Skocz do zawartości

test test test

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Today
 2. Drzewo (druid resto) szuka kogoś do pogrania niedzielnych dwójeczek przed podliczeniem, z mojej strony 6k gsu 1.3k resi. Mile widzinany ogarnięty rycerz śmierci lub wojownik. Kontakt ingame!
 3. Jak powiedział wielki Polak pan Zbigniew Stonoga "w piździe".
 4. Zmiana nastąpiła jakieś 2 tyg. temu albo nawet więcej. To samo z rankingiem. Szybciej jest się odnaleźć większej ilości graczy, nie muszą nadmiarowo klikać, a jak już zamieniać coś kolejnością, to najlepiej wszystko.
 5. Hej @Doremi ja chciałbym się Ciebie zapytać, dlaczego po najechaniu myszką na opcje Forum na stronie głównej Sunwella zamieniliście miejscami wejścia na forum Fero i Ang. Teraz realm obcokrajowców jest jako pierwszy, a my zostaliśmy zepchnięci na drugą pozycję, nawet gdy jestem na stronie w Naszym języku. Co to mają być za pseudo zmiany?
 6. Nie bo Polak TOX tylko bo online większy a co za tym idzie łatwiej o bg raid dunga itd.
 7. Za lewacką europę daję Ci łapke w górę mistrzu
 8. Wczoraj
 9. Hello, You wrote an appeal on the wrong forum. http://sunwell-community.com/index.php?/forum/36-appeals/
 10. Zmiana jest z aktualnie na unikalnych czyli zalogowanych w danym dniu, czy jakoś tak. Wbijałem co jakiś czas przez pewien okres i jest mało ludzi w ciągu dnia uciekli na europejski serv bo Polak to tox a trza iść za duchem czasu bo lewactwo jest w modzie (oszczędzę wam mojego zdania na temat europy lewactwa...)
 11. Zapraszam jutro wszystkie twinki 79 na bg o godz 20.00, make 79 great again! Przybywajcie!
 12. Rozumiem że oni są ale robią uniki ich nie widac?
 13. Polecam czytanie ze zrozumieniem. unikalnych graczy
 14. Gra ktos gdzies na 19?
 15. Wbiłem po przerwie na sunka i jest niby 1000graczy. Stoję teraz w Dala i ja się pytam gdzie te 1000 graczy jest?
 16. W każdą niedzielę o 19:00 zbieramy ICC 25. Raid trwa do 23. Brakuje kilka osób do full składu więc zapraszam chętnych. Slot znajdzie się dla tanka, heala i dpsów, głównie ranged. Im szybciej zbierzemy pełny raid tym szybciej zaczniemy. Cel LK. Bossy w wersji heroicznej są zależne od osób w raidzie. Wymagamy gearu przynajmniej 5.6k gs full PVE i znajomości taktyk. Wszystkie itemy są rozdawane na ROLL po bossach quaterowych. Korzystamy z komunikatora Discord i obecność na nim jest obowiązkowa, przynajmniej na odsłuch. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu w grze: Hafnar, Exan, Ardent.
 17. @Sitowsky
 18. Temat - [Apelacja] siyuan/guan Nick postaci, na której było popełnione wykroczenie - siyuan Powód bana - Fly hack Kto nałożył bana - Piootrek Link do skargi [opcjonalnie] - id:guan name:siyuan Account Status Banned Banned by Piootrek Ban date 2018-05-26 07:57:15 Unban date 2018-06-02 07:57:15 Reason Fly hack I donot know what happen . it's why? I didn't do anything, Please unblock my account @Piootrek
 19. Ostatni tydzień
 20. Nazwałem Twoje zestawienie "bezwartościowym", ponieważ jest promowaniem oferty jednego sklepu. Trafiłem tu z przeglądarki i sądziłem, że mam do czynienia z zestawieniem ofert na rynku, a nie wietrzeniem magazynu. Dell Inspiron 7567 i5-7300HQ/8G/1000/Win10 GTX1050 to rzeczywiście gruz. Przypuszczam, że się mylisz i nie jest to model z początku 2017r. Gdyby jednak to była prawda, to trzeba wiele tupetu, by sprzedawać lapka z beznadziejną matrycą TN i gtx'em 1050 za 3900pln. Nie masz oczywiście racji, pisząc o Dell'u 7577: w porównaniu do poprzedniej edycji została poprawiona matryca na IPS który jest lepsza . Tak się bowiem składa, że w połowie 2017r w 7567 znalazła się matryca FHD IPS( i to jest poprzednią wersją). Jest to ten sam model ekranu, który jest w 7577. Nota bene słaby i dla bardziej wymagających użytkowników do natychmiastowej wymiany za całe 200pln( świetny Samsung lub nieco gorsze LG). Polecam Dell'a 7567, bo można mieć i5 7300HQ/8GB/SSD256/ Win 10 GTX1050Ti z FHD IPS za 3400pln.
 21. Wystarczyłoby kilka minut na kukle i sam odpowiedziałbyś sobie na te pytania. - statystyki pobierane są dynamicznie - blka najlepiej po wilkach aby dostały one buffa - z tego co pamiętam haste nie wpływa w żaden sposób na wilki - polecam odpalić je sekundę przed pullem aby nie tracić gcd podczas walki i użyć Spirit Walka by dobiec szybciej do bossa
 22. Witam, chciałbym zapytać jak to jest z tymi wilkami. Czy statystyki wilków podczas walki są pobrane w chwili przyzwania ich, czy może dynamicznie? Czy jeżeli staty są "print screenem" to czy jest bonus z hero/bl kiedy ma postac w chwili przyzwania a kolejne hero/bl po da bonus tym wilkom? Chodzi mi najbardziej o haste i ap, czy przed odpaleniem wilkow , (engi lapy + trinkety), czy wypuszczac jak ich cd kończy się i po przyzwaniu dostałyby bonusy. Mam nadzieje, że to zrozumiałe o co pytam. Pozdrawiam
 23. ALE to ciebie nie dotyczy ten realm (Feronis), bo grasz na drugim. Jakim więc prawem ty mi mówisz że wypowiadam się w temacie, który MNIE NIE DOTYCZY ? Mnie on bardziej dotyczy, bo nie jestem hieną, która żywi się padliną tak jak ty. Bo to Ty żerujesz na zdechłym realmie i dogryzasz tych, którym żal opuścić ten statek. Nie umiesz się pogodzić z tym faktem, że na Feronisie grają "unikatowi gracze" ? Czy może tak bardzo boli cię to do tego stopnia, że każesz Administracji zamykać realm na siłę ?? Dopóki na Feronisie gra chodź jeden unikatowy gracz, to ja będę odpędzał takie hieny jak ty. A że twoja argumentacja jest absolutnie beznadziejna..."zamknijcie, bo szkoda czasu na Feronis....", to nawet nie będę na to odpowiadał. Ale jakim trzeba być hipokrytą, aby doradzać Administracji nad czym ma pracować, a co gorsza - nad czym NIE WARTO ! Jeśli takich "doradców" miał Feronis i ulegał takim "dobrym" radom, to by wiele tłumaczyło...
 24. Dalej system nie dobiera dodatkowych osob. EDIT: System dobiera, jezeli dolaczy sie przez specyficzne bg.
 25. Wykop tak nie działa jak myślisz
 26. Ostatni polski realm na świecie... Serio ? To tak jak byś napisał najlepszy na świecie mistrz świata. Samo ustani Polski serwer wotlk by wystarczyło.
 27. ^tooo, nigdy nie wiesz w którą stronę zadziała wykop effect.
 1. Załaduj więcej aktywności
×