wysłałem maila w tej sprawie do wiedźmy, ale jej czarodziejska kula wyświetliła tylko error 404 (tak, wiedźma resetowała kulę, wielokrotnie)
 2. Riw

  Chodziło mi raczej o to że w tym momencie administracja ma wywalone jaja na fero, na sugestie itp. Jak się afgan zacznie dupcyć to będzie to samo. Z resztą ja juz i tak nei mam czasu na granie.
 3. Riw

  Kek, afgan? Sulwel? Stary, ja jestem glupi i nabralem sie na to samo 2 razy. Trzeci raz nie mam zamiaru, aż taki tępy i niedorobiony nie jestem. Jak sie Gm teamowi zajara pod dupskiem to zrobia to samo co tutaj, cytując klasyka, to są ci sami ludzie, a ich serca pompują tę samą krew.
 4. Riw

  Sądząc po tym co tam sie odwala na takich zadupiach jak np. Darnassus to bym powiedział, że 10k z palcem w (_!_).
 5. Riw

  Witaj, ja bym zaczął od options>video>resolution i włączył Vertical Sync
 6. Riw

  Wracając do tematu to proponuje zrobić z Fero realm x5-x10, myślę, że sukces Warmane'owego Icecrown x7 pokazuje, że ma to wielki sens.
 7. Riw

  grać to za duże słowo jeżeli chodzi o retri pala z nieśmiertelnym 1 makrem na castrandom
 8. Riw

  Witam, instaluję właśnie klienta TBC ze strony Sunwella, i sugestie/błedy które mi się juz na tym etapie to: -resztki konta niejakiego MIKOROL i ADMIN w folderze WTF -zainstalowane addony, moja sugestia niech wszystkie addony TBC będą po prostu zainstalowane juz w pobieranym kiencie (podobnie można zrobic z klientem wotlk) -klient nie pobiera się z torrentów wbrew temu co stoi na stronie, tylko ordynarnie z serwera
 9. Riw

  Hunter hunter i hunter
 10. Riw

  Nie do końca się zgadzam. To znaczy, perm ban i przymusowy transfer na Fero OK, ALE niech to będzie MASOWY i JEDNORAZOWY transfer postaci. Takie pojedyncze pitu-pitu niczego nie zmieni na Fero. Ale gdyby nie dawać banów/mutów za PL tylko BOOM jednorazowy transfer 1k-2k postaci, wtedy miało by to sens. Jednak do transferów, czy to pojedynczych, czy masowych, nie dojdzie moim zdaniem z prostego powodu. Administracja postawiła krzyżyk na Fero.
 11. Rs 10 dla brudnych dendrofili odbedzie sie jutro (środa) o godz 19:00. Invam po nadesłaniu zdjęcia z lubieżnym grzebaniem ręką w doniczce. Preferowani druidzi resto (hy hy).
 12. Riw

  OK ok ale stopy malo otluszczone czy to nei fejk?
 13. Riw

  Dziś o 19:00 zapraszam na Raid 10 z resztkami gildii OotSH. Inv po dostarczeniu zdjęcia z licznikiem wagi wskazującym co najmniej 120 kg. Hamburgery, ciastka i kola we wlasnym zakresie. Raid lider nie bierze odpowiedzialnosci za zawaly serca.
 14. Riw

  Hello Nikate, this is forum of the dead realm Feronis, You should post on Angrathar forum.
×