Skocz do zawartości

test test test

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 17.06.2018 we wszystkich miejscach

 1. 15 points
  W wyniku współpracy gildii Vision i Paradox, zebraliśmy się na jeszcze jeden raid i dopełniliśmy formalności wbicia RF na buffie 10%. Szczególne podziękowania dla Graala za nieustające dbanie o jakość instancji.
 2. 9 points
  Will speak openly I don't care much if it will offend anyone I will just speak out the truth and my feelings. First of all I don't understand one thing, why all the polish players completely abandon their old home - Feronis , then they went to Angrathar , I am just reading the forums there from time to time , speaking out with players and observing the stuff going on Angrathar. So you are threated like we as international community on Feronis got threated and it was not nice , your polish speaking is completely forbidden in global channels , also in RDF party chat , you get mutes or bans for that which is annoying I believe. You were complaining about Ulduar on Feronis , about the boring TOC on Feronis yet you are ready to repeat it all over again on Angrathar, so pretty much the polish players are self hurting themselves , thats masochism at its finest! I completely understand Cule , and I don't care if any of you think I am on his side or any side at all , he is right you guys as community are so damn separated from each other and the hate and level of toxicity towards your own people is incredible! My brother plays with bunch of bulgarians ( I am from Bulgaria ) on Warmane (censor it if you want) they are toxic aswell but not as the common polish player I've met here. I simply couldn't manage to understand the hate between you here , like you are trying completely screw the other person instead of playing together and experience the blizzlike enviroment together. So instead of saving Feronis and stay there with all the polish players ( yes you were complaining and making our lives a living hell on Feronis too as english speaking community) but I addapted and completely overcome your way of acting and even started to understand most of your language by simply playing still on Feronis. So there is still hope for Feronis to be somehow semi-medium populated server with 1500-2000 ppl if the polish players decide to come back and experience ICC + Ruby Sanctum soon. Or ofcourse you can stay ignorant and repeat the cycle on Angrathar , and be threated like utter trash! It is in your hands guys!
 3. 8 points
  Polskie Podziemie Feronis zaprasza na Afganistan xD
 4. 8 points
  Coz, jak na feronis przychodzili ludzie z hellgrounda dostajac lvl 70 i 2 wybrane profki to wszystko w porzatku, ale teraz zeby gracze feronisa dostali taka mozliwosc na angrathara to nie ma takiej opcji (pomijam juz transfery z ats dostajac lvl 80, eq na poziomie rhc i profki).
 5. 8 points
  Dostałeś mute za obrazę administracji. Regulaminowo powinieneś dostać bana permamentnego, dlatego zupełnie nie rozumiem Twojej prośby. Apelację odrzucam. Dodatkowo skłaniam do refleksji nad swoim zachowaniem. Następnym razem nie będę miał skrupułów i nałożę Ci karę adekwatną do przewinienia.
 6. 7 points
  Witam, event w każdą drugą niedzielę miesiąca o 17:00 (przed raidami i nie w niedziele 'zakupową'. GM zbiera raid dowolnej wielkości. GM pisze zdania na /rw typu przydkład "Thrall jest orkiem". Następnie daje ready check i DBM pull 15 sekund. Osoby które zaznaczyły "NIE" oraz te które nie odpowiedziały w ciagu 15s - odpadają. Poziom trudności zwiększał by się. Zdania z zakresu wiedzy o lore, mechanice i świecie warcrafta (np. o bossy, jednostki warcrafta 3,2 i 1 itp). Nagrody to wybrane przez gracza dowolne itemy do transmoga z przedziału lvlowego 1-70. Konkurs tylko dla lvli 80. 1sze miejsce 5 itemow, 2gie 3 itemy, 3cie 1 item. Event inspirowany 'Konkursem wiedzy o warcrafcie' z pierwszego sunwella prowadzonym przeze mnie. Proszę o konstruktywną krytykę.
 7. 7 points
  Ostatnia praca, przez którą fani WoWa na facebooku nie chcą ze mnie zejść ;_; ale chyba było warto, bo małe to, łatwe do zrobienia, funkcjonalne i w dodatku ładne.
 8. 6 points
  Chciałbym zauważyć, że ta wspaniała społeczność Angratharu przyszła na gotowy serwer ze zminimalizowaną ilością bugów. To na co oni mają narzekać xd Przypominam, że na Feronisie gracze regularnie dostawali w morde porcją kału. Bardzo jestem ciekaw jakby zareagowała ta zagraniczna śmietanka na grożenie permem za niszczenie platformy bombą na eoe XD lub choćby na mimka 360st. Zapewne z uśmiechem na ustach zgłaszaliby na bugtracker ;; Sory za offtop ale śmieszy mnie naiwność niektórych ludzi.
