Awatar użytkownika
Grzybek
Corporal
Autor Tematu

Komunikacja z graczami

12 sty 2017, 10:59

Witam. Na wstępie chce powiedzieć, że nie jest to temat szkalujący.

Mam taką małą sugestię, żeby informacje odnośnie buffów/zmian/innych tego typu rzeczy były ZAWSZE podawane, albo w jednym temacie, na stronie lub facebooku i z odpowiednim wyprzedzeniem. Jak narazie, aby coś znaleźć trzeba czytać 1k tematów o różnej tematyce. Gdzieś się dowiem, że ulduar wychodzi 21 marca(nie musieliście tego podawać, kolejny termin który sobie wyznaczyliście), gdzieś się dowiem, że jakiś buff wszedł, a temat "Czytaj, żeby być na bieżąco" nie zawsze jest uzupełniany.
Co do tego odpowiedniego wyprzedzenia, dobrze byłoby te "dobre zmiany" wprowadzać nie co id i powiedzmy tydzień, po ogłoszeniu. Nie jest zbyt przyjemnym w trakcie robienia raidu dowiadywać się, że coś zostało zmienione.

Dziękuje za uwagę.

Hoarfrost
Test Master

Re: Komunikacja z graczami

12 sty 2017, 11:00

Od kiedy zima to 21 marca? :) Konkretny termin nie został podany. Informacja oficjalne będą podawane w stosownym czasie.

Awatar użytkownika
Grzybek
Corporal
Autor Tematu

12 sty 2017, 11:02

Nie chodzi mi o ulduar, jest to przykład, nie musiałeś akurat tego się czepiać, nie jest to sens tematu.

Podpowiedź "Mam taką małą sugestię, żeby informacje odnośnie buffów/zmian/innych tego typu rzeczy były ZAWSZE podawane, albo w jednym temacie, na stronie lub facebooku i z odpowiednim wyprzedzeniem." To jest sens całego tematu.

Awatar użytkownika
Raven
Grand Marshal

12 sty 2017, 15:11

viewtopic.php?f=2&p=33397#p33397

W założeniu istnieje już temat to bieżących newsów
Obrazek

Naczelny ptak Sunwella

Awatar użytkownika
Grzybek
Corporal
Autor Tematu

12 sty 2017, 16:29

"temat "Czytaj, żeby być na bieżąco" nie zawsze jest uzupełniany." o tym też wspomniałem. Na początku było dobrze, komunikacja była dobra, info było na stronie. Od jakiegoś czasu stoi post chyba o expie x2 i tyle.

Awatar użytkownika
MrCulé
Administrator

12 sty 2017, 16:49

Nie podawaliśmy informacji, że Ulduar jest wprowadzany 21 marca. Co więcej, wszystkie ważniejsze rzeczy są przeze mnie publikowane w kilku tematach w ogłoszeniach. Jeżeli mam być maksymalnie szczery, to większy problem wynika z tego, że gracze wybiórczo lub niedokładnie czytają forum, niż z tego, że nie ma zamieszczanych informacji od zmianach; co pokazały ostatnie problemy transferowe. 

Awatar użytkownika
Akha72
Field Marshal

12 sty 2017, 16:51

MrCulé pisze:
Nie podawaliśmy informacji, że Ulduar jest wprowadzany 21 marca. Co więcej, wszystkie ważniejsze rzeczy są przeze mnie publikowane w kilku tematach w ogłoszeniach. Jeżeli mam być maksymalnie szczery, to większy problem wynika z tego, że gracze wybiórczo lub niedokładnie czytają forum, niż z tego, że nie ma zamieszczanych informacji od zmianach; co pokazały ostatnie problemy transferowe. 

This, tutaj większe żniwo zbierze maturalne czytanie ze zrozumieniem niż Ulduar :D
The young get less bolder as the legends get older.

Obrazek

Awatar użytkownika
Grzybek
Corporal
Autor Tematu

12 sty 2017, 16:59

No nie wiem, ja czytam raczej ze zrozumieniem(nie zawsze, jak kazdy), ale nie wszystkie informacje potrafię znaleźć na tym forum. I proszę zostawcie już ten ulduar w spokoju.
Dlatego właśnie proszę chociaż o konsekwencję, jeśli jest już temat http://forum.sunwell.pl/viewtopic.php?f=2&p=33397#p33397 to chociaż niech będą tam zamieszczane wszystkie nowości, z jakimś wyprzedzeniem. Zmiany z dnia na dzień nie są zbyt przyjemne(chyba, że są bardzo dobrze zrobione, na co liczę w przyszłości)

Awatar użytkownika
MrCulé
Administrator

12 sty 2017, 17:21

Grzybek pisze:
No nie wiem, ja czytam raczej ze zrozumieniem(nie zawsze, jak kazdy), ale nie wszystkie informacje potrafię znaleźć na tym forum. I proszę zostawcie już ten ulduar w spokoju.
Dlatego właśnie proszę chociaż o konsekwencję, jeśli jest już temat http://forum.sunwell.pl/viewtopic.php?f=2&p=33397#p33397 to chociaż niech będą tam zamieszczane wszystkie nowości, z jakimś wyprzedzeniem. Zmiany z dnia na dzień nie są zbyt przyjemne(chyba, że są bardzo dobrze zrobione, na co liczę w przyszłości)

Czasem zmiany dodawane są z dnia na dzień, więc nie ma możliwości informowania o tym wcześniej. 

Awatar użytkownika
xerta
Lieutenant Commander

12 sty 2017, 18:33

Dużo można im zarzucić ale komunikacja z graczami jest na bardzo dobrym poziomie.
Obrazek