Skocz do zawartości

Rosenkrantz

Members
 • Zawartość

  512
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Zawartość dodana przez Rosenkrantz

 1. Rosenkrantz

  Jak sam zauważyłeś, otwarcie nowego realmu możesz uważać za odpowiedź na Twoją prośbę. A co do tego realmu... jest coś takiego jak marka. Stary Sunwell był dobrą marką, i dlatego przyciągnął ogrom ludzi, mimo że de facto był bardziej ToD-em przez wzgląd na ekipę, ale - jak widzisz - marka zadziałała i serwer odniósł sukces. Na tą chwilę "Feronis" jest marką spaloną, którą z punktu widzenia zarządcy należy wywieźć do lasu, zakopać i modlić się, żeby nikt twoich projektów przypadkiem z nią nie kojarzył.
 2. Rosenkrantz

  Czyli eventy są tylko dla tych, którzy zostali, a nie po to, żeby ktokolwiek - nie daj Boże - zainteresował się powrotem :v okej, dzięki, cześć.
 3. Rosenkrantz

  Szlag. A mieli zmienić ;s może jeszcze nie zrobili
 4. Rosenkrantz

  Dla Twej informacji, zmienili na czas eventu wymagany zapis na sztywno na AV - ruszy przy 5 osobach w kolejce, specjalnie właśnie po to. Także jakbyś nie odpuszczał, może byś się tego dowiedział ;]
 5. Rosenkrantz

  Biała w czarne paski, widać po brzuchu.
 6. Rosenkrantz

  PUGi od zawsze były zamkniętym kółkiem wzajemnej adoracji. Jeżeli nie zdobywasz achieva w ciągu pierwszych ~dwóch tygodni, to z pugiem już nie wbijesz, bo zbyt wielu liderów wymaga z sufitu. Gildie magów nie chcą, no to zostają mi pugi. W ally ostatnio widzę co najwyżej ICC25 z hacekami, na które mój "grochowy" mag 5,4k się nie łapie, no to nie rajduję. W hordzie magiem 5k nie wzięli mnie na VoA25 bo za słabo, więc nawet nie skomentuję. Tak sobie wchodzę tryhardować BG i na tym się granie kończy :v
 7. Rosenkrantz

  Zdaje się, że w Barrens jest NPC od tego?... ale nie jestem pewien czy na WotLK też jest. Sprawdź w Ratchet.
 8. Rosenkrantz

  Halo to nie temat Twinki 79. Nie róbcie mi tu fałszywych alarmów że coś się dzieje w temacie cross -.-
 9. Rosenkrantz

  Forum przez ostatnie kilka dni w pigułce: >Aktywnie zniechęcaj ludzi do grania >Narzekaj że serwer umiera
 10. Rosenkrantz

  Na forach i różnych tematach przewijał się często wątek garga będącego kompletnym kretynem - nie bił, miotał się, robił przerwy między castami itepe. U nas gargo w porównaniu z takimi opisami działa jak szwajcarski zegarek - ustawia się aby tylko mieć LoS, chainuje casty, nie rozprasza się. Może przez to DK są petami gargulców w pvp :v
 11. Rosenkrantz

  Z dedykcją dla wszystkich zmieniających serwer "bo tam w tej chwili jest lepiej".
 12. Rosenkrantz

  No nieźle, dałeś Culemu całe 12 minut na reakcję zanim postanowiłeś zrezygnować.
 13. Rosenkrantz