 9. 6 points
  Ulduar + slaver Market = 1500 sredniego online 2-3 miesiace pozniej: ToC + slave Market = prawie 3k online w srody Pare miesiecy pozniej: NOWY realm + tydzien do otwarcia ICC + slave market = troche mniej niz "prawie 3k online" 4-5 ID pozniej: arcytrudne ICC (kappa) + slave market + NOWY realm z 5k online = 1k online na feronisie Calkiem niedawno: 1k online na feronisie + 5k online na NOWYM realmie = 5.9k online na Angrantarze, 100 na feronisie Tak, to napewno przez slave market. Wystarczy go wywalic z rownan i online sie zgadza.
 10. 6 points
  Pozdrawiamy po pugowym raidzie i zyczymy powodzenia w dalszym progressie.
 11. 6 points
  Kolejne osiągnięcie na koncie gildii. Zapraszam aktywnych graczy do wspólnego raidowania. Grupa ICC 25 odbywa się w środy i czwartki, aktualny progres to 10 Hc (Bq i Sindy). W sprawie rekrutacji można pisać na forum lub w grze.
 12. 6 points
 13. 6 points
  Witam. Wraz z Gildia "Our turn" wybrałem sie na profesora jak i Lk .. jednemu z liderów tego raidu (Sommex) pisałem ze nie posiadam ts ze nie mam zainstalowanego ale ogarniam taktyki..nic Panowie nie pisali ze bez ts nie otrzymam lootu bo wcześniej po profesorze otrzymałem markę bez żadnego problemu ..gdy położyliśmy licha Rollowałem kusze która wygrałem (mam ss) nagle jeden z liderów domagał się Ts którego nie miałem, prosiłem aby dal mi itemek i niestety go nie otrzymałem (mimo ze jeden z liderów dobrze wiedział ze nie mam ts , i na profesorze im nie przeszkadzało ) Ml był warek Rzepa także pewnie pod off speca kusza mu się przydała (Vetra to driud nie wiem na co rollowal )
 14. 4 points
  Nie ma szans na polski dział, ze względu na polski background Sunwella. Gdyby taki dział powstał, forum byłoby zalane polskimi postami.
 15. 4 points
  Powinniście dać listę online, addony, kalkulator talentów i bazę danych na stronie bez logowania. Ludzie w dalszym ciągu tego szukają co oznacza więcej odwiedzin a to z kolei skutkuje zwiększeniem liczby nowych graczy. A tak nawet jeśli ktoś tu trafi widzi logowanie od razu wychodzi.
 16. 4 points
  Event - 'Zabij GMa' 01.07 18.30 Event, który dużej części Graczy naszego realmu przypadnie pewnie bardzo do gustu. Zasady gry będą bardzo proste, jeden z GMów od godziny 18.30 będzie zbierał wszystkich zainteresowanych graczy do grupy raidowej, kiedy odpowiednia ilość wojowników zostanie zebrana ich celem będzie dotarcie do GMa, który pojawi się w jednym z miejsc Azeroth lub Outland. W tym evencie gracze Hordy i Alliance będą musieli połączyć swoje siły i wspólnie walczyć przeciwko zbuntowanemu członkowi administracji. Gemy, enchanty oraz flaski mile widziane, pomogą Wam one w walce, ponieważ siła waszego przeciwnika będzie wzrastać wraz z upływem czasu! Każdy z uczestników eventu zostanie nagrodzony podarunkiem premium z naszego serwerowego sklepu!
