Skocz do zawartości

Sernevez

Members
 • Zawartość

  172
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

124 Excellent

O Sernevez

 • Tytuł
  War Golem

Ostatnie wizyty

1014 wyświetleń profilu
 1. Sernevez

  To screen z następnego bg...
 2. Sernevez

  A to parę minut po pierwszym screenie xd Kolejne AV za kolejnym AV
 3. Sernevez

  No elo, jeśli kogoś denerwuje combat bug to obecnie combat buguje CO NAJMNIEJ: Reflective Shield, Renewed Hope, Gargoyle, Beacon of Light Wystarczy znaleźć dowody i zgłosić. Mnie się nie chce ich szukać, ponieważ to jak szukanie dowodów, że o 21:37 powinno pojawiać się wielkie dildo na niebie nad darkshore. Zbyt cenie swój czas, żeby szukać warriora grającego z hpalem na 3.3.5a na nagraniu z 2010 roku i czekać na magiczny moment, gdy akurat na filmiku pvp, które charakteryzują się wartką akcją ów warek będzie odprawiał z niewiadomych powodów scenkę roleplay, w której będzie stał bez combatu, a jego hpal dla beki rzuci mu beacona i flash of light będąc w combacie z równie niewiadomego powodu. Spędziłbym na szukaniu takiego clipu prawdopodobnie tydzień i nadal bym go nie znalazł, tymczasem dla sitdeva całkowicie normalne jest, że biegając na bg 100 metrów od jakichkolwiek graczy i mając na sobie beacona randomowo pojawia się i znika nam combat xD. WIĘC WYCHODZĘ Z CUDOWNĄ INICJATYWĄ i jeżeli ktoś nie jest takim egostią jak ja i za darmo przez tydzień z chęcią będzie szukać absurdalnych dowodów oraz ufa mi wystarczająco, że wiem jak powinny działać spelle podaję oto listę skilli bugujących combat. pozdro
 4. No hejka, nie jestem w stanie powiedzieć co jest przyczyną jednak na sunwellu istnieje wysoka tendencja do otwierania się dużych battlegroundów, które zamykają się po 5min z powodu braku graczy. Zjawisko ma miejsce szczególnie w godzinach nocnych. Często potrafi otworzyć się AV 15vs15 3 razy pod rząd. Każde z nich kończy się przedwczesnym zakończeniem. Zjawisko co gorsza ma też miejsce w godzinach popołudniowych. Nawet gdy jest wystarczająco dużo osób w que algorytm potrafi stworzyć, np. AB i 15vs15 AV zamiast dwa full AB lub jedno 30vs30 AV. Screenshot dla przykładu Edit: a no i oczywiście sugeruje to ogarnąć jako, że bg na sunwellu nie są w najlepszym stanie, a to na pewno nie pomaga szczególnie, że w przypadku zamykających się bg często i tak jest o 1-2 więcej ally co zaniża dodatkowo winrate hordy
 5. Sernevez

  Jak na angratharze wejdzie toc to naprawią, polecam też pisać zgłoszenia po angielsku, bo szybciej fixują.
 6. Sernevez

  Mnie tylko zastanawia ban Craacka Sayshary, Dathremara i Brvk, ponieważ byłem online podczas tych nocnych aren, które trwały średnio po 10-15min gdzie ewidentnie widać było tryhard obu teamów. Poza tym widziałem też Doga z Gehemem online, którzy siedzieli na spectacie, mogli w każdej chwili się zapisać - wszystko jest w logach. Sam bym grał w nocy jeżeli w dzień [edytowane przez moderatora] się takie podstawianie i snipe. W dodatku w przeszłości arena battlemasterzy byli wyłączeni w godzinach nocnych, włączenie ich z powrotem jest przyzwoleniem na granie w tych godzinach więc w czym problem?
 7. Sernevez

