Skocz do zawartości

Raphaël

Administrator
 • Zawartość

  914
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1260 Excellent

5 obserwujących

O Raphaël

 • Tytuł
  Administrator

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Raphaël

  Dzisiaj zostanie dograna ostania wizualna łatka poprawiająca wszystkie widoki feronis/sunwell coins. FC będzie można obracać na bazarze, sm, sklepie odnośnie realmu Feronis. SC zostaje bez zmian odnośnie doładowywania konta. Temat zamykam
 2. Raphaël

  Witaj, @Szpyrol. Odsyłam:
 3. Raphaël

  Feronis Coins służy do kupowania w sklepie i jak testowało i skorzystało większość osób działa bezproblemowo. Jeśli natomiast nadal masz jakikolwiek problem napisz do mnie na PM aby rozwiązać problem. Pozdrawiam,
 4. Raphaël

  Witaj @Daryl, Tak jak wspomniał @MrCulé. Rozpiszę to wklejając już wcześniejszą wypowiedź w innym temacie. Na realmie Feronis wyjściową z Bazaru i Slave Marketu zostaje Feronis Coin. Feronis Coin uzyskujemy sprzedając złoto i postacie, a możemy go przeznaczyć na różne usługi na realmie Feronis, takie jak Experience Boost. Zmiana ta spowodowana jest faktem, że gracze za bezcen pozbywali się swoich postaci, by zakupić usługi na realmie Angrathar. Taka możliwość ułatwia graczom przejście na Angrathar, skutecznie pozbawiając Feronis kolejnych graczy. Powinniśmy zrobić to już na samym początku, ale jak mówi przysłowie: "mądry Polak po szkodzie". Dobrze ubrane postacie schodziły w cenie tygodniowego Experience Boosta, co jest niesamowicie przykre. Chcemy zatrzymać postacie graczy na Feronisie, jednocześnie nie zabierając mu SM i Bazaru. Oddzielna waluta jest jedynym rozwiązaniem, które w pewien sposób zablokuje emigrację z realmu Feronis. Wciąż gra tutaj sporo graczy, którym zależy na tym realmie, którzy dobrze się bawią, rajdują, robią achievementy i ubierają swoje postacie. Nie będziemy utrudniać im gry umożliwiając bezproblemową zmianę realmu ludziom, z którymi jeszcze przed chwilą wspólnie grali. W Sklepie na Sersji Feronis będzie pobierało w 1 kolejności FC i jeśli braknie Tobie paru pkt zostaną one pobrane z puli SC.
 5. Raphaël

  @DeluxOfBite wystarczy napisać PM(podając nazwę konta) i zgłosić że źle pobiera FC.
 6. Raphaël

  Wspomniałem wcześniej już widać nowych którzy zaczynają grać. Ludzie z reguły są wzrokowcami. Wg. mnie jeśli owa akcja przyniosła lekko skok była warta tego, jeśli dojdą jeszcze jakieś zadania powiązane z logowaniem na realm może być jeszcze ciekawiej. Trzeba działać i się nie poddawać. Fakt że większość osób która cały czas płacze tego nie ułatwia ;).
 7. Raphaël

  @Dwalliinek dlatego te rzeczy zostały przyblokowane nadal z nich będzie się kupowało jak za SC aczkolwiek jedynie w sklepie realmu Feronis. Dodatkowo trick z UNIKALNĄ LICZBĄ GRACZY ONLINE (liczba kont które logowały się na realm) już po 1 dniu przyniosła plus w postaci skoku online. PS. podkreśliłem unikalna liczba graczy z racji że nawet w statusie macie ten napis. A część osób która z reguły płacze na wszystko jak zwykle ma problem i z tym ;).
 8. Raphaël

  Witaj, wklejam to co napisałem w wcześniejszym poście. Waluta jako wsparcie dalej jest SC. Na realmie Feronis wyjściową z Bazaru i Slave Marketu zostaje Feronis Coin. Feronis Coin uzyskujemy sprzedając złoto i postacie, a możemy go przeznaczyć na różne usługi na realmie Feronis, takie jak Experience Boost. Zmiana ta spowodowana jest faktem, że gracze za bezcen pozbywali się swoich postaci, by zakupić usługi na realmie Angrathar. Taka możliwość ułatwia graczom przejście na Angrathar, skutecznie pozbawiając Feronis kolejnych graczy. Powinniśmy zrobić to już na samym początku, ale jak mówi przysłowie: "mądry Polak po szkodzie". Dobrze ubrane postacie schodziły w cenie tygodniowego Experience Boosta, co jest niesamowicie przykre. Chcemy zatrzymać postacie graczy na Feronisie, jednocześnie nie zabierając mu SM i Bazaru. Oddzielna waluta jest jedynym rozwiązaniem, które w pewien sposób zablokuje emigrację z realmu Feronis. Wciąż gra tutaj sporo graczy, którym zależy na tym realmie, którzy dobrze się bawią, rajdują, robią achievementy i ubierają swoje postacie. Nie będziemy utrudniać im gry umożliwiając bezproblemową zmianę realmu ludziom, z którymi jeszcze przed chwilą wspólnie grali.
 9. Raphaël

  Idea jest taka że szykuje się próba odbudowania liczby online. Online aktualnie wpisane jest jako liczba wejść unikalnych graczy w ciągu dnia. Na realmie Feronis wyjściową z Bazaru i Slave Marketu zostaje Feronis Coin. Feronis Coin uzyskujemy sprzedając złoto i postacie, a możemy go przeznaczyć na różne usługi na realmie Feronis, takie jak Experience Boost. Zmiana ta spowodowana jest faktem, że gracze za bezcen pozbywali się swoich postaci, by zakupić usługi na realmie Angrathar. Taka możliwość ułatwia graczom przejście na Angrathar, skutecznie pozbawiając Feronis kolejnych graczy. Powinniśmy zrobić to już na samym początku, ale jak mówi przysłowie: "mądry Polak po szkodzie". Dobrze ubrane postacie schodziły w cenie tygodniowego Experience Boosta, co jest niesamowicie przykre. Chcemy zatrzymać postacie graczy na Feronisie, jednocześnie nie zabierając mu SM i Bazaru. Oddzielna waluta jest jedynym rozwiązaniem, które w pewien sposób zablokuje emigrację z realmu Feronis. Wciąż gra tutaj sporo graczy, którym zależy na tym realmie, którzy dobrze się bawią, rajdują, robią achievementy i ubierają swoje postacie. Nie będziemy utrudniać im gry umożliwiając bezproblemową zmianę realmu ludziom, z którymi jeszcze przed chwilą wspólnie grali.
 10. Raphaël

  Wystarczy podać na PM nazwę konta i 5x sprawdzić. Podeślij nazwę i sprawdzimy. edit/ sprawa wyjaśniona - zamykam.
 11. Raphaël

  @soolar tak, na discord będzie informacja odnośnie planowanego update do armory.
 12. Raphaël

  Witam, już sprawdzamy całą sytuację.
 13. Raphaël

  @tylert123 Yes, it was turned off for 20min. Currently, everything works. Regards, Raphael
 14. Raphaël

  Temat rozwiązany na discord. Zamykam.
 15. Raphaël

  Tak usunięte.
×