 17. 3 points
  @Militarny Nie wiem czy zauważyłeś ale po prostu Angrathar jest prowadzony inną polityką niż "polski" Feronis. Nie ma (i prawdopodobnie nigdy nie będzie) czegoś takiego jak Bazar czy Slave Market, a także transferów z żadnego innego serwera na Angrathar bo po prostu jest ten realm prowadzony dojrzalej. Feronis był naszym kamieniem węgielnym #Westworld i nigdy nie chcieliśmy dla niego takiego końca. Był to polski realm dla polaków, jednakże przytoczę tutaj wypowiedź Dezzolatora: "zawsze można było tu znaleźć to wieczny płacz i narzekania o wszystko: na administracje, na klasy, na pvp, na minor bugi, na major bugi, za latwe raidy, za trudne raidy, ninja looting, bany za nic, brak banow, ustawianie aren, exploitowanie bossow itp itd." Właśnie to powodowało, że ten serwer był strasznie niestabilny i pod względem online, i pod względem wszystkiego co chcieliśmy Wam zapewnić, bo gracze na Feronisie do każdej pojedynczej decyzji administracji mieli swoje żale. Feronis musieliśmy kilkukrotnie podłączać do respiratora żeby zapewnić Wam super online, na co składały się wszelkie udogodnienia typu bazary, SMy czy właśnie transfery z pierdyliardu serwerów - wszystko po to by serwer dalej żył. Częściowo bo sami połowy chcieliście, a częściowo bo trzeba było dosypać ludzi do pieca. Społeczeństwo Angratharu nie wchodzi nam na głowę, nie słuchamy ich żali (niewiele ich zresztą mają) i też nie podważa naszych decyzji na każdym kroku, tylko się do niech dostosowuje, czego tutaj zwyczajnie nie było. W zamian mają nieskazitelny realm, na którym obiecaliśmy nie wprowadzać żadnych customowych atrakcji i staramy się trzymać słowa blizzlike najbliżej jak tylko możemy. Dlatego nie zobaczycie tam cudawianek ingame typu bazary, slave markety czy też nawet random eventy, które na Feronisie były tworzone dość cyklicznie. Jedynym wyjątkiem są transmogi, które notabene stworzył sam Blizzard. I z tego samego powodu transferów na tym realmie również nie będzie. I nie jest to cios w stronę graczy z Feronisa, lecz po prostu nowa polityka. Polacy, którzy tam grają, albo się zwyczajnie dostosowali do prowadzenia przez nas realmu, albo bluzgają nas pod nosem - co w sumie mamy gdzieś bo to ich nosy. Ale nikt nam już nie mówi jak mamy prowadzić realm - wyjątkiem są sporadyczne ankiety, gdzie istotnie potrafimy graczy o coś spytać. Wiele się nauczyliśmy od startu Feronisa, czy to prowadzenia realmu, czy też samej współpracy między sobą. Podejmujemy teraz takie decyzje a nie inne, które przysługują realmowi międzynarodowemu, a wszystko żeby się utrzymać w grze i myśleć co dalej. A skoro myślimy o TBC i MoPie to znaczy, że jakoś nam idzie. Pozdro, Wojtek
 18. 3 points
  Zgodzę się z tym co napisał ADWENA.Narzekają na rajdy a pchają się na drugi realm wałkować wszystko od początku jak tu mają jak na tacy podane ICC.
 19. 3 points
  ^ 80 z podstawowym setem to ja moge ogarnac w kilka dni. Gdy juz angra bedzie po rfie lk 25hc, przeniesienie postaci z takim eq jakim posiadamy teraz wogole nie zaburzy rozgrywki. Ja bym nie wypuszczal rsa tylko czekal az angra zrowna sie z fero.
 20. 3 points
  Podziemie pozdrawia
 21. 3 points
  Potwierdzam najłatwiej i najszybciej expi sie w procie z tarczką, możesz pullać większą liczbe mobów, posiadasz dodatkowo stuny, shield blocka, shield walla czyli skille absorbujące damage który dostajesz i też tarczka część absorbuje także no, a dodatkowo jako tank w instancjach będziesz potrzebny bo jest ich stosunkowo mniej niż dpsów w fury. Ja expiłam na początku jako dps bez tarczki a jak przerzuciłam sie na tanka prota i założyłam tarczke to naprawde nie ma porównania, najszybszy i najbardziej satysfakcjonujący jak dla mnie sposób lvlowania, i instancje szybko wchodziły
 22. 3 points
  Witaj, prawdopodobnie przeniesiemy na Feronis system z Angratharu. Cena tokenów będzie symboliczna - 1SC za armor i weapon token. Pozdrawiam
 23. 3 points
  First ,I want to state it, that this post is in no way a hate thread towards the Administration or anything of that kind! These are just my thoughts and observation of the event that happened last week and the one that just finished today "Hide and Seek". The rules were simple I get it , but as an english player I was getting these clues one step behind the other players , I understand it is polish speaking server, but providing the same oportunity to everyone is fair , right? Also the locations for the first Hide and Seek were extremely easy and really easy accessible by the alliance players. I know it was on Eastern Kingdoms , but starting from Booty Bay getting a clue "find a pirate" then find another pirate in a hidden cove was in my opinion extremely easy even tho I got these clues like 10-15 min after the other players I still managed to find the pirate between Wetlands and Arathi Highlands but that doesn't matter. As alliance player you just need to do exactly 3 steps to get there which I will talk about in this post. In such event forbiding Hearthstone use / Flight Paths use / Mage Portals or any way of porting around the continent will make it way more exciting for the players. Also the locations are way too mainstream and well known by the majority of the players. I suggest picking some special and hidden locations , also for the CLUE PROVIDING part , there is no need GM to do that manually , a simple Neutral NPC with the option to speak to it and text which provides the next clue can do the work , that way players won't get frustrated and will don't have the need to ask in world chat "Did someone find the clue , where is it etc etc..." the NPC will do its job. If players decide to cooperate between each other and give out the clue between them it is their choise , even tho it is a competition. Last but not least I really liked the Roleplay part of the event with GMs describing the clues in somehow poetic way was a nice improvement from the 1st Hide and Seek event, even tho they were a bit unclear. I roleplayed alot during the years of my WoW experience and will gladly help out the GMs with this event , because I see potential in it. It is not about the rewards it is about the challenge that can be provided to the most smart and fast people who know the Lore of the Game. My suggestions for the next event: Forbid the use of flight paths , Hearthstone , portals and teleports. Make more challenging and hidden locations. Disable the PvP during the event , if someone tries to ruin it he gets disqualified etc. I am saying it again there is a huge potential in such events , lets make them more challenging!
