Skocz do zawartości

Riw

Members
 • Zawartość

  48
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Riw w dniu 8 Październik

Użytkownicy przyznają Riw punkty reputacji!

Reputacja

33 Excellent

O Riw

 • Tytuł
  Gnoll

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Riw

  Sądząc po tym co tam sie odwala na takich zadupiach jak np. Darnassus to bym powiedział, że 10k z palcem w (_!_).
 2. Riw

  Witaj, ja bym zaczął od options>video>resolution i włączył Vertical Sync
 3. Riw

  Wracając do tematu to proponuje zrobić z Fero realm x5-x10, myślę, że sukces Warmane'owego Icecrown x7 pokazuje, że ma to wielki sens.
 4. Riw

  grać to za duże słowo jeżeli chodzi o retri pala z nieśmiertelnym 1 makrem na castrandom
 5. Riw

  Witam, instaluję właśnie klienta TBC ze strony Sunwella, i sugestie/błedy które mi się juz na tym etapie to: -resztki konta niejakiego MIKOROL i ADMIN w folderze WTF -zainstalowane addony, moja sugestia niech wszystkie addony TBC będą po prostu zainstalowane juz w pobieranym kiencie (podobnie można zrobic z klientem wotlk) -klient nie pobiera się z torrentów wbrew temu co stoi na stronie, tylko ordynarnie z serwera
 6. Riw

  Hunter hunter i hunter
 7. Riw

  Nie do końca się zgadzam. To znaczy, perm ban i przymusowy transfer na Fero OK, ALE niech to będzie MASOWY i JEDNORAZOWY transfer postaci. Takie pojedyncze pitu-pitu niczego nie zmieni na Fero. Ale gdyby nie dawać banów/mutów za PL tylko BOOM jednorazowy transfer 1k-2k postaci, wtedy miało by to sens. Jednak do transferów, czy to pojedynczych, czy masowych, nie dojdzie moim zdaniem z prostego powodu. Administracja postawiła krzyżyk na Fero.
 8. Rs 10 dla brudnych dendrofili odbedzie sie jutro (środa) o godz 19:00. Invam po nadesłaniu zdjęcia z lubieżnym grzebaniem ręką w doniczce. Preferowani druidzi resto (hy hy).
 9. Riw

  OK ok ale stopy malo otluszczone czy to nei fejk?
 10. Riw

  Dziś o 19:00 zapraszam na Raid 10 z resztkami gildii OotSH. Inv po dostarczeniu zdjęcia z licznikiem wagi wskazującym co najmniej 120 kg. Hamburgery, ciastka i kola we wlasnym zakresie. Raid lider nie bierze odpowiedzialnosci za zawaly serca.
 11. Riw

  Hello Nikate, this is forum of the dead realm Feronis, You should post on Angrathar forum.
 12. Riw

  Ludzie w tłumie zmieniają się w szare bydło. Pewnie wspaniali gracze Angra sami teraz kminią co odjebali i w jakim celu. Proponowałbym wyłonić Gm z ludzi którzy wciąż tu graja.
 13. Riw

  To znaczy co? Że jak ktoś ma problem z powrotem do gry postacia lvl 80, to mu latwiej bedzie expic od zera? Że lepiej zaczynać znów nty raz od Naxx? Jak ktoś lubi nax to moze iść na nax czy uldu, na fero, żaden reset nie jest do tego potrzebny. A, no i te wszystkie 3 perwersy ktore lubia isc na toc moga na toc... Feronis zostanie zresetowany, to ludzie wrócą z Angratharu? Jesteś pewien? :>
 14. Riw

  coś śmiesznego. Cygan zjadł mi psa? Twoja stara wybiła godzine? Gwałcimy smoki, zabijamy księżniczki?
 15. Riw

  Horda bez hila, wielkie mi halo
×