  Jak dla mnie drastyczna zmiana zasad każdego sezonu, to włączenie 284ilvl, to wyłączenie nawet 258ilvl spowoduje, że tytuły można będzie rozbić o kant dupy. Zwyczajnie tym, którym będzie pasowało full pve zagrają sobie na sezonie z włączonym pve, a na następnym pójdą pograć na wowcircle do czasu ponownego włączenia full pve. Poza tym wyłączenie 258ilvl to beznadziejna zmiana. W 2s zapanuje granie pod resicap i manaburnowanie. Compy double dps wymrą jak i zresztą wiekszość innych compów niebędących warpalem lub nie posiadających mana burna. Jeżeli chcecie środowisko competitive to wyłączcie itemy z icc 25hc i zostawcie te z icc 10hc, tak by offsety pve miały identyczny item lvl jak offsety wrathfula. Jeżeli checie casualowe areny to zostawcie włączone wszystko, bo blizzlike nie można tego nazwać, ponieważ na retailu ludzie nie biegali z 284ilvl, ponieważ sezon trwał parę miesięcy i wchodziło Cata. Na końcu tylko dodam, że na wszystko można przymknąć oko oprócz kompletnych zmian zasad co sezon, ponieważ jest to rozwiązanie z gry dla dzieci z google play, zaprojektowane tak by każdy raz na jakiś czas mógł wygrać tylko ze względu na głupie drastycznie zmieniające się zasady panujące w danym sezonie.
 8. Sernevez

  Problemem na feronisie jest to, że top 5 na sunwellu składa się z 9 osób na paru altach każda.
 9. Witam, czy mógłbym poznać powód usunięcia npc sprzed SW? + w dodatku zauważyłem, że jest wspólny changelog dla mists of the pandaria i wotlka co może wprowadzać niektórych graczy w błąd przy informacjach o mechanikach, itp. obecnych na obu dodatkach
 10. Sernevez

  Ludzie grający na retailu po prostu szanowali swój czas gry, bo płacili. Poza tym vanilla to trochę inne czasy (2005), dzisiejsze community wow'a to po prostu inne pokolenie. Proponuje zalogować się na burning legion i zobaczymy tam dużo gorszy trolling i wyzywanie na publicznych chatach niż na sunwellu. No i jeszcze jedna rzecz, na vanilli wiekszość trolli nie dotrwała do 60lvla. Oczywiście wyexpienie trudne nie jest na prywatnym serwerze vanilli, ale w 2005 nie było wowheada, nikt nie wiedział nic o grze, nie było od kogo wziąć rady gdzie zrobić quest, gdzie pobiec itd. i w ten oto sposób większość graczy expiła długimi tygodniami/miesiącami. Mimo wszyscy na low levelu również było mniej trolli, ale wtedy jeszcze zjawisko trollingu nie było tak powszechne i popularne. Moim zdaniem zaostrzenie kar dużo nie zmieni, community wow'a zmieniło się przez te lata. Poza tym do jasnej cholery jest taka opcja jak IGNORE. Widzę po 5 skarg od jednej osoby na tę samą osobę. Ludzie zgłaszający innych to też zwyczajni trolle, którzy prowokują, a potem cieszą się, gdy ktoś z ich ręki wyłapie bana. Przykład: Kratos, 10 skarg na Rangaha i nadal nie ma go na ignorze. Nawet mam screeny jak pisze do kogoś by sprowokował Rangaha, żeby mógł go zgłosić. Takim osobistościom bardziej należy się ban.
 11. Sernevez

  Sunwell
 12. Sernevez

  Laska z wąsem
 13. Sernevez

  @MrCulé Proponowałbym też sprawdzenie algorytmu dobierania wielkości battlegroundu, ponieważ często o 2 w nocy jest w stanie załączyć się Alterac Valley 15vs15 osób, które zamyka się po 5min i tak powiedzmy z 3 razy pod rząd. W ogóle zauważyłem spory problem z niepełnymi battlegroundami nawet w ciągu dnia, 20vs20 AV, 10vs9 Eots, 20vs20 IOC itd. Mam wrażenie, że w waszym algorytmie jest jak największy nacisk na duże BG typy IOC, AV. Myślę, że większość społeczności wolałoby rozegrać jedno pełne AB 15vs15 + jedno pełne WSG 10vs10, niż kisić się na AV 20vs20, które nie ma większego sensu w tyle osób.
 14. Lepszy balans ≠ lepsze pvp. Najlepszy balans masz w grze papier kamień nożyce.
 15. "Ninjalooting is taken into consideration only in the case of 25-Man raids of the highest content. Ninjalooting in 10-Man raids, Normal / Heroic dungeons and raids below level 80 is not punishable." Witam, sugerowałbym wraz z wprowadzeniem ICC zmienić ten punkt tak, żeby uniemożliwić ninjowanie trinketów z ToC25, ponieważ dla wielu speców nadal będą one BiS aż do momentu wypuszczenia RS25. Obecnie regulamin umożliwiłby bezkarne ninjowanie trinketów, a wszyscy dobrze wiemy, że raidy ToC25 będą tak samo regularnie zbierane jak ICC podczas sezonu fall of the lich king właśnie ze względu na te trinkety.
×