 24. 3 points
  Wczoraj postanowiłam wbić na forum po długiej nieobecności i ten temat zachęcił mnie do odwiedzenia Feronisa. Na pierwsze bg jedynie trochę się poczekało, potem już praktycznie instant que. Ogólnie było dosyć zabawnie, cross zdaje się działać dobrze. Trochę mi szkoda, że nie wyszedł wcześniej, na początku byłam jego przeciwnikiem, jednakże z czasem był już konieczny żeby dało się jakkolwiek grać. Zrobiłam kilka ss z rozegranych wsg. Meczy było oczywiście więcej, niestety marny ze mnie paparazzo. Jeśli pojawi się jakaś idea, by umawiać się na większe/ciekawsze bg to chętnie wezmę w tym udział, jeśli oczywiście czas pozwoli. Energii do stałej gry obecnie nie posiadam, więc wiadomości na forum mile widziane ;))) Granie na znajome mordeczki zawsze sprawiało mi niesamowitą frajdę. Edit.: teraz tak patrzę i niepełna liczba graczy na ss może zniechęcać. Jednakże bg się w trakcie zapełniały, a i takie "puste" bg mają wg mnie swój niepodważalny urok i dają mnóstwo zabawy, jeśli oczywiście trafi się na graczy, którzy faktycznie chcą grać i robią to. (na pohybel afkeroooom!!)
 25. 3 points
  Witaj, zastosuj się proszę do wzoru skargi w temacie poniżej. + jeżeli masz możliwość prosiłbym o screeny tego co dalej działo się na chacie.
 26. 2 points
  Mam nadzieje, że Pallos w końcu wywalczysz to co obiecałes naszej społeczności i polska flaga zawisnie z dumą na forum Afganistanu.
 27. 2 points
  Nick zgłaszającego - Przemek Nick osoby łamiącej regulamin - Anon Data złamania regulaminu - 2018.07.13 Łamany punkt regulaminu - 6. Zabrania się obrażania innych graczy na wszelkich kanałach w grze. Kary za tego typu przewinienia są ustalane indywidualnie przez GM rozpatrującego daną sytuację. Nie rozpatrujemy skarg, które dotyczą rozmów gildyjnych, a także whisper(chyba, że słowa są szczególnie wulgarne); w takich sytuacjach zalecamy opcje ignore. Opis - Po spytaniu o rf gracz stał się niesamowicie agresywny, jednocześnie chciał mnie wygonić z owego realmu cytując słowem "wypierdalaj". Moim zdaniem kara powinna być adekwatnie wysoka patrząc na tendencje spadkową pod względem online. Dowody - https://imgur.com/a/D7mWl3i
 28. 2 points
  Miałem od WoWa odejść, na długo jeszcze przed tym aż online spadł do poziomu gry kooperacyjnej a nie MMO ale jakiś czas temu miałem znowu fazę na WoWa. I serio jeśli komuś szkoda tego co osiągnął na Feronisie a chciałby grać dalej niech zda sobie sprawę z oczywistego faktu, że na privach nic nie trwa wiecznie i nie akceptujemy regulaminu w którym jest punkt odnoszący się do posiadania postaci na wieki wieków i gra od nowa na Angratharze. Oczywiście z nastawieniem, że kiedyś i jego postać szlag strzeli. Cule i Graal pisali jaka społeczność tam przeważa - umiejąca się dostosować, nie wchodząca na głowę. I dopóki admini nie dadzą sobie na tą głowę wejść będzie dobrze, tak jak na starym Sunwellu. Tam 2k, 2.5 k było stale na Neverending Wotlku i pewnie byłoby tak i do dzisiaj gdyby nie to, że zwinęli serwer, nie rozpadł się on przez migrację ale PSW i Xin wyciągnęli wtyczkę. Tutaj są dalekosiężne plany więc wydaje mi się, że jeśli nie zadziała jakaś czysto nieprzewidywalna siła jak w przypadku Feronisa to o postać można być spokojnym przez co najmniej kilka lat. I myślę, że zarówno i @Graal jak i @MrCulé moje słowa mogą potwierdzić. Jedyną rzeczą jaką tylko bym sobie życzył, to Polskie subforum dla Polaków, dokładnie takie jak mają inne narody na forum Angratharu. Skoro i tak na Feronisie grają już tylko niedobitki polskiej społeczności i każdy wie, że masa rodaków gra na Angratharze to nie widzę powodu by i ta nacja nie mogła mieć swojego subforum, zwłaszcza że z Feronisem lepiej już raczej nie będzie