  Poczta COD wraca po 7 dniach, jeżeli nie będzie kupiona.
 14. Uszanowanko. Pewnie moje przemyślenia i tak mało kogo obejdą, ale co mi tam. Przeglądam skargi i ostatnimi czasy widzę wysyp skarg związanych z sytuacją typu: DPSy mają sprzęt z ICC, tank dużo słabszy. DPSy robią instancję swoim tempem, wchodząc tankowi na ambicję, wywiązuje się chryja, lecą wyzwiska, obelgi itp, grupa się rozpada. We wszystkich przypadkach widzę u tanka zachowanie implikujące, że to on ma święte i niezbywalne prawo do nadawania tempa grze, i jeżeli on sobie życzy, to reszta ma się "wlec" w jego żółwim tempie, co powoduje alergiczną reakcję depsów i dalsze napędzanie negatywnych emocji. W związku z tym, kilka słów na temat wzajemnego zrozumienia drugiej strony. Apel do DPSów: zrozumcie takiego jegomościa. Tanków jest mało, on postanowił grać w mało popularnej roli, a Wy koniecznie chcecie mu udowodnić, że nie jest potrzebny. Takie zachowanie jest niepotrzebne, dajcie mu grać i się ubrać, tanki przecież są wysoce pożądane dla dobra serwera. Tak, to oczywiste, że nie utrzyma aggro na dłuższą metę, ale wchodzenie mu na głowę z tego powodu dla powiększania swojego ego jest żałosne. Zresztą, nawet nieubrany tank może złapać przynajmniej część uciekających mobów. Apel do Tanków: zrozumcie ubrane DPSy. Dla praktycznie dowolnej klasy w sprzęcie rzędu 6k GS elitki z RHC są mniej więcej tak samo groźne, jak zwykłe mobki przy lvlowaniu. Zastanówcie się moment, kto zyskuje na spowalnianiu takiej grupy dla samej zasady "BO TANK MA PULLOWAĆ"? (odp: nikt). Zamiast konfrontować, współpracujcie - nadal możecie łapać najgroźniejsze cele i pomagać je ustawić do jeszcze szybszego zbicia. Pamiętajmy, WoW jest naszym wspólnym zajęciem w czasie wolnym. Wszyscy chcemy dobrze spędzić czas, więc nie próbujmy na siłę robić sobie na złość
 15. Rosenkrantz

  Uszanowanko, nie znalazłem nigdzie informacji na ten temat, więc pytam zawczasu: czy resety walut PvP będą kontynuowane? W końcu po zmianie z Wrathful na Wrathful nie ma już do kupienia nic, co dałoby natychmiastową przewagę, więc resetowanie dowolnej z walut staje się dość uznaniowe i nieoczywiste. Prosiłbym o ewentualne uzasadnienie, jeżeli resety będą kontynuowane.
 16. Rosenkrantz

  Napisz mi czym różni się crossfaction od relogowania na alta po drugiej stronie, i czy przy relogach na alty wszystkie bg były podstawione.
 17. Rosenkrantz

  Więcej resetów nie będzie, bo były związane z dostępnością lepszego sprzętu za starą walutę. A przynajmniej nie powinno być. Nie będzie, prawda? Prawda?...
 18. Rosenkrantz

  Może jestem laikiem, ale jak dla mnie te konkretne logi w ogóle do siebie nie pasują, w żadnej z trzech pozycji
 19. Rosenkrantz

  To Wy się licytujcie, a ja pójdę pofarmić.
 20. Rosenkrantz

  5/10, nie porywa mnie
 21. Rosenkrantz

  Nie, zabranie komuś czegoś, co powinien mieć, i nazwanie tego "nagrodą za lepsze osiągnięcie" nie jest sposobem na zachęcenie ludzi do gry. Wręcz odwrotnie.
 22. Rosenkrantz

  Nick: Rosenkrantz (Wtorek) Spec + GearScore: Fire 5,1 Off Spec + GearScore: (Frost PvP) Link do Armory: https://sunwell.pl/armory/Feronis/Rosenkrantz Znajomość Icc w Praktyce (Ilość zabitych bossów): 12/12, 25HC - 6, (10HC - 9)
 23. Rosenkrantz

  Najedź na crit w okienku postaci, zobaczysz że fire ma 6% więcej - talent Critical Mass. Chyba, że podałeś już z uwzględnieniem tego.
 24. Rosenkrantz

  Tekst przy kliknięciu jest bardziej funkcjonalny - inni wiedzą, na kogo już nie rzucać resa.
 25. Rosenkrantz

  Okej, ale teraz w drugą stronę - widzisz tylko "Random dungeon" na okienku, które wyskakuje. A wrzuciło Cię na Halls of Reflection z wybitnie słabym składem, który jednak ma ambicje i chce się męczyć. Nie wiedziałeś, że system chce Ci wpakować coś takiego, zobaczyłeś to dopiero po wejściu.
×