 29. 2 points
  No tak, racja! Dlatego najlepszym wyjsciem z tej krytycznej sytacji, byla zmiana na drugi realm, gdzie raidy sa jeszcze bardziej zboostowane i "zwykly pug" konczy sie na kologarnie :D:D:D:D: btw freya hm>yogg 0k
 30. 2 points
  Ludzi nie obchodzi "ponowne spotkanie na Feronisie". Ludzi obchodzi tylko licznik online i jak szybko im znajduje RDF'a / BG. No może jeszcze spoko by było jakby ktos im zebral czasami puga toca25 to "se pujda porajdowac". Podstawiliście im pod nos ostro hypowany nowy realm (Angrathar) to szybciutko uciekli bo czemu nie. Przez 1.5 roku istnienia Feronisa i tego forum jedyne co zawsze można było tu znaleźć to wieczny płacz i narzekania o wszystko: na administracje, na klasy, na pvp, na minor bugi, na major bugi, za latwe raidy, za trudne raidy, ninja looting, bany za nic, brak banow, ustawianie aren, exploitowanie bossow itp itd. Większość osób jakie tu spotkałem (grałem od pierwszego dnia nowego sunka i sporo na starym ) zawsze tylko pluła na ten serwer i chyba siedzieli tu tylko dlatego ze: nie potrafili znaleźć sobie innego / tu mieli znajomych / nie stać na globa / nostalgia. Podsumowując - nie warto próbować wskrzeszać Feronisa. Zaorać go w pizdu i zapomnieć, że istniał. Szkoda wkładać tyle czasu i pracy w projekt dla tak toksycznego community. Szczegolnie szkoda pracy devów nad dopracowywaniem raidów - wiele bossów działało prawdopodobnie najlepiej ze wszystkich prywatnych serwerów WotLK'a i najbliżej tego mitycznego "blizzlike", czego większość tutaj grających "ogarów pve" nigdy nie mogła docenić i zawsze było tylko narzekanie na "pobugowany serwer". Administracja może wyciągnie z tego lekcję i nie da sobie więcej wejść na głowę płaczkom, którzy zawsze będą krytykować każdą waszą decyzje (nie twierdzę, że nie popełnialiście błędów bo przez te 1.5 roku bo było ich sporo ale zwykle krytyka była nieporównywalna do skali problemu). Tymczasem Feronis:
 31. 2 points
  To wypuszczenie RS nie oszukujmy się jest tylko dla tych pozostałych masochistów, fanów postapo którzy lubią się bawić w wymarłym świecie. Zróbcie to bo i tak nie zmieni się ani o jotę sytuacja tego realmu a przynajmniej ostatnie ledwo dyszące gildie które coś tutaj robią będą miały tydzień funu extra. Natomiast moja sugestia, jedyna i najbardziej słuszna. Pochowajcie po Ruby Sanctum temat Feronisa, zapalcie mu świeczkę pamięci i nie lamentujcie już nad jego losem. Jednakże odkopcie trupa w momencie kiedy Angra będzie miało ICC i dajcie możliwość przeniesienia jednej postaci na 80 lv w podstawowym secie. Zróbcie szeroko zakrojoną dla Polaków kampanię reklamową tego wydarzenia, żeby ludzie dla których ten realm zdechł już dawno temu zobaczyli, że mogą jeszcze coś ugrać. Po tym zabiegu pokropcie Feronisa wodą święconą, wbijcie kołek w serce i ponownie zakopcie, tym razem na zawsze
 32. 2 points
  Cześć, Tak, cofnąłem póki co wiadomość gdyż nie jesteśmy przekonani co do jutrzejszego otwarcia RSa. Stosowny temat wkrótce pojawi się na forum. Pozdrowionka
 33. 2 points
  co do grania na drugim realmie, zależy to już tylko od tego czy odpowiada ci tamten kontent, który tam jest, czyli naxx/ulduar. I zależy od tego, czy chcesz grać z ludźmi z całego świata i maxować postać od nowa. Wiele osób po prostu robi twinki do 79 lvla i gra pvp i czeka aż wejdzie ToC / ICC. (chociaż gdy wejdzie ICC raczej będzie możliwość transferu postaci). Mi osobiście tamten kontent wogóle nie odpowiada.
 34. 2 points
  500 osób? Niestety nie. Nie trzeba być super bystrym by dostrzec, że po wejściu do gry coś nie gra, a że licznik graczy na stronie nie pokazuje liczby graczy, którzy aktualnie są w grze lecz liczbę zalogowań do gry w ciągu dnia. Aktualnie sytuacja wygląda w ten sposób, że codziennie liczba online dobija maks do 100 osób. Stałe grupy/gildie raidują/progresują. Wprowadzony został również cross na bg, oraz prowadzone są eventy w których można zdobyć różne nagrody ze sklepu.
 35. 2 points
  O co chodzi z tym wymuszeniem rejestracji lub zalogowania się, aby zobaczyć stronę główną sunwell'a ?
 36. 2 points
  No to słabo, poraz kolejny po co Wam strona/forum - nigdzie takiej informacji tutaj nie znalazłem. A konta na Discord-zie nie mam. I nie potrzebuje mieć. No i druga sprawa, poproszę o wersję po Polsku. Czy Sunwell.pl stał się już tylko zagranicznym projektem? (jeśli tak, trzeba zmienić końcówkę domeny na .com/.net ewentualnie) - Tak, czepiam się..
 37. 2 points
  Bonusy WEEKENDOWE 29.06-01.07 Start 18.00 Witajcie! Na dobre rozpoczęcie wakacji gracze Feronisa będą mieli możliwość skorzystania z WSZYSTKICH dostępnych bonusów. Dzisiaj tj. 29.06 od godziny 18.00 do Waszej dyspozycji zostaną oddane następujące udogodnienia: WORKI ZA RHC ORAZ RBG ZWIĘKSZONY MNOŻNIK XP DO X3 DLA POZIOMÓW 1-80 ZWIĘKSZENIE ZDOBYWANEGO HONORU X2 Szczegółowa lista z szansą na drop poszczególnych itemów z worków znajduje się poniżej. W niedzielę (01.07) będzie miał miejsce kolejny event z udziałem GMów, o ów evencie więcej informacji wkrótce. Polecam zaopatrzyć swoje postaci w flaski, gemy oraz enchanty. Każdy bonus, który może zwiększyć statystyki Waszego bohatera będzie na wagę złota!
 38. 2 points
  poniżej masz najlepsze (przynajmniej według mnie) talenty pod fury i prota
 39. 2 points
  Event - Chowany (Hide & Seek) 24.06 17:30 (START 18:00) Jest to dobrze znana Wam wszystkim gra z podwórka. W Azeroth prawie zawsze panuje ładna pogoda, więc nie ma przeciwwskazań, żeby zorganizować tego typu event. Zabawa polega na znalezieniu Game Mastera, który ukrył się w jednej z lokacji świata. Zadanie z pozoru trudne, ale do Waszej dyspozycji zostaną oddane 3 postacie, które swoimi podpowiedziami pomogą wam zlokalizować osobę w niebieskim kapturze (jeżeli odpowiednio ich do tego przekonacie). Miejsce i czas trwania eventu: Event wystartuje 24 czerwca o godzinie 18stej. Od godziny 17.30 gracze mogą zgłaszać chęć wzięcia udziału w evencie, whispy będą przyjmowane przez Gmów Saelie (gracze Hordy) i Asureuzz (gracze Alliance). Wszyscy eventowicze wystartują o godzinie 18 spod Orgrimmaru. Nagrody: I miejsce - nagrodą dla najszybszego poszukiwacza będzie https://db.darkwizard.pl/?item=54218 oraz jeden z mountów (do wyboru) https://db.darkwizard.pl/?item=33976, https://db.darkwizard.pl/?item=37719, https://db.darkwizard.pl/?item=23720, https://db.darkwizard.pl/?item=49282, https://db.darkwizard.pl/?item=46778, https://db.darkwizard.pl/?item=13327 (Alliance) lub https://db.darkwizard.pl/?item=15292 (Horde) II miejsce - https://db.darkwizard.pl/?item=50301 i wybrany companion z Sklepu do 100SC III miejsce - https://db.darkwizard.pl/?item=50301 i https://db.darkwizard.pl/?item=49908 Dla pozostałych uczestników eventu, którzy znajdą GMa 15 minut po osobie z III miejsca jest przewidziana nagroda pocieszenia. (Lista zwycięzców oraz uczestników zostanie opublikowana na forum po zakończeniu eventu). Aby wygrać event i otrzymać jedną z nagród należy spełnić następujące warunki: znaleźć Game Mastera ubranego w swój charakterystyczny strój, podejść do niego dostatecznie blisko, napisać na kanale SAY (/s) "HA! Znalazłem/am GMa!" oraz użyć na nim emotki /point. Wszelkie próby oszukiwania będą skutkowały banem. Czas kary będzie uzależniony od wagi przewinienia. Tym razem GM będzie ukrywał się w Kalimdorze, żeby zrównoważyć prędkość dotarcia do lokacji dla graczy Hordy. Kilka osób zarzuciło ostatnio, że event był bardziej korzystny dla graczy Alliance, więc dajemy teraz Hordzie szansę na szybki rewanż. Oczywiście liczymy na to, że gracze Alliance również pokażą formę i znajdą GMa równie szybko jak gracze Hordy
 40. 2 points
  Fajnie byłoby zrobić cross rhc, bo to jest dziwne czekać 10 (czasem 30!) minut na 1 dps. Kiedyś zrobiliście crossa rhc ale toch nie działał i wyłączyliście crossa :C . Czy moglibyście wprowadzić cross rhc ponownie? tym razem lepiej wyłączyć toch z cross, żeby potem problemów nie było. Mam nadzieje ze wogóle jest to czytelne co napisałam xD
 41. 2 points
  Progres troszkę ruszył do przodu Wciąż szukamy ludzi do wspólnej gry. Zapraszamy do kontaktu
 42. 2 points
  *Siedzi mr Cule przed kompem* Kuuuuurła jakie eventy, kuurła jakie nagrody? BAN! kasujemy Ci konto i zamykamy server
 43. 1 point
  Do spraw związanych z Angratharem mamy drugie forum. Napisz tam.
 44. 1 point
  Bo raz, nigdy tego nie obiecywaliśmy, dwa Polacy już są największą narodowością na Angratarze i wzrost ich liczby dla międzynarodowego realmu byłby negatywny, a trzy patrzy nam na ręce cały Reddit. Każda nasza decyzja jest omawiana i ma konkretny wydźwięk. O pomstę do nieba woła sposób myślenia ludzi takich jak Ty, jednak nie chcę wchodzić w szczegóły bo one były poruszane mnóstwo razy stary grajku privów. Swoją drogą, jeżeli hipokryzja sięgnęła dna, to chyba nie ma jej wcale? Czy jakiś inny Militarny użytkownik może mi wyjaśnić tę kolokacje? Z góry dziękuję. Sugeruje ruszyć głową i nie porównywać kilku z dupy wyciągniętych sytuacji 1:1, bo jest to niemożliwie niemądre. Bo Angrathar nie potrzebuje większego online, simple as that. Dyskusja o transferach jest bezcelowa.
 45. 1 point
  Październik lub wrzesień uważam za dobry termin na rs'a U nas w gildii zbijamy dopiero 6/12 hc na 25 więc mamy co jeszcze progresować ^^ A tak w innym temacie, jeśli kiedyś będzie możliwość pogrania rhc czy bg na zasadzie cross z drugim realmem, to wydaje mi się że warto poczekać
 46. 1 point
  Nick postaci, na której było popełnione wykroczenie - Zabimaru Powód mute - nie wiem Kto nałożył mute - nie wiem Opis - Dziś po zalogowaniu się na konto (po północy) była widoczna informacja ze dostalem mute na miesiac z niewiadomych przyczyn. Gracze raczej postrzegają mnie za kulturalnego człowieka tym samym chciałbym prosic o złagodzenie kary lub jej calkowite usunięcie. Pozdrawiam ukochaną administracje
 47. 1 point
  http://www.wowinterface.com/downloads/getfile.php?id=6308&aid=46775 https://wow.curseforge.com/projects/nugie-combo-bar/files/301677 20 sek szukania ;v
 48. 1 point
  Siemano jako, że twinki 19's umarły na tym realmie. To pozwolę sobie wrzucić parę screenshotów, które miały miejsce na tej edycji Sunwella, a było tego jeszcze więcej. 1. Odwiedziny Orgrimmar'u! (Pozdrowienia dla 80'tek, które nas farmiły tego dnia - Funkmedaddy...) 2. Obrona Stormwind! (Pozdrowienia dla GM'a, który dał nam te modele - Wybacz, że nie pamiętam nicku ale zawsze nam pomagałeś) 3. Nasze ulubione czyli TXT! (Prawdopodobnie tylko my wiemy jak tam wejść - H5! Doba i Ressler) 4. Piknik pod respawnem Hordy! (Później razem z Horda spędziliśmy tutaj całe bg) 5. Jedzie pociąg z daleka na nikogo nie czeka... (Hahah defowanie i odbijanie w jednym #levelexpert - H5! Drootex) 6. Duel'e feral druidem tego jeszcze nie grali! (H5! Lorla ale tylko tego ss'a miałem) 7. W przerwie, gdy czekaliśmy na battleground'y co innego jak nie arenki! (Ta arena to było coś pięknego - H5! Mav i Furbolg) 8. Gildijny wypad na arene 1vs1vs1vs1vs1... (W sumie na początku było nas chyba dziesięciu - Ressler wygrał) 9. Farmienie Gorlasha po biss item na twinka XD! (19 duo vs 42 elite) 10. Gildijny wypad na Gnomeregan! (Nie obyło się bez wipe'a - H5! Wet, Basto, Laryc i Baeldorf) Fajnie byłoby znowu coś takiego odtworzyć na nowym realmie. Niestety ale obecnie brakuje tam stałych grajków, a samemu to ciężko wrzucić na obroty jak na Feronisie. Gdyby ktoś chciał znowu coś wspólnie pogierczyć na drugim realmie to mógłby się do mnie odezwać na prywatnej wiadomości. Aktualnie sytuacja wygląda tak, że wszyscy co byli na Fero mają postacie w hordzie, a to nie ma żadnej racji bytu ponieważ nie ma komu grać po stronie Alliance. Moglibyśmy się zebrać Ci co chcą pograć wsg jak za starych czasów podzielić się równo po obu frakcjach i może coś z tego wykrzesalibyśmy uzupełniając brakujące luki graczami z innych regionów. Nikogo nie zmuszam wychodzę z czystą inicjatywą, a jak to będzie to zależy już tylko od Was. Pozdrawiam wszystkich grajków 19, dzięki Wam za każde chwile spędzone w tej pikselowej gierce ale jeśli nikt się nie zgłosi to kończę przygodę z wow'em na stałe... Shapeless,
 49. 1 point
  Nick zgłaszającego - Riseen Nick osoby łamiącej regulamin - "admin" doremi Data złamania regulaminu - 24.04.2018 Opis - Człowiek zatrudniony na odpowiedzialnym stanowisku, mający realny wpływ na stan serwera nie tylko nie wykonuje swoich obowiązków, lecz także nadużywa władzy. Typowa dyskusja na world na temat "umierania feronisa", w której to broniłem strony sunwella oraz trwająca zaraz po niej wymiana niecenzuralnych uwag z chatowym trollem. Tradycyjnie pomocny i profesjonalny pan doremi, bez zgłębienia kontekstu wypowiedzi z chatu, które nie były nawet ani specjalnie wulgarne, ani obraźliwe, nikt się na mnie nie skarżył - "admin" doremi banuje trolla a także moje konto z chatu bez ostrzeżenia na 44 tysiące dni. Nie chodzi mi w poście tylko o odbanowanie mojego konta. Chciałbym zwrócić uwagę na "elementy", które nie tylko nie pilnują chatu czy porządku gry na bieżąco, nie pomagają ani nie przyczyniają się w pozytywny sposób do trwania realmu ale też lubują się w nadużywaniu władzy i dobijaniu aktywnych graczy Feronisa. Serdecznie dziękuję Projektowi Sunwell za miesiące świetnej zabawy, Pozdrawiam i widzimy się za 120 lat
 50. 1 point
  "nie latwiej k****a z ryb ulozyc?" hmm..
×